Audiohobby.pl

Heineken Open'er Festival w Gdyni - 2008

violett

  • 786 / 5887
  • Ekspert
03-06-2008, 22:36
W tym roku kolejna edycja Heineken Open’er Festival w Gdyni. Mnóstwo wykonawców i wiele scen, bo aż osiem! Po raz pierwszy także scena jazzowa.
Nie za bardzo lubię ten rodzaj plenerowych koncertów, ale obowiązkowo wybiorę się na występ (i na cały dzień) Erykah Badu 5 lipca.

http://www.heineken.pl/main.php#go=27
http://muzyka.onet.pl/festiwal/7110,index.html

Kto z Szanownych wybiera się do Gdyni?

Co sądzicie o tym festiwalu?

Masskotka79

  • 61 / 5808
  • Użytkownik
04-06-2008, 21:28
Witam wszystkich, bo to mój pierwszy tu post!

Violett, ja się wybieram na Heinekena, na wszystkie dni. Szczególnie cieszę się na Editors, Roisin Murphy, CocoRosie i Goldfrapp. A wiecie, że w tym roku będzie także scena teatralna?
W zeszłym roku i dwa lata temu też byłam. Super impra, fun i mnoooostwoooo super muzyki.

Do zo.

lancaster

  • Gość
05-06-2008, 11:14
Prawdopodobnie też zajrze. Znajomi w tym okresie wybieraa sie do Władyslawowa pod namioty...no chyba ze pogoda nie dopisze;)

grishnack

  • 849 / 5825
  • Ekspert
05-06-2008, 12:37
A wiecie coś na temat sceny black metalowej, czy planują wpuścić trochę ciężkiego grania?

violett

  • 786 / 5887
  • Ekspert
05-06-2008, 17:38
-> Masskotka, Witaj na forum! To miło, że się wybierasz na "Heinekena".

-> Grishnack, Nie mam pojęcia, co może być w Gdyni z rodzaju muzyki, która Cię interesuje. Ale możesz sprawdzić u organizatorów.

-> Lancaster, To może jakiś audiofilski miting we Władku? ;-)

Pozd.

V.

lancaster

  • Gość
05-06-2008, 17:52
violett, jak będę się wybierał to dam znać na 100%. tam z tego co pamiętam niebardzo jest gdzie taka imprezę zorganizowac :))))...a poza tym człowiek od czasu do czasu chce mieć świety spokój od tych wszytskich hajenduf, blekkgejtuf i innych audiofeelskich wynalazków - moze jakies koncerty będa na miejscu to sobie muzy poslucham - i to w najlepszej z możliwych wersji :)
No, ale flachę na plazy oczywiście możemy zrobić ;)

violett

  • 786 / 5887
  • Ekspert
06-07-2008, 20:45
Byłem na wczoraj na koncertach. Wielu koncertach. Ekstremalne przeżycie! Atmosfera po prostu rewelacyjna, mnóstwo młodzieży z całej Polski, a także z Europy. Wspaniałą mamy młodzież, która żywiołowo reaguje na muzykę i potrafi się ekstra radośnie bawić.

Erykah dała piękny koncert, który niestety zamiast odbyć się o 19.00 został przełożony na 1.00, ale ostatecznie zaczął się ok. 1.30 - ale było warto!

Wczoraj skończyły się bilety i kto ich nie kupił wcześniej, po prostu nie mógł wejść na koncerty. Ponoć na wczorajsze sprzedało się 50 000!

V-tt