Audiohobby.pl

Musparade - świat bywa normalny?

magus

  • 20990 / 5890
  • Ekspert
26-08-2013, 18:23
http://musparade.com/

Zna ktoś tę stronę? Słyszał coś o niej?

Oferują mp3-ki (no niestety, flac-ów nie ma) w cenach.... 0,10 centów za utwór!?!?! Płyty kosztują więc w okolicach dolara.Zbyt piękne żeby było prawdziwe?

Zakupy odbywają się na zasadzie przedpłaty - doładowania konta
(dodatkowo oferują bonusy - przy wpłacie 50 USD drugie tyle dostaje się gratis, co obniża koszty jeszcze o 50%)

Bardzo chętnie zapłacę, ale wolałbym mieć pewność, że to pełny legal - w warunkach napisali coś takiego:
"The availability over the Internet of the Site materials is authorized by the agreement with "Federation of legal owners on collective management of Copyrights on usage of products in the Interactive Mode" . Under the license terms, the Site pays license fees for all materials downloaded from the site that are subject to the Law of the Russian Federation "On Copyright and Related Rights"."

a także:

"The Administration of Site does not possess information on the laws of each particular country and is not responsible for the actions of foreign users."

Aczkolwiek ten drugi zapis dotyczy raczej przekazywania zakupionych utworów osobom trzecim. Opinie prawników mile widziane.

Tak czy inaczej, pierwszy raz to robię: "I like it" :)



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.