Audiohobby.pl

UWAGA OSZUST NA EBAY

lancaster

  • Gość
04-08-2013, 10:35
aulait, jak to sie dzieje ze gdy ktos kogos oszukal mozna nadal dzialac na allegro ? To proste. Wazniejsze sa chyba wplywy z prowizji niz normalnosc....reszte mysla nadrobi sie reklamami i pijarem.
Wazne ze Allegro wypada tu na "bezstronnego" arbitra ;-P


O ! rewelka. Wlasnie mi sie przypomnialo. Jakis miesiac-dwa temu sprzedawalem głośnik, ktory kupilem do testow. Okazal sie nietrafiony, koszt nowego ok 300zl. Takie rzeczy sprzedaje BCM (poszedl chyba za 50 :-)).
W kazdym razie była licytacja.
Dzien przed licytacja wygrywajacy ja user allegro pisze do mnie cos w stylu :
"wiesz co ? usun moja oferte, bo allegro juz calkiem pogielo, podbijam 10 sekund przed koncem aukcji a aukcja trwa nadal ". No to mu pisze ze aukcja konczy sie jutro, on mi na to cos w stylu zebym nie filozofowal, tylko usunal jego oferte.
OK, dla mnie koniec rozmowy, wywalam wygrywajacego z listy, ale trzeba podac przyczyne dla allegro...no to pisze "idiota".
hehe, facet mi pisze jakies groxby karalne z bronia ostra w tle, no to tym razem mu juz odpisalem, ze niech wpada to mu wsadze klamke tam gdzie lubi, a najlepiej zeby przestal glupoty wypisywac bo za takie rzeczy mozna go zglosic jak trfi na jakiegos przestraszonego....nawet sie polubilismy po krotkiej wymianie maili :-)

No ale co robi Allegro ????
Otoz Allegro wysyła mi UPOMNIENIE za usuniecie faceta z listy kupujacych.
No to im pisze, ze zycze sobie cofniecia upomnienia i przeprosin od nich, bo wywalilem czlowieka na jego życzenie (tresc maila zalaczona). 2 razy pisalem w tej sprawie. Co na to Allegro ? Wyobrax sobie że NIC. ZERO, najpierw nie ustalili kto ma racje i w ogole o co chodzi, a nastepnie postanowili mnie ukarac bo prowizje dostali od 50zł a nie od zdaje sie 80. I myśle ze to była JEDYNA przyczyna.

lancaster

  • Gość
04-08-2013, 10:41
"Dzien przed licytacja"  dzien przed koncem licytacji - mialo byc.

  • Gość
04-08-2013, 14:35
A facet powie: mea kulpa! i na pewno odda pieniążki. Wierzę w ludzką uczciwość. Nawet taki ohydny złodziej może się zmienić. Miej wiarę towarzyszu brodacz! ;)

lancaster

  • Gość
04-08-2013, 16:41
dokladnie tak Przemo, to zaden wyczyn glupawo sie usmiechac i "dbac o wizerunek firmy oraz dobro klienta" w sytuacji gdy wszystko idzie cacy i tylko kasuje sie prowizje a zadowolony klient realizuje transakcje z wynikiem pozytywnym.

Kiedy zaczyna sie problem to serwis jest rownie "profesjonalny". I wtedy widac co te glupawe pijarowskie usmiech sa warte faktycznie.