Audiohobby.pl

UWAGA OSZUST NA EBAY

  • Gość
03-08-2013, 09:30
Brawo młody, masz u mnie shake\'a w MakDolanie. Słyszeliście o tej aferze jak się spuszczali do tych shake\'ów? Jeden koleś wypił takiego w Zgorzelcu w MakDolanie i mówił że coś dziwnego poczuł jak pił. Nieszczęsnym trafem było to na sam koniec kubka a więc wypił całego.

Ej brodaty capie, czytałeś PW?

ptx

  • 651 / 5894
  • Ekspert
03-08-2013, 11:15
dzieki Broda juz miałem klikać "kup teraz" :)

  • Gość
03-08-2013, 17:36
Standard Przemku. No ale jeśli nie odpowiadałby w tym stylu to nie byłby rasowym oszustem prawda? :)

  • Gość
03-08-2013, 17:56
Oni mają tyle ludzi którzy ich wspierają że kilka głosów przeciw to dla nich drobnostka. Jeden oszust mniej czy więcej - stykają się z tym codziennie. :) Ja tam mam to w dupie, Ty też powinieneś przyjacielu.

Dzięki Tobie na pewno nikt nie zostanie oszukany z forum. :) Obowiązek obywatelski wypełniłeś. Ja na pewno nie kupię od niego a więc cel osiągnięty. Pamiętaj aby nie jeść nic w MakDolanie bo wacek wie co tam dają do tego żarcia ;)

lancaster

  • Gość
03-08-2013, 18:07
" Pamiętaj aby nie jeść nic w MakDolanie bo wacek wie co tam dają do tego żarcia ;)"

No wlasnie niestety wiadomo ,-) Swoja droga grubo facet jedzie, moze warto by bylo dac info na headfi ?

  • Gość
03-08-2013, 18:17
Kiedyś widziałem taki filmik na żydtube jak robią te kawałki kurczaka w MakDolanie czy tam nugetss czy jak to się nazywa, i powiem Wam że więcej tego nie ruszę. Jakieś pomielone gówna w stylu flaków i organów... Przyjaciele, uważajcie. Mentorze, Ty szczególnie.  Gówno, a nie jedzenie. :)

  • Gość
03-08-2013, 18:21
Bardzo dobrze że dałeś znać na forum. Ktoś tam oszczędzi pieniędzy. Szacunek Przemku. Z takiego gówna wychodzą czasem sprawy sądowe itd. , nikomu to niepotrzebne. :(

lancaster

  • Gość
03-08-2013, 18:24
Apropos portali aukcyjnych najwiekszym nieporozumieniem jest Allegro, tam w ogóle maja wszystko głęboko poza interesem akcjonariuszy. Mozesz udowadniac ile chcesz ze oszust wystawil Ci komentarz i go nie cofna. Ostatnio jakis nurek zrobil mnie na 60zł, Wystawie mu negatywa, on mi tez o tresci dowolnej, byle nie było brzydkich wyrazów i komenty bedą wisieć :-)  
Allegro ma program ochrony (powinien sie nazywac : spławiania pokrzywdzonych) kupujacych, polega on na tym, ze masz zglosic sprawe na policje (wiadomo ze za 60 zeta nikt nie bedzie robił sprawy w Państwie Polskim, a najlepiej o tym wiedza prawnicy allegro którzy takie wymaganie podali w procedurze... chyba ze jest to niedpołata rzędu 10zł do Skarbówki, wtedy nakaz windykacji sprawa oczywista - zwykłe bandyctwo....mam na mysli manie w dupie obywatela). Nastepnie masz sie zglosic z dokumantem o umorzeniu do allegro i allegro ma 30 dni na odniesienie sie. Jest dobre słowo sluzące za wielostronnicową debate nad stanem umysłowym prawodawców w Polsce...albo nie, bo znów bedzie ze brzydko mówie :-)
Na ebay przy wiekszych kwotach sprzedaży wymagaja dodatkowych potwierdzen /identyfikacji. Wiem, bo przechodzilem procedury....a momo to Orpheuse mozna łykać od ręki ?:-)

lancaster

  • Gość
03-08-2013, 18:31
kabak, nie jadam padlinki, czasami w trasie zdarza sie. Z tego typu rzeczy naduzywam sos do chinszczyzny Knorra. Pól kg fileta, sos, obok ryz i jedzonko w 15 minut. W kazdym razie "w McDonald\'s spotkajmy sie"...to nie ze mną.

  • Gość
03-08-2013, 18:40
"kabak, nie jadam padlinki, czasami w trasie zdarza sie. Z tego typu rzeczy naduzywam sos do chinszczyzny Knorra. Pól kg fileta, sos, obok ryz i jedzonko w 15 minut. W kazdym razie "w McDonald\'s spotkajmy sie"...to nie ze mną."

Tak trzymaj przyjacielu. :) Ja lubię od czasu do czasu zawitać w w KFC jak jestem w Zgorzelcu, ale to jest raz na dwa miesiące. Życzę sukcesów mentorze :)  

Radical

  • 721 / 5195
  • Ekspert
03-08-2013, 22:48
Lan akurat musze stanac w obronie programu ochrony kupujacych. Sam z niego korzystalem oraz znam przynajmniej 3 osoby ktore tez uzywaly i wszyscy dostali pieniadze z powrotem. Zglaszasz sprawe na policje, do 30 dni przychodzi Ci do domu kwitek ktory wysylasz do allegro i po 2-3 dniach masz kase u siebie. Jesli niechce Ci sie za 60 zl isc na policje to Twoja sprawa :)

Radical

  • 721 / 5195
  • Ekspert
03-08-2013, 22:50
Aha, co najwazniejsze, nie interesuje Cie czy oszust zostanie zlapany. Pieniadze wyplacane sa niejako z automatu.

lancaster

  • Gość
03-08-2013, 23:15
Radical, system komentarzy allegro jest denny a czemu ma sluzyc zawracanie gitary sobie i policji kiedy wiadomo ze polcja tylka nie ruszy w temacie 60zł obywatela (chyba zeby to 60zl bylo mandatem i mialo wplynac do budzetu...wtedy nie maja prawa odpuscic "dziwnym" trafem) nie mam pojecia. Nie watpie ze z Allegro zwroca kase, bo jakies minimum odpowiedzialnosci za to co organizuja chyba ponosza .... spychologia na maxa, klepanie formulek. Mysle o zamknieciu konta na tym badziewiu.

Radical

  • 721 / 5195
  • Ekspert
04-08-2013, 00:52
Komentarze tak, generalnie niczemu nie sluza. A co do serwisu ogolnie mam tam konto z 10 lat i o ile przez 8 lat nie wystawilem zadnego negatywa o tyle tylko w tym roku wystawilem 3. Straszliwie pogorszyl sie poziom sprzedajacych. Co chwile mam jakies problemy a to kupujacy sie pospieszyl i rezygnuje z zakupu, a to cena nie pasuje sprzedajacemu i wymysla jakas bajeczke, to znowu towar niezgodny z opisem..... Najczesciej dzuala samo postraszenie o zgloszenie na policje ale niesmak pozostaje.

aulait

  • 1386 / 5552
  • Ekspert
04-08-2013, 07:04
 Też uważam, że na allegro jest coraz więcej kantów. Dodatkowo bulwersuję niechęć do wystawiania negatywów przez oszukane osoby z obawy przed wystawieniem zwrotnych, niesprawiedliwych komentarzy. Allegro się tym nie przejmuję, facet mnie oszukał, nawet nie odpowiedział na założony spór i dalej sobie handluję na allegro. Jak allegro może dopuszczać do sytuacji, kiedy ktoś kogoś oszukał, nawet nie próbuję tego wyjaśnić i dalej działa na allegro?
 Inną sprawą jest, kompletny brak zainteresowania allegro osobami, które nawet w swoich opisach jawnie łamią zasady allegro i przepisy kodeksu cywilnego? Klasyczny przykład to deklaracją sprzedającego, że przyjmuję zwroty reklamacyjne, czy towary niegodne z opisem, ale koszty wysyłek pokrywa kupujący. To szczególna kpina z kupującego, kiedy koszt towaru jest podobny od kosztów przesyłki, a tak czy inaczej niedopuszczalne.