Audiohobby.pl

Bardzo tanie ale dobre, słuchawki douszne ?

Sim1

  • 1829 / 5861
  • Ekspert
28-12-2012, 22:26
Czyli "będzie Pan zadowolony" :).
Jeśli kupowałeś te z podesłanej aukcji to oglądnąłem je dokładniej porównując z moimi kupionymi lata temu w MM za ponad 100zł i wg mnie zwracając uwagę na wszystkie nuanse typu czcionka, umiejscowienie napisów, wtyczka, dziurki, wejscie kabli w pchełi i ledwo widoczne ślady "łączeń" na powierzchni słuchawek są identyczne i jestem przekonany, że to oryginały. Opis brzmienia też w pełni pasuje do moich odczuć.
Poza tym przy podróbach raczej byłyby w opakowaniu by w pełni nowe udawać a nie na dzieńdobry wzbudzać podejrzenia. Kolega parę lat temu właśnie takie gołe w sklepie audio kupował w Sztokholmie - powystawowe bez pudełka.

Gustaw

  • Gość
28-12-2012, 22:33
Czyli mam prawdziwy wykwint!
Teraz mogę już napisać, że mam słuchawki Sennheisera a nie nikomu nieznane Superlux-y. :-)

zibra

  • 812 / 4993
  • Ekspert
28-12-2012, 22:35
Skoro mowa o tanich sluchawkach to sprobujcie Panowie ostatnio opiewane Sony MH1C bodajye cyz jakos tak. Ya 60+70yl to naprawde bardyo pryzjemne, relaksaczjne brymienie jesli sa sparowane y neutralnzm grajkiem. Ja mialem je z Sony S544, ktory uwazam za bardzo fajnie grajace urzadenie tej stajni i nie tak po cieplej stronie jak inne modele, ale bardzo energetyczne i na swoim miejscu. One sa naprawde przyjemne, a gadanie o duzej ilosci basu mozna wsadzic w bajki jesli nie wciska sie ich uchem do nosa. Bardzo ladna srednica i duza scena, czuc powietrze. Owszem lekko skondensowane brzmienie, ale daleko do mulistosci czy jakiegos ciemnego, zdiuszonego dzwieku. Jak sie znajdzie miejsce w uchu, zeby bas nie byl wybijajacy sie ponad reszte to ocenilbym je wyzej niz rownie opiewane VSonic GR06 bodajze(?) za 250zl. Audeo sa prawdopodobnie "ciekawsze", ale opinie o Soniakach mysle, ze nie sa przesadzone.
The Protagonist DAC by McGyver, Black Pearl by Majkel, DT1350 by Germany, Shure SRH940 by USA:)

Sim1

  • 1829 / 5861
  • Ekspert
28-12-2012, 22:49
Zibra soniaki na pewno nie przebiją o r y g i n a l n y c h zenków bo po dołożeniu dedykowanego pałąka ( http://szafa.pl/c4778108-piekna-opaska-z-granatowa-kokarda.html ) kasują wszystko poniżej 1.5kzł.

zibra

  • 812 / 4993
  • Ekspert
28-12-2012, 22:55
Byc moze, ale YH1000 na pewno:P
The Protagonist DAC by McGyver, Black Pearl by Majkel, DT1350 by Germany, Shure SRH940 by USA:)