Audiohobby.pl

lustra - AMJ

  • Gość
13-12-2011, 23:05
AMJ znam osobiscie.  Ma spora wiedze o muzyce .  Jest swietnie wyksztalcona lacznie z Beerkley School of jazz.
Jest bardzo mila i kobieca a do tego bardzo bezposrednia . Aga Zaryan ma silniejszy glos , typowo jazzowy .
Obie spiewaja czysto i maja  dopracowane szczegoly  . AMJ ma wspanialych muzykow i znajomosci .  AMJ tez spiewa po angielsku . Zaryan ma urode chlopczycy  ;) Nie sa genialnymi spiewaczkami jazzowymi . Jesli  ktos chce sluchac profesjonalistow to lepiej posluchac operowych . Co do kastratow to wlasnie odsluchuje na iTunes chor kastratow i muzyke baroku . To jest dopiero muzyka . Dziwie sie ze jeszcze moge pisac . Lancaster nie banuje ;) Co do mojej muzyki na iTunes i strony to muzyka dobra do muzykoterapii , nie polecam .

lancaster

  • Gość
13-12-2011, 23:50
Marcin, myślę że powinieneś AMJ uraczyć takimi textami jak mnie(tymi przedbanowymi).
Im prędzej tym lepiej, dziewczyna nie wie z kim ma przyjemność....może nawet lubi....nie spróbujesz nie będziesz wiedział.

  • Gość
14-12-2011, 00:26
Marek , wiesz jak bylo . Body mnie atakowal ja sie bronilem .  Jesli ktos do mnie strzela z karabinu ja robie to samo w obronie  . Ty tez nie przebierales w slowach . Dlaczego Bodego nie banowales wtedy ? bo podobalo Ci sie jak po mnie jezdzil  . Zreszta przypomnij sobie ile z Was jezdzilo po mnie ?  Widze ze wydoroslales troche i wygladasz juz na doroslego .

Molibden

  • 1906 / 5867
  • Ekspert
14-12-2011, 01:26
>jeśli AMJ to lekka zabawa (nawet jeśli te piosenki są niby trochę ambitne).

Dla mnie ta muzyka jest niesłuchalna. Zimna, pretensjonalna, wykalkulowana, co z tego że perfekcyjnie zrealizowana, skoro bez ducha, wartości, fundamentu, wysilona. To jest zręczne oszustwo.
_________________________________
Było to na posiedzeniu Biura Politycznego. Tow. Gierek miał powiedzieć:
"Towarzyszu Szydlak przestańcie pitolić i nas oszukiwać! Chleba wczoraj po południu w Warszawie nie było. Chleb towarzysze to jest rzecz święta. Chleb musi być!"Imperialistyczny wróg kusi cię Coca-Colą!

jjurek

  • 2058 / 5795
  • Ekspert
14-12-2011, 08:32
>> w.luczynski

Rozumiem, że twórczość tej   pani nie jest Ci obca:

http://www.ceciliabartolionline.com/cms/sacrificium.html

Jest wszystko co trzeba: piękna kobieta, niebiański głos i świetna realizacja.


Pani Jopek ma pecha. Urodziła się słuchając profesjonalnego ale rzemieślniczego Mazowsza.

Od tego już chyba nie ucieknie. Nawet pomysły jej męża nie zmienią  sposobu jej myślenia o  wykonywaniu

muzyki.

Ged

  • 1714 / 5866
  • Ekspert
14-12-2011, 08:48
jjurek
Nie gniewaj się, ale dla mnie Cecilia Bartoli śpiewa średnio. Nie miałem szczęścia bo pierwszą posłuchałem płytę na której "podrabia" kastratów. Potem już nie próbowałem. Wkurzyłem się bo opis tej płyty jest taki jakby to był ósmy cud świata. Jakoby się uczyła ileś tam lat śpiewać jak kastrat. Wyszło słabiutko. Oczywiście w mojej ocenie. Wolę już zwykłe soprany i mezzosoprany, które nie udają nikogo innego :)
A jeśli chodzi o testowanie sprzętu to chyba lepsza niż AMJ jest Diana Krall. To są naprawdę bardzo dobrze zrealizowane płyty. Oczywiście jak na audiofilskie plumkanie.

jjurek

  • 2058 / 5795
  • Ekspert
14-12-2011, 08:49
>> adam897, 2011-12-13 21:48:26
http://itunes.apple.com/us/album/12-pieces-for-piano/id450901216

"co powiesz o tej jakosci ?"

O jakości nic:


O muzyce: miłe plumkanie.

Jeśli ktoś lubi  fortepianowe klimaty w lepszej wersji może  posłuchać Bogdana Hołowni "Solo".

A to mój osobisty nr 1:
http://oklasyce.pl/?p=306

Nie ma próbek w sieci ale to takie klimaty:

&feature=related

jjurek

  • 2058 / 5795
  • Ekspert
14-12-2011, 08:53
Mi się tam ONA podoba :)

Nie jestem specjalnie osłuchany w klasyce  ale "rozkłada" mnie muzyka Czajkowskiego.

Co polecasz?

Gustaw

  • Gość
14-12-2011, 10:38
Aby sprawa była jasna. Marcin/adam na forum audiostero, w przypływie wzburzenia, jasno opisał dlaczego wkleja linki do swoich otworów.

Otóż w miejscach o stosunkowo dużej liczbie odsłon, takich jak fora internetowe, wklejenie linka do swoich utworów jest bardzo efektywne z ekonomicznego punktu widzenia. Działa to w taki sposób, że przeglądarka Gooogle znacznie lepiej w tej sytuacji pozycjonuje dane utwory podczas wyszukiwania, zwiększając tym samym ich prawdopodobieństwo kupna i co za tym idzie, bezpośrednio zysk twórcy.

Istnieją, bardziej cywilizowane formy ogłaszania się w internecie n.p. za pomocą narzędzia Google AdWords ale za to niestety trzeb zapłacić.

Zmierzam do tego, że kol. Marcin/Adam czy jak mu tam, nie pisze tutaj o iTunes lub o Annie Marii Jopek, przypadkowo bo chce z kimś pogadać, tylko po to aby lepiej sprzedawać swoje utwory. Dlatego trzeba założyć, że w miarę kolejnego rozwoju rozmowy tych niby przypadkowo wklejanych linków będzie więcej.

magus

  • 20990 / 5867
  • Ekspert
14-12-2011, 10:43
Dowód na powyższe:

http://audiohobby.pl/topic/13/6933#koniec


(oczywiście, za kilka dni Marcin B. znowu będzie zdziwiony, że "wszyscy go atakują")
Odszedł 13.10.2016r.

  • Gość
14-12-2011, 12:32
Ja tu wpadlem tylko na chwile . Zeby Was podenerwowac , moimi malymi sukcesami , a bedzie ich wiecej .  Widze ze odrazu pojawila sie stara gwardia . Jak milo ;)

 

magus

  • 20990 / 5867
  • Ekspert
14-12-2011, 12:36
>> adam897, 2011-12-14 12:32:49
>Ja tu wpadlem tylko na chwile .


skoro tak, to administrator może niniejszym spokojnie usunąć konto adam897 wraz ze spamem
Odszedł 13.10.2016r.

  • Gość
14-12-2011, 15:31
ja tylko podalem linka do moich produkcji , zeby audiofile napisali mi co sadza o jakosci nagran , wiadomo ze Audiofilie nie kupuja mp3 wiec nie licze na sprzedac , chcialem sobie  luzno pogadac i pozartowac ale skoro sie nie da to mozna banowac , a o AMJ warto pisac , bo te Lustra to plyty ktore wnosza cos nowego  w polskiej muzyce , tym bardziej ze spiewaja tam legendy  

A tak po za tym Magus milo Cie widziec  a raczej czytac , mimo tego ze  nie napisales mi nigdy nic milego

pozdrawiam

MB

Ged

  • 1714 / 5866
  • Ekspert
14-12-2011, 20:19
jjurek
Cóż, dałem drugą szanse Bartoli - przed chwilą skończył się godzinny program na Kultura TV o "Losie kastratów". Niestety był to program o niczym, nie dowiedziałem się nic ciekawego, a cały czas śpiewała Bartoli, podrasowana na faceta. Słowa mojej żony: "babo-chłop". Wygląda na to, że ukryty marketing jest nawet na Kultura TV. Niby program o kastratach a głównie promocja płyty.
Przez godzinę ani słowa o współczesnych kontratenorach.
Porównaj proszę jjurek Bartoli do mojego wzoru:

(dla niecierpliwych - zaczynają mniej więcej 1 minuta 40 sekund).

Ged

  • 1714 / 5866
  • Ekspert
14-12-2011, 21:31
mikello
Świetne porównanie, oczywiście odbieram je jako potwierdzenie mojej tezy, że kontratenorzy, a przede wszystkim Jaroussky są genialni :) Sonia Prina czy Cecilia Bartoli wyglądają jakby śpiewały z wysiłkiem, bardzo się starały aby wyszło tak jak chcą być odbierane. Jaroussky wygląda jakby się urodził do tej roli. Śpiewa z niesamowitą lekkością a jednocześnie oddaje cierpienie kastratów (tak jakby nie wiedzieli czy są kobietami czy mężczyznami czy kimś pomiędzy płciami, nie mogli się spełnić w roli kochanków czy ojców rodzin itp.).
Zresztą inni kontratenorzy nie wypadają tak świetnie. Głosy mają odrobinę za słabe.