Audiohobby.pl

Tuner Panie i Panowie!!!! Tuner!!!!

nano

  • 9079 / 4957
  • Ekspert
18-09-2016, 18:21
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/barbara-stanislawczyk-wstrzymujemy-rozwoj-cyfryzacji-polskiego-radia-to-watpliwy-projekt-wywiad

kupuj  juz  to bedzie na pare lat
czym pozniej tym gorzej


jak takie cacko sie wlancza kreci  pionteremm   ech  miod w oczach i w glowie jeszcze lepiej

Rumcajs

  • Gość
18-09-2016, 19:12
To jeszcze jedno pytanie: czy jest czego słuchać w polskim radio? Bo takie gnioty jak eska, zetka to nie na moje nerwy. W pracy czasem ktoś włączy i tylko mi to działa na nerwy. Oczywiście nad radyjkiem z krainy pierników spuszczamy zasłonę milczenia.

Haka

  • 2996 / 5153
  • Ekspert
18-09-2016, 19:25
czy jest czego słuchać w polskim radio?


Na pewno jest więcej "fajnego" do słuchania w radio, niż oglądania w TV.

Poznasz ramówki programów i "będzie Pan zadowolony" :)

Rumcajs

  • Gość
18-09-2016, 19:54
Na pewno jest więcej "fajnego" do słuchania w radio, niż oglądania w TV.
Od kilkunastu lat nie oglądam TV. Mi chodzi o ambitne audycje, poświęcone nie tylko muzyce. "Gadające głowy" (politics) też mnie denerwują. Czasem pod nic niemówiącą nazwą może kryć się interesująca audycja, stąd pytanie bo a nuż ktoś poleci coś ciekawego.
Dzisiaj to już sobie odpuszczę, ale jutro w sieci znajdę "spis treści" i zapoznam się z ofertą.

nano

  • 9079 / 4957
  • Ekspert
18-09-2016, 19:57
i tak zrob
ja nestety  trojki sluchalem ...teraz RMFfm
nie jestem zadowwolony z jakosci audycji
ale coz zrobic
poszukaj moze nam podpowiesz

mnie i tak Radio sprawia frajde

Rumcajs

  • Gość
11-10-2016, 11:37
Zakupiłem tuner: SONY ST-S700ES. Dałem przysłowiową "stówkę" i nie spodziewałem się, że będzie zachowany w tak ładnym stanie. Gra z przysłowiowego kawałka drutu: u mnie 15cm. Pierwsza stacja, która "zgłosiła się" po uruchomieniu automatu to była oczywiście rozgłośnia z "krainy pierników" :D Chwilę później znalazłem trójkę i inne stacje, nawet jakieś czeskie bo blisko granica.

nano

  • 9079 / 4957
  • Ekspert
17-10-2016, 23:23
gratulacje  zakupu tunera

no tak  niby zwykly   mialem kiedys  z tych 90 lat tuner sony
ale sam wiesz co tu gadac
odbiera dobrze
i po za tym  nic szczegolnego
mam nadzieje ze przyznasz mi racje

Rumcajs

  • Gość
18-10-2016, 09:23
odbiera dobrze
i po za tym  nic szczegolnego
Poczekaj. Zdobędę boczki i już nie będzie taki "nieszczególny".