Audiohobby.pl

Co tu poprawić lub jak to poprawić

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 18:22
majkel, odbiło Ci ?
W Audiosalonie niczego nei krytykuję a na forum pisze o swoich wrażeniach.
Pisze wprost ze coś tam sprzedaję kiedy to robię w miejscu które udostepniłem dla wszystkicjh zanim cokolwiek zacząłem "firmować".
Akurat Blac Pewrl słyszałem (podobno)  a jesli były między wieloma wersjami BP róznice to sam pisałes ze niewielkie.
Marketing uprawiaj w AudioSalonie bo jak wszystcy chętni zaczeli rzucac hasła w stylu "kup pan pietruchę za sześcset, a ta bardziej dorodna za osiemsetpięśdziersiat" to zrobiby sie wątek marketingowy w kazdym wątku.
To chyba proste.

Zachowujesz sie facet jak wczesny makgajwer.

majkel

  • 7476 / 5895
  • Ekspert
08-01-2011, 18:43
@lancaster, nikt się tutaj na temat BP nie odzywał oprócz Ciebie, żeby przestrzec chłopaka przed ewentualnym zakupem. Wytłumacz motywy swojego działania. Ja tu nie przyszedłem przestrzegać przed Fury ani pisać z czymś się będzie borykał użytkownik SOHA II ewentualnie. Dorzuciłem propozycję subiektywnie optymalną. Wpis był pozytywny, a Ty zarzucasz forum wpisami negatywnymi - taka różnica. Dodatkowo, jesteś gospodarzem tego warzywniaka, więc jeśli chcesz moralizować to najpierw sam powstrzymaj się od zabierania głosu na temat towaru. Za jakiś czas znowu coś napaskudzisz, a ja nie będę nawet mógł odpowiedzieć, bo będzie marketing. Jeśli to rozumiesz, to przestań się bawić w opiniodawcę na temat wystawców w Audio Salonie, albo dyskutuj na temat Moonlighta i Black Pearl w moim wątku. Reszta użytkowników może pisać o moich produktach co chce i gdzie chce - pomijając konkurencję. W zamian mogę obiecać brak "spamu" i udzielania się na temat urządzeń "konkurencji". Sytuacja jednak musi być symetryczna. Co do usunięcia moich i Twoich wpisów niezgodnych z wzajemnymi oczekiwaniami - jest mi to obojętne, zrób co chcesz, ale jak wytniesz moje to i wytnij swoje np. z wątku Black Pearl - Poznań.
Z pozdrowieniami i bez urazy.

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 19:00
">> majkel, 2011-01-08 18:43:54
@lancaster, nikt się tutaj na temat BP nie odzywał oprócz Ciebie"

Jasne. A oferte handlową swoich wytwórów "na dzień dobry" wrzucil Józef Oleksy.
Uprawiaj marketing w  Audiosalonie i bedzie OK.
wymagam tego od siebie, Ciebie i wszystkich innych...z czego tylko z Tobą jest "dyskusja".


lancaster

  • Gość
08-01-2011, 19:34

- Grado słuchane w Poznaniu to nie te których słuchaliśmy wczesniej tylko po pierwsze inny model (1000i), po drugie spotkałem sie z opiniami ze kazde tysiączki grają inaczej, po trzecie GradoFan wspominał ze bez stosownego trkatowania GS1000(bez "i") grają faktycznie tak jak je wczesniej opisaliśmy (środek cofniety, ze można na nich latać)

Ile razy można odpowiadac na tio samo "stwierdzenie". Pewnie nie czytałeś wczesniej ?:-)
W każdym razie tym razem prosze przyjąć do wiadomosci.

- "faktyczne walory"....np. opiswane przez Ciebie JVC ostatnio...dla mnie sorry kaszana....na spotkaniu w Poznaniu nie było 1 na 8-9 osób której by sie podobały....i ?
Rozumiem że jak Ty opisujesz to są "faktyczne walory" a jak 8 innych osób ma inne zdanie to jest ono"podszyte fałszem " lub w najlepszym razie niewiedzą  ?:-))))
 

W kazdym razie do /informacji/spamowania/reklamy jest Audiosalon.(kropka)

Chcesz to mogę dac info, że w Twoim wątku o słuchawkach wysokiego lotu wszyscy producenci, dystrybutorzy itp. mogą sie dowolnie reklamowac.
Odnosisz sie do tego pomysłu (własnego) pozytywnie ?:-)

grisza_1982

  • 389 / 5173
  • Zaawansowany użytkownik
08-01-2011, 19:59
No to ja już nie wiem o co tutaj biega.
Autor wątku w domyśle pyta "Co tu poprawić lub jak to poprawić" ?, wiec ludzie podpowiadają, a że są konstruktorami polecanych urządzeń to nie widzę w tym nic złego. Zapewne miażdżąca większość osób na tym forum to samodzielnie myślące jednostki, jeśli ktoś namolnie sugeruje wybór urządzenia (którego jest konstruktorem) to czytający bierze na to poprawkę. Wpisy Majkela raczej nie noszą znamion molestowania urządzeniowego.
Lan, nie traktuj ludzi jak półgłówków w imię ogólnego przez Ciebie pojmowanego dobra. Chyba ideą tego forum jest możliwość dyskusji, również wyrażania opinii, dzielenia się własnymi spostrzeżeniami. Skoro sam posiadasz prawo do krytyki, nie odmawiaj innym prawa do obrony. Próba skierowanie obrony do Audiosalonu wydaje mi się nieco śmieszna, przecież dyskutujemy w obrębie całego forum w rozmaitych wątkach.

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 20:12
Grisza, jeśli Piotr nie bedzie miał nic przeciwko własnemu pomysłowi to dam info, że mogżna sie reklamowac do woli w jego wąrtku odpowidajac troskliwie na problemy czy nawet zachwyty itp. Cenniki, promocje i te sprawy
Niedawno np. jeden ze sklepow pytał neiśmiało czy watek o odsluchach u siebie w firmie moznaby założyć w stereo....a tu taki bajer mozna bedzie pisac w wątku cieszacym sie sporym zainteresowaniem, ofertowac i polecac bezpośrednio we wątku.
Powinno sie grisza Tobie i Piotrowi podobac....najwyzej ludzie zaczna rozmawiac/pisac w innym wątku.... żadna strata :-)

grisza_1982

  • 389 / 5173
  • Zaawansowany użytkownik
08-01-2011, 20:23
Lan, spłycasz.
Jako Administrator powinieneś być niczym bezstronny arbiter.
Do pewnego momentu myślałem że cały jad zostawiasz w "pogaduchach", ale widać się myliłem.

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 20:33
grisza, pomysleć ze kiedys próbowąłem dyskutowac z takimi bzdetami :-)

Serio bardzo chętnie zrobię test otwartości pogladów sprzedawców dla Ciebie i Piotra grisza - we wątku pomysłodawcy.
To bedzie głębiokie ..."kup Pan mój wzmacniacz za 1020 w promocji!!!", "kup mój ! rozjechał na naleśnik wzmaka za 95Kzl a kosztuje 2", "Panie Piotrze dzieki za recenzje, słuchawki do nabycia w naszym sklepie..."
Zajmij sie szukaniem głębi grisza.

majkel

  • 7476 / 5895
  • Ekspert
08-01-2011, 20:46
@lancaster, spłycasz niestety. Chłopak zadał pytanie co można zrobić, żeby sobie poprawić.  Ja napisałem, co ja mogę zrobić i wiem, że by pomogło. Niestety okazuje się, że nie wolno mi było, mimo iż w regulaminie nie mogę dojrzeć odpowiedniego na ten temat zapisu. Jakbym napisał, że Zdzisek by sprawę załatwił, to jest merytorycznie, ale jak napiszę, że ja osobiście potrafię - o, to marketing, niegodziwość i spam. Dodatkowo trauma dla przeciskających się w klaustrofobicznych tunelach pełnych handlarzy.

Odnośnie audiostereo, to mnie tam zawsze najbardziej bawi owo święte oburzenie, postawa psa ogrodnika, który sam nie podgryzie, a chętnego obszczeka. Najzabawniejsze jest gdy to jest ta sama osoba, która w jednych wątkach marudzi, że przyszło SITE i zagarnęło niezależne forum, a w innych wątkach pilnuje ich interesów zajadlej niż oni sami wraz z moderacją do kupy.

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 20:54
majkel spłycasz. Podobne zdanie do Twojego miałoby na tej zasadzie której nie dasz rady tu wprowadzic prawo wyrazic 50 sklepów internetowych.


Nie czytuję audiostereo.

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 21:00
majkel, zreszta co tu dużo gadać...po Twoim pełnym wiary w uzdrowienie sytuacji wpisie pojawił sie następny kolejnego kolegi, który też ma pewniaka (nota bene w temacie złagodzenia upierdliwej wyższej srednicy hybryda MicSzu mogłaby sie okazać lepsz od BP, choc Twojego wzmaka oceniam oczywiście wyżej jako cąłość).

To jest zwykly marketing i dorabianie do tego ideologii ma sens ?
Dla mnie nie ma.
Działalnosć proszę prowadzic w Audiosalonie.
EOT.

grisza_1982

  • 389 / 5173
  • Zaawansowany użytkownik
08-01-2011, 21:00
1 Miś Uszatek = 50 sklepów internetowych ... i kto tu spłyca.

majkel

  • 7476 / 5895
  • Ekspert
08-01-2011, 21:03
@lancaster, wszystko się da, wystarczy dopisać do regulaminu. Będziesz mógł ciąć w imię prawa, jak to jest np. na head-fi, a gilotyna sięga także sponsorów za porównywanie się do konkurencji. Wolno im natomiast zaproponować swój wyrób. Zobacz (mimo wszystko) co wolno użytkownikom branżowym na audiostereo. Jeżeli chcesz tu utrzymywać większy zamordyzm, to wszystkiego najlepszego życzę, ale mogę przestać być zainteresowanym udziałem w dyskusjach. Możesz mi zmoderować wpis pod kątem wycieczek do produktów innych firm, ale z tym zabronieniem polecania własnej oferty to się niektórzy za bardzo tutaj rozpędzają.

ogorek

  • 855 / 5235
  • Ekspert
08-01-2011, 21:04
@majkel miał zawsze taki styl, że chciał robić najlpsze rozwiazania za "normalne" pieniądze. I zawsze ich mocno bronił.

Jak ktoś się zwraca o poradę - jak autor wątku - to co wtedy robić ?

Ja mam Violectrica i BP. Jak zareklamuję BP to mogę być sympatykiem, wręcz dystrybutorem @majkelowych wyrobów. Jak to checie rozróżniać.

Kup pan sobie hybrydę ... to tak jak powiedzieć "kup sobie lampę". A lampy grają róznie (mogą być jakrawe, mieć zrolowaną górę, ciepłe, ...)

Skąd mozecie wiedziec, ze zachwalając VIOLECTRIC-a nie mam z tego profitów ...
Są produkty "z pólki" oferowane przez dystrybutorów i są produkty "chałupnicze"/DIY.
Zazwyczaj fora takie jak to promują te drugie jako tansżą a równie dobrą alternatywę.

Jak napiszę, ze spośród kilku wzmacniaczy które przesłuchiwałem, na stałe zostawiłem X, który to mogłem wypożyczyć za kaucją u dystrybutora Y to będzie już bee.

*************************************

No dobrze, w jakim atku mogę pisac, ze coraz bardziej podoba mi się nowa wersja BP ? Zeby nie zostać oskarżonym.
Audionemesis VLE, Audiolab mDAC, BP, AKG701, T90, stacj: HEED Obelisk SI
Każda modyfikacja systemu podnosi jakość brzmienia o 2 klasy wyżej. Po pewnym czasie zauważam, że się pogorszyło w stosunku do poprzedniej wersji …

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 21:05
grisza, pytający spłyca.
Sekret tkwi w tym, że sklepy nie wiedzą że można, bo nie można.
I tak zostanie.

tzn. bardzo chętnie obejrzę jak to sie sprawdzi we watku Piotra.
Wierz mi na słowo że uważam to za swietny pomysł Piotra.
Moze być super.