Audiohobby.pl

Co tu poprawić lub jak to poprawić

szwagiero

  • 2239 / 5897
  • Ekspert
07-01-2011, 22:56
E tam wtopa, czekamy na innych konstruktorów - niech proponują swoje konstrukcje! ;)

reactor

  • 1649 / 5336
  • Ekspert
07-01-2011, 23:35
>> Gustaw, 2011-01-07 22:49:59

Aj tam wtopa, najpierw Majkel bardzo sprytnie i niepostrzeżenie zaimplementował reklamę swojego produktu ;P a teraz Micszu tylko dodał coś od siebie. ;)

zibra

  • 812 / 4991
  • Ekspert
08-01-2011, 01:11
mialem niedawno pro2500, dac/wzmak stx i mimo checi bylo sssss i ostro na gorze. nastepnie zakup matrix m stage i zonglowanie opkami (stx 2xad8599 i ad797, matrix opa2604) bylo duzo lepiej, ale mimo wszystko bez startu do beyerow dt880pro. gora zdecydowanie sie uspokoila, ale wiedzialem, ze to nie jest optimum. ogolnie podejrzewam, ze ultrasony sa bardzo niewdzieczne w dobraniu odpowiedniego toru. zdecydowanie polecam wypozyczenie za kaucja ww wzmacniaczy od kolegow. najprosciej i bez strat. druga opcja jest chyba wiadoma...;)
The Protagonist DAC by McGyver, Black Pearl by Majkel, DT1350 by Germany, Shure SRH940 by USA:)

Ultrasoniak

  • 92 / 4918
  • Użytkownik
08-01-2011, 13:11
Faktycznie zastanawiałem się czy nie kupić sobie poprostu drugich słuchawek Dt 880 zawsze chciałem mieć ze względu na ich uniwersalność.Ale nie poddaje się łatwo ponieważ już raz sprzedałem słuchawki k701 do których tak na prawdę nie miałem odpowiedniego toru i żałuję, teraz będę walczył  aż Ultrasone  zagrają na przyzwoitym poziomie.Ultrasony mają podbitą wyższą średnice i tu leży ich problem, trzeba ten efekt umiejętnie skompensować. Wiem że o wiele łatwiej było by kupić DT 880 lub HD650 i na bank zagrały by satysfakcjonująco na tym co już posiadam,  pewnie przyjdze taki czas kiedy zakupie kolejne fajne słuchawki ale teraz jest czas dla pro 2900.

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 13:30
majkel, nie rób wiochy człowieku.
Mam te wpisy wywalac czy połapiesz sie ze od tego jest audiosalon ?

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 13:34
Ultrasoniak, na podbitą wyższą średnicę i drażniący charakter prezentacji poszukaj jakiegoś ampa grajacego pełnym i barwnym dźwiękiem.
Akurat BP majkela (pomijajac wlot bazarowego sprzedawcy pietruchy) nie spełni oczekiwań w tym względzie.
Tak jak kolega powyzej razi spróbuj jakiegoś ampa hybrydowego.
Na poznańskich spotkaniach słuchawkowych bardzo ładnie pod tym(barwa)wzgledem spisał sie wzmacniacz Vinyloida.
Nei wiem jak bys ie to zgrało z 2900, ale myślę (przynajmniej z tego co psizesz), ze tędy droga.

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 13:37
Panowie, serdeczna prośba na przyszłosć. Prosze takich rzeczy (oferty handlowe)  nie umieszczac w watkach poza Audiosalonem.
Wyglada to słabo.

Ahmed

  • Gość
08-01-2011, 13:45
Ja bym jeszcze dodał ...i nie atakować kogoś ofertami na skrzynkę, bo zaczyna to trochę przypominać praktyki z audiostereo. To nie jest skrzynka reklamowa. Jeżeli ktoś będzie chciał posłuchać, wypożyczyć lub kupić dany klocek to sam się odezwie i sam znajdzie kontakt. To oczywiście tylko sugestie ale sam bym się wk.... otrzymując maila typu "Kup Pan moje ziemniaki. Zapraszam na kawę."

lancaster

  • Gość
08-01-2011, 13:48
Jeżeli ktoś sie do mnei zwróci ze jest męczony ofertami handlowymi na PW to bedzie indywidualny temat - prosba do osoby wysyłajacej spam.
Jesli na audiostereo tak sie robi to prosze tam tak robić.

majkel

  • 7476 / 5895
  • Ekspert
08-01-2011, 14:57
Ja natomiast mam prośbę do Administratora ogólnego audiohobby, aby się określił co do roli na niniejszym forum, bo na razie mamy "3 w 1", co skutkuje dziwacznym postępowaniem, iż klocki prezentowane czy też REKLAMOWANE w Audio Salonie KRYTYKUJE w innych wątkach. Ja chromolę taki Salon, w którym jako dostawca jestem narażany na psucie opinii i koniunktury przez jego właściciela. Ja wiem, że to jest za darmo, ale szczerze mówiąc wolę zapłacić i niech się administracjo-moderacja postara o PROMOCJĘ, a nie DZIAŁANIA DESTRUKTYWNE w stosunku do wystawców. Jeżeli zachowanie Administratora nie uporządkuje swojego zachowania w kontekście Audio Salonu, to ja podziękuję za współpracę i uczestnictwo w niniejszym forum egzekwując swoje prawa gwarantowane regulaminem. I nie chodzi tu o odwet, a jedynie niechęć brania udziału w szemranej parodii.

Co do 3 w 1 - lancaster jest jednocześnie administratorem, "zwykłym userem" oraz MOT, czyli osobą reprezentującą co najmniej jednego wytwórcę branżowego. Każdy sobie sam dopowie jakiej wartości są opinie takiego "normalnego użytkownika", skądinąd ewenementu na skalę Internetu. Dopóki ta sprawa jest nieuporządkowana - a nie jest - dopóty nie widzę powodu, aby nie polecić swojego wyrobu jako jeden z możliwych produktów. Poza tym Administrator lancaster nie słyszał ani obecnie oferowanego Black Pearl, ani Moonlighta, a ja słyszałem w życiu kilka hybryd, a nawet porównywałem bezpośrednio z obydwoma konstrukcjami.

Powyższy post może zostać przeniesiony do bardziej odpowiedniej zakładki z wykluczeniem Pogaduch - nie mam nic przeciwko, ale jeśli wyląduje w Pogaduchach lub zniknie, to ja też stąd zniknę z co najmniej częścią dorobku, w pierwszej kolejności wpisami "spamerskimi".

reactor

  • 1649 / 5336
  • Ekspert
08-01-2011, 15:06
Majkel kiedy prześlesz do Poznania najnowszą wersję BP do odsłuchów?

Gustaw

  • Gość
08-01-2011, 15:08
>> majkel, 2011-01-08 14:57:52
Co do 3 w 1 - lancaster jest jednocześnie administratorem, "zwykłym userem" oraz MOT, czyli osobą reprezentującą co najmniej jednego wytwórcę branżowego.

Dla przypomnienia, Lan poinformował o tym oficjalnie i proponował aby ktoś przejął administrowanie forum.
Przypominam sobie, że, jak zwykle w tego typu przypadkach pojawiło się stu chętnych ;-)

Co Majkel rozumiesz przez PROMOCJĘ i słowo POSTARA ? Kasowanie niewygodnych dla danego producenta wpisów ?

pastwa

  • 3815 / 5895
  • Ekspert
08-01-2011, 15:56
Ja mam tylko takie skromne zapytanie, czy mozna wrocic do czasow gdzie nie pojawialy sie nagminnie w kazdym niemal watku bajkowe reklamy wlasnych produktow, ciezko sie to czyta, strasznie to namolne jest zwyczajnie (na dluzsza mete zwlaszcza), czuje sie tu ostatnio jak w sklepie gdzie sprzedawcy przepychaja sie wzajemnie w walce o zagubionego klienta, a nie jak na forum.

fallow

  • 6457 / 5865
  • Ekspert
08-01-2011, 16:08
Popierem Cie Pastwa w calej rozciaglosci. Odechciewa sie po prostu komus nawet cos zasugerowac kiedy widac tak oczywista reklame.

fallow

  • 6457 / 5865
  • Ekspert
08-01-2011, 16:09
PS. Nigdy nie widzialem aby Lancaster wciskal gdzies komus w watku swoj wzmak np.