Audiohobby.pl

SREBRNY DZWON, czyli najlepszy dziennikarz audio w Polsce - plebiscyt!

  • Gość
31-05-2010, 22:43
zapraszam do oddania glosu na

http://www.audiolifestyle.blogspot.com

czegos takiego jeszcze nie bylo!

redaktor, ktory zwyciezy otrzyma od redakcji audiolifestyle.blogspot.com perfumy renomowanej marki, mysz komputerowa w technologii bluetooth oraz plyte "closer to you" cassandry wilson. ponadto prawo do poslugiwania sie tytulem SREBRNY DZWON!

Detektyw Kwass

  • 7851 / 5847
  • Ekspert
01-06-2010, 00:16
Najlepszym Redaktorem jest Rachwald. Moje uznanie zdobył głównie za działalność na forum Audiostereo.

P.S. Atoll IN400 okropny. Wygląda jak stare radio samochodowe z "Moskwicza".

  • Gość
01-06-2010, 00:27
owszem.

a - tak na marginesie - dlaczego mnie tutaj nie banujecie tak, jak na innych forach mnie kopiom w dupke - na hfm lub audiostereo? oszczedzacie uposledzonych, czy co?

lancaster

  • Gość
01-06-2010, 09:16
majo, bo nie jesteś inwazyjny, nie dowalasz się, nie trollujesz i najważniejsze  - piszesz o audio :-) Moim zdaniem jesteś trochę dziwak, ale pozytywny.
Dziwaków nie brakuje, ludzi pozytywnych często. Nie widzę powodu i myślę nikt inny tez żeby Cię tu banować.
Ty jakieś widzisz ? Bo to, ze Cię banują na hfm czy as nie jest dla mnie żadnym powodem....niby dlaczego miałoby być ? Mało tego choć Cię tam zbanowali(nie znam powodów) nie wieszasz na nich psów, dla mnie to klasa.
A bloga masz fajnego, czytam rzadko ale zawsze z przyjemnością.

lancaster

  • Gość
01-06-2010, 09:23
majo, konkurs jest na serio czy dla jaj ?

Pytanie serio. (:))

Jeśli to pierwsze i nikt nie poczuje się urażony to p. Wojtek z redakcji HighFidelity, lub p. Arek z redakcji HFC.

asmagus

  • 4439 / 5435
  • Ekspert
01-06-2010, 10:01
Majo - jak poprosisz lancastera to Cię zbanuje choćby na dzień ;)


Lecę oddać głos :)))
"Żaden z nich"
ponieważ...
Zagłosowałbym na Piotra Rykę jako dziennikarza niezależnego :)

  • Gość
01-06-2010, 10:10
najlepszy dziennikarz audio ... czyli jaki ?
- najwiecej zarabiający
- najwięcej piszący
- posiadający największy    . . .  wzmacniacz
- najbardziej bezkompromisowy
- posiadający największe złote ucho
-


Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

  • Gość
01-06-2010, 10:21
konkurs jest na powaznie, jak cala moja strona

najlepszy, czyli taki, ktorego najchetniej czytacie, uwazacie za wiarygodnego, rzetelnego i ufacie jego rekomendacjom

  • Gość
01-06-2010, 10:27
najlepszy, czyli taki, ktorego najchetniej czytacie, uwazacie za wiarygodnego, rzetelnego i ufacie jego rekomendacjom

potrzebuję podpowiedzi - co polscy dziennikarze audio sądzą o dostępnosci prezerwatyw na stacjach benzynowych w Austrii ?

Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

Detektyw Kwass

  • 7851 / 5847
  • Ekspert
01-06-2010, 11:05
>> lancaster, 2010-06-01 09:16:12
>majo, bo nie jesteś inwazyjny, nie dowalasz się, nie trollujesz

Ale takich też nie wywalacie!

Detektyw Kwass

  • 7851 / 5847
  • Ekspert
01-06-2010, 11:08
>> asmagus, 2010-06-01 10:01:27
>Zagłosowałbym na Piotra Rykę jako dziennikarza niezależnego :)

Ryka jest bardzo dobry merytorycznie tylko powinien koniecznie popracować nad stylem.
Konkretnie: porzucić Prousta i zmierzać raczej w kierunku haiku. ;)

violett

  • 786 / 5877
  • Ekspert
01-06-2010, 22:26
Brakuje mi tu redaktora Wojciecha Pacuły, na którego pewnie oddałbym głos, o ile te głosowanie było by na poważnie, a nie na niby :)

  • Gość
02-06-2010, 00:45
smialo. prosze wpisac jego nazwisko do komentarza. bedzie to oznaczalo oddanie na niego glosu

ps prosze glosowac! nie moze byc tak, ze glos oddaje co setna osoba wchodzaca na audiolifestyle! naprawde - glosowanie jest powaga i nic sie za tym projektem nie kryje, procz szczerej intencji dazenia do prawdy, piekna i sprawiedliwosci.

Molibden

  • 1906 / 5889
  • Ekspert
02-06-2010, 02:38
Jerzy Urban, Adam Michnik, Monika Olejnik.
_________________________________
Było to na posiedzeniu Biura Politycznego. Tow. Gierek miał powiedzieć:
"Towarzyszu Szydlak przestańcie pitolić i nas oszukiwać! Chleba wczoraj po południu w Warszawie nie było. Chleb towarzysze to jest rzecz święta. Chleb musi być!"Imperialistyczny wróg kusi cię Coca-Colą!

Ahmed

  • Gość
02-06-2010, 09:53
Ja oddaję swój głos na redaktora Jozwę Alka Maryna, za jego wielki wkład wkład w krzewienie wolności i demokracji na społecznościowych forach audio.
Niechaj jego postawa będzie dla nas wszystkich niedościgłym wzorcem godnym naśladowania oraz wydatnie przyczyni się do budowania pomyślności wszystkich Polek i Polaków.

Na cześć redaktora Jozwy Alka Maryna !!! . trzykrotne.
Hip, Hip, Hurra !!!
Hip, Hip, Hurra !!!
Hip, Hip, Hurra !!!

______________________________________
Fan trotylu na klacie. Sieję postrach i zniszczenie.