Audiohobby.pl

Gałki na potencjometry - zamówienie

tomant

  • 71 / 5841
  • Użytkownik
26-02-2010, 19:56
Udało mi się znaleźć wykonawcę gałek do wzmacniaczy. Gałki są trochę bardziej "fikuśne" i do ich wykonania nie wystarczy zwykła tokarka. Wzorowane są na starych gałkach ze wzmacniacza Classe CP35 (1 fotka). Wzorowane tylko, bo mój model jest bardziej krępy.
Na drugim i trzecim zdjęciu widać kilka gałek w stanie surowym zrobionych na próbę by sprawdzić wykonawcę. Docelowo gałki będą szkiełkowane i anodowane na kolor naturalnego aluminium.
Wymiary gałki: średnica 34mm, wysokość 30mm.
Pasowanie na ośkę 6mm, H7 - cokolwiek to znaczy ;).
Koszt nie jest jeszcze oszacowany do końca. Jednak przy aktualnym zapotrzebowaniu będzie oscylował w granicach 20-25 zł. Przypuszczam że bliżej niższej kwoty.

Nie ma możliwości wykonania gałki w innych wymiarach i wzorze, a także innego wykończenia powierzchni. Jeśli ktoś chce mogę dostarczyć gałki w stanie surowym. Wtedy można we własnym zakresie zlecić obróbkę wykończeniową.

Wątek zamówienia i lista znajduje się tutaj: http://www.audiostereo.pl/Obudowy_do_GainClone_a_60258.html

Jeśli ktoś nie może lub nie chce zapisać się tam, a jest zainteresowany może zapisać się na listę alternatywną w tutejszym wątku.

tomant

  • 71 / 5841
  • Użytkownik
06-03-2010, 01:44
Pierwsza partia po szkiełkowaniu. Pozostaje jeszcze tylko anodowanie :).

tomant

  • 71 / 5841
  • Użytkownik
08-03-2010, 15:09
Jest więc i produkt finalny