Audiohobby.pl

audiolifestyle.blogspot.com

Road To Nowhere

  • 1033 / 5889
  • Ekspert
02-05-2010, 23:04
Może działają jakieś zazdrosne netowstrzymywacze ? :-)

  • Gość
02-05-2010, 23:44
pewnie ze dzialaja! netooporopowrotniki i czasodolaropowracacze sa jednak najgorszymi rzeczami dla ludzi, ktorzy mysla, ze natura jest zbyt prosta, zeby mozna bylo byc przeciwko niej z powodu intuicji, ze jednak prawde mozna przekazac za pomoca wzoru, ktory mozna napisac na tiszercie!

pzdr

audiolifestyle.blogspot.com

domzz

  • 1113 / 5803
  • Ekspert
03-05-2010, 00:45
czemu tak mało o Squeezebox Touch? :(

  • Gość
04-05-2010, 21:41
sorki, ale nie umiem powiazac premiery ST z katastrofa smolenska. wiem, ze wiele osob zrobi to z przyjemnoscia, ja sie od tego czymam z dala. czymam sie tylko tego, co uwazam za revolution! ST - revolution! katastrofa smolenska - ponura repeta z historii. ST+KS=UNIQSHT

  • Gość
11-05-2010, 00:03
co tam u was, prawicowi ekstremisci? wszystko dobrze? to dobrze. mysleliscie czasami, dlaczego warto byc audiofilem? nie bylo takiej refleksji? zapraszam wiec do siebie na

audiolifestyle.blogspot.com

refleksji raczej tu nietu, za to troszke niewybrednego humoru. a co?! kto zabroni?!

  • Gość
11-05-2010, 23:26
obraziliscie sie za prawicowych ekstremistow? chlopacy, no co wy!? nie umiecie obrazic dojmujac szpiku?! pliz!!!

  • Gość
12-05-2010, 10:24
zaraz tam się obrażać ...

Ja np. pogrążony jestem w zadumie nad fundamentalnymi zmianami jakie w moim życiu wprowadziła obecność prezerwatyw na stacjach beznynowych w Austrii.

Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

  • Gość
13-05-2010, 23:20
opowiedz o tym. dobra rozmowa moze byc lepsza niz koszmary, ktore beda cie nekac, jesli nie wyrzucisz z siebie emocji

  • Gość
14-05-2010, 15:42
O.K! przy okazji najbliższego spotkania w Klubie

Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

  • Gość
15-05-2010, 00:16
klub?! jaki klub?! klub szyfranta zielonki?!

  • Gość
15-05-2010, 15:28
nasz klub, AA ... zapomniałeś, no tak ostatnio rzadziej bywasz

Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

  • Gość
17-05-2010, 15:45
zarobiony jestem. dzialalnosc misyjna prowadze na swoim blogu. heretycy w kilku miejscach juz mi szykuja stosik. ciezko byc misjonarzem.

na marginesie - czy ktos slyszal o tej firmie?

http://www.fabrykazespolow.pl/dla-muzykow/3205-zeta-zero-unikalne-doznania-dla-melomanow
http://www.audio-high-end.com/15/oferta.htm

pytam powaznie, bo pachnie mi to niedobrze i warto by ostrzec naiwnych. ale moze sie myle, to wtedy przepraszam i spadam.

a moze to tylko jakis kawal, ktory za dlugo wisi w sieci?

pozdrawiam najbardziej czujnych obywateli RP.

ps darujmy sobie numeracje:-)  

  • Gość
18-05-2010, 00:06
szyfrant zielonka jednak zyje. zaczynam sie troszke bac. nie szyfranta, lecz wlasnego przekonania, ze wiem za duzo. zdaje sie, ze operacja ZERO ZETA zostala przedwczesnie wprowadzona w zycie. coz, od kilku dni rozgladam sie za tym pijanym sudanczykiem... kazdy popelnia bledy.

  • Gość
20-05-2010, 21:10
niech zyje wielka polska!

znaczy - dobry wieczor, szanowni koledzy:-)

fajne filmiki mozna obejrzec na http://www.audiolifestyle.blogspot.com, czyli u mnie w domu. zeby nie bylo nieporozumien - nie sa to filmiki z obrony walow przeciwpowodziowych w warszawie. nie zajmuje sie propaganda!

zapraszam i pozdrawiam

niech zyje wielka polska!

znaczy - dobranoc.

  • Gość
20-05-2010, 21:48
hej, koledzy, bym chcial was zapytac szczerze - czy moge rozdawac prezenty na swoim blogu? mnostwo ludzi tam wchodzi, mnie to cieszy i chcialbym sie podziekowac losowo wybranym przyjaciolom jakas plyta lub innym drobiazgiem. to bedzie w zlym guscie? co sadzicie?