Audiohobby.pl

audiolifestyle.blogspot.com

majkel

  • 7476 / 5890
  • Ekspert
20-04-2010, 22:39
>> majo, 2010-04-20 20:27:48
a gdybym ci powiedzial, ze moja zona jest kolorowa, a w dodatku zydowka, to jak bys ja chcial obrazic, molidben, co? bo, ze jest kolorowa to widac, nie musisz tego mowic, ze jest zydowka, to nie bardzo, ale jak mowi, to slychac. to dla ulatwienia. zas najstarszy syn juz oswiadczyl, ze rozdziewiczyl go facet. jak go chcesz opluc, molibden, co? i jak chcesz mnie przekonac, zebym raczej zamienil swoja rodzine na rasistow, nazistow i homofobow, he?

Ja akceptuję to, że Tobie to odpowiada, a Ty zaakceptuj to, że komuś by nie odpowiadało, ani nawet promowanie takich postaw nie uważa za wskazane. W czym jest lepszy gej od heteroseksualisty? Niektórzy z nich mają cechy heterofobii, podobnie jak niektórzy hetero są homofobami. Problem w tym, że dla heterofoba każdy hetero jest homofobem. Postawa inna od filosemickiej jest antysemicka, a preferowanie białego koloru skóry to rasizm, czarnego nigdy w życiu, itp.

  • Gość
20-04-2010, 23:11
majkel, majkel, majkel... ty nieszczesniku.

fakamada

  • 1066 / 5394
  • Ekspert
20-04-2010, 23:47
Bardzo przyjemna letura. Gratulacje dla autora. Strona ląduje w zakładce "ulubione"

Molibden

  • 1906 / 5893
  • Ekspert
21-04-2010, 01:33
> majo, 2010-04-20 20:27:48
a gdybym ci powiedzial, ze moja zona jest kolorowa, a w dodatku zydowka, to jak bys ja chcial obrazic, molidben, co? bo, ze jest kolorowa to widac, nie musisz tego mowic, ze jest zydowka, to nie bardzo, ale jak mowi, to slychac. to dla ulatwienia. zas najstarszy syn juz oswiadczyl, ze rozdziewiczyl go facet. jak go chcesz opluc, molibden, co? i jak chcesz mnie przekonac, zebym raczej zamienil swoja rodzine na rasistow, nazistow i homofobow, he?

To bym powiedział, że lubisz życie na krawędzi. Ale nadal masz problemy z poprawnym posługiwaniem się językiem polskim. I to mnie bardziej razi.
_________________________________
Było to na posiedzeniu Biura Politycznego. Tow. Gierek miał powiedzieć:
"Towarzyszu Szydlak przestańcie pitolić i nas oszukiwać! Chleba wczoraj po południu w Warszawie nie było. Chleb towarzysze to jest rzecz święta. Chleb musi być!"Imperialistyczny wróg kusi cię Coca-Colą!

  • Gość
21-04-2010, 02:02
Ale nadal masz problemy z poprawnym posługiwaniem się językiem polskim. I to mnie bardziej razi.

Ze niby co jest z moim polskim? Ze niby co z zyciem na krawedzi? Czlowieku, zyjemy w czasach, kiedy takie pytania sa wazne tylko dla tych gostkow, ktorym jest obojetne, czy na stacjach benzynowych w austrii sa automaty z prezerwatywami. Mnie to nie jest obojetne.

Ahmed

  • Gość
21-04-2010, 09:27
>> majo, 2010-04-21 02:02:50
czy na stacjach benzynowych w austrii sa automaty z prezerwatywami. Mnie to nie jest obojetne.

Benzynę albo ropę leje się do kanistrów a nie do prezerwatyw. No chyba, że jest się kompletnie zboczonym.

To wiem nawet JA, kumpel z wojska samego Ben Ladena.

______________________________________
Fan trotylu na klacie. Sieję postrach i zniszczenie.

Dudeck

  • 5101 / 5858
  • Ekspert
21-04-2010, 10:23
"> lancaster, 2010-03-30 08:58:00
majo, gratuluję stronki, bardzo ładna.
Jeżeli pozwolisz przeniosę wątek do Stereo.
Przeniosłem go kiedyś tam tutaj, bo myślałem, ze jaja sobie robisz, ale widzę ze się myliłem.
Przepraszam za wcześniejszą decyzje."

  • Gość
28-04-2010, 23:53
codzienna aktualizacja, niusy, felietony, rankingi. PELNA NIEZALEZNOSC! humor, dystans i lekkie szyderstwa. piekne zdjecia za darmo i w lsniacym wydaniu. zas sono perfect juz w niedziele! zapraszam, pozdrawiam, trudnych pytan nie stawiam:-)

Gustaw

  • Gość
29-04-2010, 00:06
>> majo, 2010-04-28 23:53:43

Majo :-) Bez wazeliny ale gdzieś ty się uchował do tej pory z takimi tekstami ? :-)))

"Nie zrozumiałem, co jest zrozumiałe, ze względu na moją inteligencję."

:)

  • Gość
29-04-2010, 23:01
to ja napisalem?! taki smiszny jestem i paradoksalny?! e, gustaw, chyba wyjales ten cytat z kogos bardziej niz majo.

  • Gość
29-04-2010, 23:56
nowa okladka w magazynie audiolifestyle.blogspot.com

podoba sie panstwu? ale szczerze, bardzo prosze!

  • Gość
30-04-2010, 22:11
sie panstwu thelonious monk nie spodobal (zaluje), zmienilem okladke. na pytanie jednego z czytelnikow, czy kiedys bedzie na okladce nocne zdjecie lampowego ampa, odpowiadam - tak! w numerze pazdzierzowym. sorki, pazdziernikowym:-)

domzz

  • 1113 / 5807
  • Ekspert
01-05-2010, 11:49
dodawanie komentarzy na blogu jest utrudnione do granic możliwości, więc zrobię to tutaj:
M.I.A, Born Free : GENIALNE!
(inne produkcje tego kolesia również)

  • Gość
02-05-2010, 22:14
SONO PERFECT MAJ 2010!

czyli - najlepsze plyty ostatnich tygodni. w jedynym serwisie muzyczno-audiofilsko-lifestylowym, ktory zalezy tylko od widzimisie redakcji i naczelnego, a w zaden sposob od reklamodawcow. opinie bez nacisku, wybor wedle gustu, zysk ponizej zera. kilka dni temu pewien dziennikarz z duzego tytulu wyslal zapytanie: dla kogo robisz, majo, bo twoj serwis wyglada zbyt dobrze, zeby ktos mogl go robic samodzielnie i na takim poziomie. pomyslalem sobie - ty leniwy f..., mam nadzieje, ze cie zwolnia z tego wielkiego tytulu, jesli zadajesz takie pytania.

tymczasem - jeszcze raz zapraszam do mojego skromnego, cichego kacika, gdzie nikt sie nie rozpycha i malo kto skarzy sie na mozol codziennej pracy.

indzoj!

Rafaell

  • 5033 / 5887
  • Ekspert
02-05-2010, 22:47
 Linki i stronka szły dziś jak krew z nosa :(