Audiohobby.pl

White Bird Amplification Sensauris

majkel

  • 7476 / 5887
  • Ekspert
01-12-2009, 09:59
>> x500, 2009-12-01 04:04:04
No i jak wypadla premiera Sensaurisa na Audio Show ?

Premiera wypadła z grafiku. :) Może być na przykład tak, że lampy nie dojechały z powodu grypy na Ukrainie. ;)

Do kolegi Arek_50 mam pytanie, czy to taka brytyjska tradycja, że koleś obiecuje zwrot kasy, a potem przestaje odpowiadać na aile? Ja wiem, że ma 100% feedback, ale głównie od ziomali. Znakomitego wzmacniacza jedynie słusznej firmy jak nie było tak nie ma.

^
Słuchawki różne sprzedam - patrz Ogłoszenia.

szwagiero

  • 2239 / 5889
  • Ekspert
01-12-2009, 10:02
>Majkel

Widać nie godzien jesteś dostąpić zaszczytu posłuchania hi-hi-endu ;)

A tak na serio, ja również czekam już chyba przeszło pół roku na YH-3 z... Australii. Na moje e-maila gość też nie odpisał ani razu, aż w końcu dałem sobie spokój. Zdaje się, że można walczyć jeśli płaciłeś przez Paypal, ale ja sobie odpuściłem, bo kwota nie warta zachodu.

Pozdrawiam,

Rolandsinger

  • 2894 / 5888
  • Ekspert
01-12-2009, 10:19
Robimy co w naszej mocy, ale myślę, że efekt finalny zaskoczy nawet osoby, które słuchały prototypów.

A tak od kuchni to zacytuję Kolegom rozmowę z pewną znaną firmą zajmującą się obróbką alu:

- Dzień dobry, dzwonię z WBA, pytam, czy zaprogramowali państwo już tę wycinarkę laserową zgodnie z naszym projektem? Kiedy mogę się spodziewać dostawy, dla nas to bardzo ważne? (po wysłaniu 20 maili i ok. 30 rozmowach tel. ze wszystkimi świętymi w tej firmie i 2 miesiącach czekania)

- A to znów pan! No więc teraz robimy, wie pan, takie nogi do krzeseł dla Bodzia i to jest duże zamówienie, a pan chce 20 kompletów tych paneli i szef kazał  zaczekać z tym do poniedziałku. Także przepraszamy, ale na wtorek to już będzie na pewno.

- Ale ja już czekam 2 miesiące i jesteście 6 dostawcą, który robi te same numery?

- Panie, ale my żyjemy z zamówień dla fabryk mebli.

Inna firma, po miesiącu rozmów:

- Dzień dobry, WBA, czy zdecydowali państwo już o podjęciu się realizacji naszego zamówienia?

- Aaa, o pyta pan o to satynowanie aluminium? No, generalnie to my to mamy w ofercie, ale nikt jeszcze o to nie pytał i mamy problem, bo państwo chcą takiej jakości wykonania, której my chyba nie możemy zagwarantować...

- To znaczy, że państwo w przesłanej ofercie napisali na wyrost: szczotkowanie, satynowanie,...?

- Głównie robimy malowanie proszkowe, w Polsce nie robi się tego typu rzeczy, jakie pan chce zamówić... Może w Chinach czy w Unii Europejskiej prędzej...

- A my gdzie jesteśmy w Zimbabwe? - pytam już poirytowany.

Wniosek - Polska gospodarka pod kątem zaawansowania technologicznego jest na poziomie krajów Trzeciego Świata.




_____________________________________
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

lancaster

  • Gość
01-12-2009, 10:27
Roland, ale to jest normalna rozmowa w takich okolicnzościach w Polsce.
Chyba nie wkleiłeś tego jako ewenement ?

majkel

  • 7476 / 5887
  • Ekspert
01-12-2009, 10:42
@szwagiero, niestety przez głupie korespondowanie z użytkownikiem ebay.co.uk przegapiłem termin 45 dni na reklamację PayPal. Kwota nieco powyżej 500zł, raczej nie do odpuszczenia. Koleś mógł wyjechać, bo raz już tak było, ale rżnąć głupa też może.

^
Słuchawki różne sprzedam - patrz Ogłoszenia.

-Pawel-

  • 4724 / 5492
  • Ekspert
01-12-2009, 10:48
Roland, a jak wygląda aktualna sytuacja? Można się spodziewać finalnego efektu przed świętami?

Rolandsinger

  • 2894 / 5888
  • Ekspert
01-12-2009, 11:04
Nie składam żadnych deklaracji, bo to nie zależy ode mnie.


_____________________________________

Hi-endy sprzedane, nowe oferty wkrótce :)
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

x500

  • 461 / 5866
  • Zaawansowany użytkownik
01-12-2009, 19:14
Wiec jak ktos to gdzies okreslil jestesmy w polskich realiach skazani na cepelniane wyroby . Mialem podobne perypetie gdy chcialem zrobic panel . Ostatecznie zrobil mi gosc od robienia tabliczek na drzwi .

Arek_50

  • 1130 / 5890
  • Ekspert
03-12-2009, 11:35
Wczoraj wrocilem z urlopu i co do wzmacniacza NVA ...coz ja moge powiedziec ludzie na calym swiecie sa tacy sami . I to jest wielka loteria na kogo trafimy , ryzykujemy....
Oczywiscie ja tez znam z wlasnego doswiadczenia takie przypadki...zakup laptopa ktory mial byc sprawny tu paypal pomogl, drugi przypadek CDek przeslany owiniety w zwykly szary papier potluczony przez poczte innych pomnieszych nie bede opisywal.Nie ma regul.....

Brestinder

  • 222 / 5478
  • Aktywny użytkownik
03-12-2009, 15:30
ja teraz mam 2 chore przypadki takich zachowan, najpierw dt880 z allegro, facet wsadzil sluchawki bez jakiegokolwiek zabezpieczenia do pudelka po butach, zakleil tasma wyslal... efekt pomalany palak na poczcie, oczywiscie paczka nie ubezpieczona i twierdzenie ze zapakowane bardzo dobrze i ze sprawdzane wiele razy czy jest w pozadku, zwrocil troszke pieniazkow i w sumie jest juz wszystko wpozadku bo sobie zamowilem rozwalone dt\'eki ze sprawnym palakiem. Pare dni temu kupilem philipsy hp1000, duze sluchawy, facet nie wzpomnial ze nie ma pudla do nich, zawinol je w jakas gapke cienka, zakleil na chama tasma, wsadzil do reklamowki, zawinoł na chama tasma i teraz najlepsze wsadzil do koperty babelkowej... Efekt, lekkie pelniecie na pałaku z prawej strony i wygieta metalowa czesc palaka... graja mocno asymetrycznie przez to bo docisk jest z 3x mocniejszy na lewa strone. No sa poprostu buce na tym swiecie i tyle.

szwagiero

  • 2239 / 5889
  • Ekspert
03-12-2009, 15:46
Ja tak miałem z Yamaszkami HP-2, babka włożyła je do koperty bąbelkowej i bez jakiegokolwiek innego zabezpieczenia po prostu wysłała. Co ciekawe - słuchawki przyszły bez jakiegokolwiek uszkodzenia :)

-Pawel-

  • 4724 / 5492
  • Ekspert
03-12-2009, 15:51
Pancerny sprzęt ;)

Brestinder

  • 222 / 5478
  • Aktywny użytkownik
03-12-2009, 15:53
z hp1000 jest ten problem ze słuchawki sa większe nawet od k340 akg, co niezmienia faktu ze wyslanie yamah w kopercie nie jest zbyt madre ;)

Ale co by nie oftopic, to podpiolem sensauris\'a pod philipsa cd650 i puki co efekty sa zadawalajace, jeszcze pozagluje conieco plytami ^^

ogorek

  • 855 / 5227
  • Ekspert
29-01-2010, 21:01
Odkopałem ten wątek, przebrnąłem przez niego i nigdzie nie mogę znaleźć żadnej recenzji Sensariusa ...
Są pojedyńcze wpisy i cisza ... Czy produkt jest dostępny ? Czy jest planowana integra (czy tylko jako Pre)
Audionemesis VLE, Audiolab mDAC, BP, AKG701, T90, stacj: HEED Obelisk SI
Każda modyfikacja systemu podnosi jakość brzmienia o 2 klasy wyżej. Po pewnym czasie zauważam, że się pogorszyło w stosunku do poprzedniej wersji …

asmagus

  • 4439 / 5436
  • Ekspert
01-02-2010, 12:47