Audiohobby.pl

Czego teraz słuchacie?

atmeg

  • 1202 / 4854
  • Ekspert
08-04-2018, 17:41
A teraz ulegne słodkiemu brzmieniu ELO .

Słucham tej kapeli od  będzie z 40 lat ,nie non stop ale jakoś nie przesłodziło mi siem .
Stworzyli kupe dobrej muzy .teraz elo w wersji elektronicznej :)
Bosze słuchając tego teraz ciągle mam te same odczucia co kupe lat temu . To sie chyba nazywa standard  muzyczny .

swoją drogą świetny test na znieksztalcenia w torze .Zdolność do odtwarzania mnustwa dzwięków .
Np teraz na moich senkach ,twu na Sony teraz słucham ,słysze mnustwo obcych dzwiekow ktrych niema w oryginalnej ścieżce .
Może to być też kwestia wersji na yt .to cieżko ocenic .
inny klasyk , z tej płyty , piękny w brzmienia ,klimat i melodyke , pieprzone dzieło sztuki .

Co do tych obcych dzwiekow ,moze niemam pewnosci ale podejrzewam niedokladnosci kompresora i dekompresora mp3 .Znam swoj sprzet .moze idealny nie jest ale trzyma pewny wysoki poziom.


« Ostatnia zmiana: 08-04-2018, 18:08 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4854
  • Ekspert
08-04-2018, 18:19
no i klasyka , jak to kurka wodna zajebiscie brzmi na odpowiednim sprzecie , faza sekcji rytmicznej boska ,uzupelniona
reszta brzmien .
teraz na sluchawkach absolutnie tego miodu nie slysze ,owszem jest sekcja rytmiczna ale pozbawiona
calej treści , ale wiem jak to brzmi na dopasowanym systemie , bajka brzmienie.Rytmika sekcji ,swietne basy i urzekające brzmienia średnicy .
Niestety moje Sony sluchaki do takiej muzy nie zostaly zaprojektowane .Chodzi o to  iż nie są w stanie liniowo przekazywac bas.Moge wiele dobrego o nich napisać ale w kwestiach basu ,niskich tonów sa wybiurcze , albo brzmi albo jedynie słychac ,w tym wypadku brzmienia basow poprostu jedynie słychać ,nieto że ich jest mało ,nie ,basow jest sporo ale nie trzymają dynamiki ,ekspresji.. Natomiast brzmienie tak od 200hz jest super.

A , gdyby te słuchawki Sony trzymały linowo robienie basow to bylyby jebanym hitem ,to najwieksza ich bolaczka , basy.Natomiast reszta pasma jest bardzo fajna , przyjemna , dlatego na nich słucham czesto.
A mam lepsze brzmieniowo słuchawki , planary ale niestety sa niewygodne ,mecza uszy fizycznie .A w tych Sony moge siedziec 5 godzin a w planarach wysiadam po 20 minutach .

---------------
ktos powie to kup lepsze , odpowiem , wole kupic lepszy oscyloskop i analizator transmisji cyfrowych.
« Ostatnia zmiana: 08-04-2018, 18:54 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4854
  • Ekspert
08-04-2018, 18:57
Utworek który pamietam od bardzo dawna ,sentyment .co pamietam wczesniej poza cycem matki?z cycem żartuje ,nie pamietam ,serio.pamietam  jedynie bitelsow i ..... animals  :)
« Ostatnia zmiana: 08-04-2018, 19:04 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4854
  • Ekspert
08-04-2018, 19:11
Eric Burdon zdziwaczał i odsunoł sie z sceny , najwieksza szkoda dla muzy rockowej wszech czasow .
jak brzmi jego głos na starość można ocenic tu .Nadal brzmi.

Jak to sie stało iż jeden z najwiekszych wokalistow zniknol z sceny ?niewiem ale wiem ze stracilismy na tym mnustwo swietnych nagran .

atmeg

  • 1202 / 4854
  • Ekspert
08-04-2018, 19:23
Sorki , wybaczcie ale musze , bo to jestem ja . to tez jest moja muzyka .
Kocham to jak bluesa czy rock .Absolutny Top naszej krajowej muzy synthpopowej czy tez dance ,uwielbiam te plyte .

Zespół który padł ofiarą przemian w naszym kraju , nastały takie wiry że niebyło komu zająć sie takim diamentem .sam zespół nie wytrzymał tego i rozpadł sie .Istnieje ale nigdy nie odbudował sie.


« Ostatnia zmiana: 08-04-2018, 19:48 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4854
  • Ekspert
08-04-2018, 20:10
A teraz małe zapytanie do wszystkich , jaka płyta ,kaseta była najlepiej sprzedającym siem produktem wszech czasow polskiej muzyki ?
Nie podpowiem wam .nawet nie pamietam nazwy tej plyty,kasety .
Tak ,chodzbyscie byli wsciekli na to i nie wierzyli.To sa nagrania z najlepiej sprzedajacej sie plyty polskiego zespolu wszech czasow .ja to mam gdzies poza szacunkiem dla Top One .
Wyjasnienie ,po zalamaniu rynku zespol postanowil zmienic styl i nagral to oto , hit polski wszech czasow .
jesli idzie o sprzedarz oczywiscie .zostal wyruchany na kase ,znaczy zespol .po tym zespol siem rozpadl
Powinni po tej plycie byc bogaczami a musieli grac chaltury zeby siem utrzymac .
Ale ja dla was przedtawiam nagrania z najlepiej sprzedajacej sie plyty muzycznej wszech czasow w Polsce .

kliknac w napis YT dla odtworzenia .
----------------

« Ostatnia zmiana: 08-04-2018, 20:30 wysłana przez atmeg »

-Pawel-

  • 4724 / 5495
  • Ekspert
09-04-2018, 10:49
@atmeq, bardzo Cię proszę o nie zamieszczanie wpisów na temat polityki w tym wątku. Jest ku temu adekwatny temat w dziale "Pogaduchy".

colcolcol

  • 925 / 5278
  • Ekspert
09-04-2018, 16:02
75 hamburgerów na sekundę czyli ~ 6,5 mln dziennie sprzedaje tylko MCD i co z tego wynika - nic statystyka. Ona nie jest miarą jakości atmeg a jedynie sukcesu...



tetejro

  • 2745 / 2982
  • Ekspert
11-04-2018, 16:20
Może mało reprezentatywne dlawne dla tego wykonawcy bo dość wolne



Ale Joe Satriani znany jest z tego że potrafi naprawdę szybko popierd... na tych drutach.

tetejro

  • 2745 / 2982
  • Ekspert
11-04-2018, 16:28
A tak sie gra ogniście na wiolączeli


atmeg

  • 1202 / 4854
  • Ekspert
12-04-2018, 16:22
@atmeq, bardzo Cię proszę o nie zamieszczanie wpisów na temat polityki w tym wątku. Jest ku temu adekwatny temat w dziale "Pogaduchy".
Wiem ze nie powinienem tu, może uda mi siem jakoś powstrzymac ,pracuje na tym .

atmeg

  • 1202 / 4854
  • Ekspert
12-04-2018, 16:25
A tak sie gra ogniście na wiolączeli


fajne w kategoriach filmu.
« Ostatnia zmiana: 12-04-2018, 16:27 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4854
  • Ekspert
12-04-2018, 16:32
Może mało reprezentatywne dlawne dla tego wykonawcy bo dość wolne



Ale Joe Satriani znany jest z tego że potrafi naprawdę szybko popierd... na tych drutach.
dlaczego siem wstydzisz za to? super muzyk ,co prawda troche ciem rozumiem bo swiat audiofili jest dziwnie gluchy na dobrych instrumentalistow .A że niby wolno grane :) że niby szybciej znaczy lepiej ,eee mysle ze tak nie myslisz o muzyce.Fajny numer taki z wyższej półki .ztym że ten wpis nie jest zadnym kolegostwem wobec tego typa ,wpis jestb jedynie moja opinia ze ten gosciu o nicku TETEJRO nie jest głuchy.Napisałem co poczulem , bez zbednej analizy czy wypada i jak to bedzie odebrane .:) satriani jest świetny ale jest mnustwo muzy której nie siegnoł , niewiem dlaczego on tego nie zrobił ale odważnym głosem o tym pisze .Sa numery świecące na niebosklonie muzyki .
Jednym z takich świecących ciągle gwiazd jest .A nieznaczy to ze kol. Tetejro tego niezna czy nie ceni .
ale wracajac do gwiazd .Do muzy która błyszczy od dawna czystym światłem gwiazdy .

« Ostatnia zmiana: 12-04-2018, 16:57 wysłana przez atmeg »

tetejro

  • 2745 / 2982
  • Ekspert
12-04-2018, 16:50
dlaczego siem wstydzisz za to?  że niby szybciej znaczy lepiej ,

Gdzie napisałem, że sie wstydzę??? Jakbym sie wstydził to bym nie pisał i nie wklejał tego numeru :-)
Po prostu jak na mozliwości Satrianiego to moim zdaniem jest dosć przeciętny, bo on potrafi naprawdę żwawiej dawać po drutach, ale i tak idzie mu nieźle :-)

atmeg

  • 1202 / 4854
  • Ekspert
12-04-2018, 17:07
dlaczego siem wstydzisz za to?  że niby szybciej znaczy lepiej ,

Gdzie napisałem, że sie wstydzę??? Jakbym sie wstydził to bym nie pisał i nie wklejał tego numeru :-)
Po prostu jak na mozliwości Satrianiego to moim zdaniem jest dosć przeciętny, bo on potrafi naprawdę żwawiej dawać po drutach, ale i tak idzie mu nieźle :-)
sorki  za ten zwrot , nie myslalem ani chwili ze siem za to wstydzisz .Ale że masz jakieś watpliwości czy coś innego że ten numer zapodajesz jakbyś przewidywał iż zostanie to dziwnie odebrane przez innych .Wiesz że to nie jest idol audiofili i mysle że to z tego wynikało ale niema sensu tego ciagnać bo..... zaczyna siem dziwna rozmowa podobna do kontaktu z kosmitami.czyli niezrozumienie .Dodam , każdy nosi w sobie wizje świata
oraz wszechświata .Tak działa umysł i czesto są nieporozumienia na podstawie analizy tresci wypowiedzi.
Może inaczej ,użyłem słowa "wstydzisz " jako przeciwieństwo sytuacji kiedy Ja zamieszczam utworek "malinki".
« Ostatnia zmiana: 12-04-2018, 17:16 wysłana przez atmeg »