Audiohobby.pl

Czego teraz słuchacie?

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
26-10-2019, 22:11

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
26-10-2019, 22:17

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
26-10-2019, 22:21

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
26-10-2019, 22:30

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
26-10-2019, 22:33

tetejro

  • 2745 / 2978
  • Ekspert
28-10-2019, 19:51
Хорошо там где мы есть, А где нас нет, там плохо

Nektórzy nie powinni pić :-)


tetejro

  • 2745 / 2978
  • Ekspert
28-10-2019, 21:53
I jak zakochać  sie w psychopacie stalkerze :-)

&pbjreload=10

Vinyloid

  • 2470 / 5101
  • Ekspert
29-10-2019, 13:29
Moje nowe [audio]hobby - podziwianie fujarki Szechtera:

tetejro

  • 2745 / 2978
  • Ekspert
29-10-2019, 18:58
Szechter jak widać nie tylko ma brata w Szwecji :-)

"nigdy nie kochałem sie z Arabami... Czy tam Arabkami"

Sergiej Sznurow  jest wyjatkowym romantykiem - jak na swój plugawy wygląd - i duzo tekstów tworzy o miłości ( iskać to znaczy szukać - poszukiwać, a nie tłuc wszy - jak by ktoś nie załapał, a Pani z wideoklipu to  Rawszana Kurkowa de domo Matczanowa urodzona w Taszkiencie - znana modelka i aktorka od 1992 roku zagrała w około  40 filmach  )

Sznurow straci głos przez to udawanie Wysockiego.

&list=RDS-1vHzVd4wc&index=2

tetejro

  • 2745 / 2978
  • Ekspert
29-10-2019, 19:15
&list=RDS-1vHzVd4wc&index=21

Shakhal

  • 616 / 5579
  • Ekspert
29-10-2019, 21:27
Mój nowy nabytek o kolorze czerwonym.

Zmelmag

  • 1280 / 1748
  • Zmelmag
30-10-2019, 07:24
łonuca, łonuca !!! :-)

Tak, to Ty :-) Nic się nie zmieniło ;-) Założyłem dla was specjalny wątek o prześladowaniu wynalazców darmowej energii :-) Tak przy okazji w Petersburgu jest taki azjebiście wysoki wieżowiec w kształcie żagla - jedenz niewielu wieżowców. To zdaje się jest budynek gazpromu.

no dokladnie, ja to ja, a Ty to łonuca :-)

Wątek spoko, ale wszyscy wiemy ze otwierajac woatek o darmowej energii poltycznie zmierzasz do uznania za najwiekszego jej wynalazce ekonomicznego padawana Edawrda Gierka :-)

a dla niepoznaki :

https://banbye.pl polecam :-)

Zmelmag

  • 1280 / 1748
  • Zmelmag
30-10-2019, 19:56
no prosze, dusil, dusil i wreszcze katarsis :-) To moze dopytam : ziemia jest plaska, czy są jakieś pagórki ?

i muzyczne natchnienie, łonuco Ty :-)



https://banbye.pl polecam :-)

tetejro

  • 2745 / 2978
  • Ekspert
30-10-2019, 22:26
Wkleiłem link do klipu "Leningradu" -  "Ты искала меня" ze względu na dialog, który go rozpoczyna.
Czyli z przyczyn politycznych - skoro wszystko uważasz za polityczne :-)

W pewnym momencie Aleksandr żartuje z  Rawszany, że jest imigrantką.

A ich rozmowa przebiega tak:

A: - Można? [ się przysiąść ]
R: - Nie.
A: - Można zadzwonić? [ bierze jej telefon do ręki ] Muszę zatelefonować, a u mnie telefon padł... O... Hasło. No, dziękuję. [ odkłada telefon ]
R: - Proszę.
A: - Chwała Bogu, mówisz po rosyjsku! A myślałem, że będę musiał się afgańskiego uczyć.
R: - Ty myślisz, że ja z gór zeszłam ??? Nieudany sposób na zawarcie znajomości.
A: - Bez akcentu mówisz, rewelacja. Spodziewałem się, że jesteś studentką - z Iraku, czy tam może z Iranu. Ja nigdy nie uprawiałem seksu z Arabami, czy tam... z... z Arabkami. No rozumiesz?
R: - Z jakiego Iraku?! W Europie wszyscy mnie uważają za swoją.
A: - No rozumiem. Tam jest wiele milionów uchodźców z bliskiego wschodu.
R: - Nie przepadam za rosyjskimi kawałami.   [ Rosjanie obrażają się na sugestie, że nie są Europą ]
A: - Nie, nie jesteś jak zwyczajny uchodźca, a co najmniej jak miss Afganistanu.
R: - Czego ???
A: - No, Brigitte Bardot bliskiego wschodu
R: - Mam dziewiętnaście lat. [ w rzeczywistości Rawszana ma 39 lat  ale i tak znacznie mniej od BB ]
A: - Dałbym ci dwadzieścia, tylko że młodo wyglądasz.
R: - Przecież Rosja jest wielo-kulturowym krajem, tu nie tylko Rosjanie żyją.
A: - Tak ja się z tego -  jak nigdy dotąd - bardzo cieszę, jeśli nasz syn okaże się być jak Timati. [ Timati to Тиму́р Ильда́рович Юну́сов - rosyjski raper -  syn Tatara i Żydówki, o smagłym kolorze skóry  ]
R: - Że co?
A: - Lubisz RAP, nie ?
R: - Nie!
A: - Chodzi o to, że Timati, to będzie nasze dziecko. Więc nie będziemy go osądzać jeśli on nagle polubi RAP. No bo co tu osądzać, ważne żeby jemu się podobało. [ to jest sugestia do pederastów ]
R: - Taaak, jesteś wolny... [ w sensie żebyś sobie już poszedł ]
A: - Nie jestem wolny, jestem zajęty - Tobą. Bardzo mi się podobasz i ja nie mogę tak odejść
R: - Chamisz się. [ w sensie obrażasz mnie, pyskujesz ].
A: - No rozumiem, ale nie jestem chamem. Na początek wyjaśnię że jestem z zasady bardzo eleganckim człowiekiem.
R: - To widać
A: - Nie widać. Po prostu tak mam. Kiedy się denerwuję gadam takie bzdury, za które się potem wstydzę. A teraz się denerwuję czy zaakceptujesz mnie. Szedłem za tobą całe kilometry - to nie są bzdury. Szedłem i myślałem jak zagadać do takiej pięknej...
R: - Przestań! Śledzisz mnie?
A: - Nie, Tak. To znaczy szedłem.
R: - Nie zauważyłam. Jesteś maniakiem ???
A: - Takich fantazji jeszcze nie miałem - to znaczy związać czy bić podczas seksu - Nie. Nie jestem w tym mistrzem. Ale jeśli chcesz to mogę...

O co w tym chodzi?

Otóż w samej tylko Moskwie jest więcej takich „uchodźców” niż w całej Polsce Ukraińców albo więcej niż w całej Anglii jest Polaków.
Rosjanie szacują, że tak zwani "chaczi" - czyli muzułmanie z rejonów Kaukazu - stanowią blisko 30% mieszkańców Moskwy.
Putin lubi uderzać w tony patriotyczne (wklejałem tu już utwory zespołu Alisa - ulubionego przez Putina ze względu na religijno patriotyczne tematy w ich piosenkach). Gloryfikuje rosyjskie odpowiedniki "kiboli" i jakieś gangi motocyklowe jeżdżące z rosyjskimi flagami szlakiem wielkiej wojny ojczyźnianej.
Ale jednocześnie tenże Putin domaga się karania za "szkalowanie" muzułmanów i podkreśla, że są oni obywatelami Rosji. Stąd w dialogu z wideoklipu Rawszana podkreśla że Rosja jest krajem wielo-kulturowym (multi-kulti po rosyjsku – powiela te słowa Putina).
Ich rozmowa mogłaby przypominać dyskusje polskiego ONRowca z KODziarą. Tylko, że w tym dialogu Rawszana też się wpisuje w darcie łacha z rosyjskiego modelu "multi-kulti" i jednocześnie obraża się na żart sugerujący, że Europa zaczyna się tam gdzie kończy się Rosja.

Przetraw to Lancaster. Odrobina dociekliwości i subtelności, którą może jeszcze gdzieś tam posiadasz i nie sprzedałeś jej za diengi z rozumem od Konfederatów :-)

tetejro

  • 2745 / 2978
  • Ekspert
30-10-2019, 22:48
Dobra nuta zza Buga

http://zzabuga.blogspot.com/