Audiohobby.pl

Czego teraz słuchacie?

atmeg

  • 1202 / 4849
  • Ekspert
18-09-2017, 02:09
ta ,pamietam bylo to cos w 1993 roku , kupilem dobre chinskie sluchawki (dokladnie, byly dobre), wzmacniacz Akai stary jeszcze taki w obudowie z plyty drewnianej ale panel juz taki nowoczesny , cedek Denon  ,plyta cd z filmu twin peaks i odlot .
Ta sciana tych mikrodzwiekow ale tak barwnych jakby oswielac drobny gesty snieg swiatlem o wielu kolorach ....i tak dopasowanych do podstawowych dzwiekow ....piekne wrazenie.....a po 15 latach na forach dowiedzialem sie ze to trzeba miec dobry sprzet zeby to bylo ..... :)fakt ze stere akai dobre ,denon tez dobry :)ale wtedy nie czytalem zadnych forum a muza swietnie brzmiala bez zadnych recenzjii :)  bo dobrego brzmienia nasluchalem sie o wiele wczesniej :) .

« Ostatnia zmiana: 18-09-2017, 02:11 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4849
  • Ekspert
18-09-2017, 02:42
ArSo1981
ty wiesz ze i tak tylko my tu piszemy teraz ? reszta widac pakuje swoje kosci do grobu ....:)

atmeg

  • 1202 / 4849
  • Ekspert
18-09-2017, 02:52
to smutne ze wszystko przemija ,np,pasje do muzyki ....pewnie teraz ludzie bardziej kreca sie tym zeby miec wiecej materialnych spraw ......zdechna z wiekszym bagarzem
bardzo ciekawa sprawa jest to ile czlowiek potrzebuje aby zyc szczesliwie ,byc spelnionym ....
wszelkie moje obserwacje wskazuja im wiekszy niedorozwoj psychiczny tym potrzebuje wiecej i wiecej i tym mniej szanuje innych .
« Ostatnia zmiana: 18-09-2017, 02:57 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4849
  • Ekspert
19-09-2017, 20:51

synth pop ale taki lepszy niz DM .

atmeg

  • 1202 / 4849
  • Ekspert
19-09-2017, 21:10

ArSo1981

  • 181 / 4717
  • Aktywny użytkownik
19-09-2017, 21:28
Coś dla równowagi :)



atmeg

  • 1202 / 4849
  • Ekspert
23-09-2017, 15:15
Coś dla równowagi :)


:) w kategorii gitara elektryczna w gatunkach od bluesa do rocka , jak dla mnie to :
Arso... daje to dla zrownowazenia   także  :) oraz gdybyś zechcial posłuchać  .pozdrawiam serdecznie .bez sarkazmu ale tym razem serio..
« Ostatnia zmiana: 23-09-2017, 16:29 wysłana przez atmeg »

Road To Nowhere

  • 1033 / 5888
  • Ekspert
23-09-2017, 15:17
Exodus "Ten najpiękniejszy dzień" .

atmeg

  • 1202 / 4849
  • Ekspert
23-09-2017, 15:42
Exodus "Ten najpiękniejszy dzień" .
pierwszy profesjonalny koncert na ktorym bylem to wlaśnie Exodus ,polowa lat 80tych ,sala kinowo-teatrana
na okolo 700 miejsc siedzacych ,na sali bylo podczas koncertu przynajmniej 1000 ludzi .
Koncerty znanych kapel z lat 80tych -doskonaly dzwiek ,dobre naglosnienie ,wzorce brzmien i grania na żywo funkcjonujace do dzisiaj .
Nie to co dzis ,koncert -,sciana mini tub i wszystko skompresowane , wysrubowane tony wysokie ,srednie i substytut niskich tonow konczacy sie na 100hz i do tego granie z nośnikw danych .
jak sie szło wtedy tzn. w tych ciemnych latach 80tych na koncert znanej naszej kapeli na dobrej sali do było pewne że to sie zapamieta pozytywnie.
a co pamietam z koncertu Dody ? ze nie zdjela stanika , oraz brak basow w muzyce .
Pozatym wszysko grało dziwnie równo :) ....
« Ostatnia zmiana: 23-09-2017, 16:07 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4849
  • Ekspert
23-09-2017, 16:33
Czy  musze dawać numery muzyczne o wysokim poziomie "artystycznym "? czy nie moge sluchac numerow ktore
lubie choc sa mniej "artystyczne" ?odpowiedz brzmi - MOGE .I tak robie .
teraz numer o wysokim poziomie artystycznym .
zajebisty numerek , mega pozytywna energia ,ciekawa harmonia i melodyka , gdyby to nagrali stonsi swiat pial by w zachwycie .ktos bardziej obeznany powie -stonsi by tego nie nagrali , nagraliby ale oczywiscie po swojemu ,byloby ciemniejsze w brzmieniu i mniej melodyjne ale nagraliby .bo numer jest swietny .

a nie zdziwilbym sie jakby po tym moim wpisie za jakis czas pojawil sie jakis plagiat tego numeru na naszym rynku muzycznym , ludzie czytaja fora muzyczne w poszukiwaniu tematow .Zwlaszcza ze stare gowno juz sie slabo sprzedaje .potrzebuja nowych tematow ,czytaj materialow do przerobienia :)
niestety nasz muza jest w dupie , ludzie ktorzy umieja komponowac wlasną muzyke sa trzymani na dystans i z daleka , ludzie ktorzy niewiele umieja sa na topie bo sa ,tu kluczowa odpowiedz ,sa tani ,tak sa tani i taki tani typ  szuka inspiracji bo sam nic nie wymysli ale na forach muzycznych ma pomysly .....az sobie podepne wzmak i poslucham na sluchafonach i wlasnie przylazl do mnie kocur , prywatnie chcialbym doswiadczyc bytnosci z jakims wielkim kotem , najchetniej z pantera .to sa fascynujace zwierzaki .ale na dzis mam jedynie czrnego kota domowego ale przynajmniej wolnego .czyli takigo ktory nie jest trzymany w zamknieciu .ma poza domem spora dzialke do polowan oraz niestety za draga las .chodzi tam do lasu ,jego wola i jego niebezpieczenstwo  wpadniecia pod pojazd jakis .ale jest wolny .i zachowuje sie jak wolny kot .lasi sie ale tez drapie i atskuje ,jest
wolnym zwierzakiem .i jak na dzis jeszcze nie musi sie martwic cipowaniem i zamknieciem w klatce .
« Ostatnia zmiana: 23-09-2017, 19:25 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4849
  • Ekspert
23-09-2017, 18:11
arso przywroc rownowage ....zartuje oczywiscie :)
dawaj fajna muze ! moze i reszta sie obudzi i cos da z muzyki .stare wygi nie umierac , dawac muze .

atmeg

  • 1202 / 4849
  • Ekspert
23-09-2017, 19:36
ja sobie naleje drinka .
znaczy zrobie .
Juz mam , a teraz poszukam  plyty jakiejs fajnej , starej .......
tez juz mam , dlugo te poszukiwania nie trfaly ....
najlepsza plyta Floydow  według  wielu ..........nie wszystkich :)
muza juz leci , boska  ........
link gdyby ktos chcial poznac ,wiekszosc zna :)

rozumiem niechec Floydow do tej plyty , nie byli autorami glownych parti na tej plycie czy innych pomyslów muzycznych cos tak ,to im ublizalo
ze za najlepsza ich plyte uznano akurat tą .Niestety to jest ich najlepsza płyta według mnie oraz połowy świata :).
Reszta swiata uznaje za najlepsze ich inne plyty .....
po czesci rozumiem ich zlosc ,zaprosili jakis anonimowych muzykow i ci zrobili im najlepsza ich plyte ,tez bylbym niezbyt zadowolony .ale prawda jest po srodku , bez floydow ta plyta nie powstalaby , a ci anonimowi muzycy nigdy nic by nie nagrali ,prawdopodobnie.wiec jest to tak jak mysle plyta Pink Floyd .A jest boska ,laczy w sobie muze klasyczna z Floydami  , arcydzielo .absolutny nr 1 .jedyna muza ktra moze ich pokonac w rankingu to muzyka starych mistrzow  typu Bach , Szopen czy inni wielcy dawnych epok .....
w zestawieniu z ta plyta wymieka jazz czy blues  tu wymieka nawet Hendriks  pod wzgledem kompozycji .
to jest boskie .
a moze sie ktos niezgadzac z tym co pisze , to niech mnie skarci ....
« Ostatnia zmiana: 23-09-2017, 20:21 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4849
  • Ekspert
23-09-2017, 20:51
ok , zeby nie bylo zbyt powaznie .i ze smety muzyczne bo sam nielubie zbyt dlugo takich powaznych tematow .
eurodisco z lat 90tych i tak lepsze niz cale gowno co sie dzis nadaje w tv i radio



tematy polityczne prosze prowadzic w zakladce Pogaduchy (przyp. lancaster)
« Ostatnia zmiana: 23-09-2017, 23:54 wysłana przez lancaster »

ArSo1981

  • 181 / 4717
  • Aktywny użytkownik
26-09-2017, 19:32
Cały weekend to był jeden wielki zapierdziel - zostałem wywalony z kotem z mojego pokoju ze swoimi gratami do garderoby.

Jedynie co zaliczyłem  muzycznego (aktywnie) to koncert na żywo Voo Voo w niedzielę.



Czas nie był stracony ale jakoś jednak rozczarowany wyszedłem. Niby było dobrze ale jednak nie to na co czekałem i na co się napaliłem.

Ciekawe czy Wam też się zdarzyło pójść napalony na koncert lub kupić jakąś płytę i się rozczarować.
 

ArSo1981

  • 181 / 4717
  • Aktywny użytkownik
26-09-2017, 20:03
a moze sie ktos niezgadzac z tym co pisze , to niech mnie skarci ....
Mój kot się nie zgadza... wyszedł wkurzony z garderoby... wyglądał jakby miał mi nogę użreć.
Jakoś fanem Floydów nie jestem, ale jak  "lecą" w radio to zawsze robię głośniej.