Audiohobby.pl

U kogo zlampizować Music Angela?

terror twins

  • 32 / 5674
  • Użytkownik
19-09-2010, 23:01




śpieszę donieś tylko dźwięk słyszany przez tych gamoni jest najlepszy wręcz referencyjny.wszystko inne czego zapewne w życiu nie słyszeli jest dla nich szmirą.to tak w skrócie.
inaczej mówiąc grunt to marka, reszta to badziew.ale site nie każe moderom działac bo po co?












..na Audiostereo zauważyłem że jest dość \'agresywna\' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.
..na Audiostereo zauważyłem że jest dość 'agresywna' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.

terror twins

  • 32 / 5674
  • Użytkownik
19-09-2010, 23:12
a co ma zrobić ktoś kto lubi krew z uszu, dajmy na to....yamahe +focale albo marantza +b&w????(nie idzie o modele)
to on źle słyszy?a może głuchy jest?
imho każdy ma prawo do swojego gustu raczej, zatem czy jego bronic czy gnębić????








..na Audiostereo zauważyłem że jest dość \'agresywna\' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.
..na Audiostereo zauważyłem że jest dość 'agresywna' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.

lancaster

  • Gość
19-09-2010, 23:17
Aaaaa.... myslałem, ze słyszeli coś dobrego :-)
A tu stare jak świat przedłużanie siusiaka.
Badź dla nich bardziej wyrozumialy :-)

lancaster

  • Gość
19-09-2010, 23:23
">> terror twins, 2010-09-19 23:12:08
a co ma zrobić ktoś kto lubi krew z uszu, dajmy na to....yamahe +focale albo marantza +b&w????(nie idzie o modele)
to on źle słyszy?a może głuchy jest?
imho każdy ma prawo do swojego gustu raczej, zatem czy jego bronic czy gnębić????"

Ma taki gust i tyle. Z tym, ze....np B&W CM1 są całkiem sympatycznymi kolumnami nie grajacymi jak stereotypowe B&W.
Podobnie dość ciekawie w słuchanym przeze mnie zestwieniu wypadły nowe 805.
Nie ma regoł.
A jak ktoś sie strasznie zapiera na mainstreamowe konstrukcje to znaczy ze tak jak piszesz sporo jeszcze nei słyszał :-) Szkoda czasu na takie rozmowy.

terror twins

  • 32 / 5674
  • Użytkownik
19-09-2010, 23:27


cały czas jestem wyrozumiały, aż nadto czasem.zresztą jobacza nikt nie pobije;-ppp
ale ostatnio zauważyłem, że królowi boczni jak mułłs i wladziu stali się mniej aktywni,  czyżby tu zawitali?










..na Audiostereo zauważyłem że jest dość \'agresywna\' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.
..na Audiostereo zauważyłem że jest dość 'agresywna' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.

terror twins

  • 32 / 5674
  • Użytkownik
19-09-2010, 23:32
nie uogólniam jasne, zresztą sam mam w sumie średnie doświadczenie.

pozwalam sobie wkleić tylko jedno zdanie, po przeczytaniu którego usiadłem




...Audionet amp1 posiada układy scalone w układzie dc servo jak ktoś to wytrzyma to niech słucha.Kondensatory simens to nie elna jak ktoś może tego słuchać to jego sprawa.O jakości uzwojeń w transformatorze nie wspominam tylko przemilcze...











..na Audiostereo zauważyłem że jest dość \'agresywna\' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.
..na Audiostereo zauważyłem że jest dość 'agresywna' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.

terror twins

  • 32 / 5674
  • Użytkownik
19-09-2010, 23:38












...Audionet amp1 posiada układy scalone w układzie dc servo jak ktoś to wytrzyma to niech słucha.Kondensatory simens to nie elna jak ktoś może tego słuchać to jego sprawa.O jakości uzwojeń w transformatorze nie wspominam tylko przemilcze...

zatem konkluzja jest jasna, ZAGLĄDAJCIE W BEBECHY, WÓWCZAS WIEDZIEĆ BĘDZIECIE CZY GRA CZY TEŻ NIE.niech to będzie dla Was jasnym sygnałem, że nie należy tracić czasu na odsłuch.amen











..na Audiostereo zauważyłem że jest dość \'agresywna\' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.
..na Audiostereo zauważyłem że jest dość 'agresywna' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.

  • Gość
20-09-2010, 09:03
Myślałem, że foxbatowi fora się pokićkały;)

terror twins

  • 32 / 5674
  • Użytkownik
24-09-2010, 22:49
fox tak ambitny nie jest, trochę zluzował bo karuzela do zielonej przyjechała










..na Audiostereo zauważyłem że jest dość \'agresywna\' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.
..na Audiostereo zauważyłem że jest dość 'agresywna' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.