Audiohobby.pl

Estradowe brzmienie

yolaos

  • 605 / 5894
  • Ekspert
17-01-2009, 17:49
Atopos
Najlepszy moderator to taki co nie moderuje, a już napewno nie bez prośby załozyciela tematu.
Było jakby czytelniej kiedy dosadnie odpowiadałeś Pawełkowi , a tak czytam i nie wiem co sie dzieje))

misiomor

  • 2094 / 5896
  • Ekspert
17-01-2009, 18:20
Rzymskie przysłowie przytoczyłem nie bez kozery.

Występując w roli władzy należy postarać się być poza wszelkimi podejrzeniami. To wymaga niestety klasy i samodyscypliny.

yolaos

  • 605 / 5894
  • Ekspert
17-01-2009, 21:39
Nie podoba mi sie neutralizowanie wypowiedzi, chyba ze są mocno wulgarne.

Postanowiłem uczestniczyć w tym forum ponieważ miało byc bardziej wolne od AS,a zarazem czyste
To jest forum i kazdy ma prawo zabrać zdanie , pokazać swój punkt widzenia nawet jeżeli jest monotematyczny z czasem kiedy czyta sie ze ktoś improwizuje poprostu kolesia sie przewija, ale skasowanie wypowiedzi niepodoba mi sie tym bardziej ze wsród proszacych o to nie było załozyciela tematu.

Oczywiście to nie jest tekst do Atoposa tylko Lancastera, bedzie ignoruj to bedziemy ignorowac , ale nie kasujcie tekstów, taka moja prosba.
pozdro

lancaster

  • Gość
17-01-2009, 21:52
yolaos nie zalezy mi na kasowaniu postow niczyich poza tymi o których wspomnaieś.

Ignora na razie nie ma a z drugiej strony mialem info na PW czy to w rozmowach ze ludzie nie chce pisywac bo i po co skoro zaraz wparuje  x czy y i zagadnie ?
Funkcji ignora na razie nie ma...kiedy będzie....nie wiadomo.
Nie mam zamiaru naciskac na Zbyszka.
Funkca ignora to nie jest program obowiązkowy serwisu....przy odrobinie wyczucia użytkowniów zbędna....no ale pogdybac to sobie można.

yolaos

  • 605 / 5894
  • Ekspert
17-01-2009, 22:06
Nie mogłes skasowac tych czterech słów?Jeśli to nie była cała wypowiedż.

Nie wiem jaka była cała, bo jej nie mogłem przeczytać , domyśliłem sie gdy Rafael napisał" paweł załóz sobie swoj kontr wątek"po czym przewijam przekładam strony i nie kumam co sie dzieje, az dochodze do strony siódmej.

Lancaster miał inicjatywe doprowadził ja do niezłego momentu i chwała mu , nie mam zamiaru nikogo pouczac jak prowadzic forum, ale jeżeli załozyciel wątku ma wątpliwości co do moderacji w swoim temacie to cos jest nie tak, pomyslcie nad tym.

yolaos

  • 605 / 5894
  • Ekspert
17-01-2009, 22:08
tym bardziej , ze można odnaleść tytuły wątków"Misiomor wróć"

Sabor

  • 278 / 5698
  • Zaawansowany użytkownik
17-01-2009, 22:39
Duch XYZ jeszcze straszy  Przydałby sie jakiś reset, albo co...
:)

Slav

  • 545 / 5897
  • Ekspert
17-01-2009, 22:43
Czego nie wolno iksom to wolno innym typom, którzy akurat gówno maja do powiedzenia w zakładkach tematycznych od trolla patentowego, gdzie w miejscu zwanym POGADUCHY, świetnie się spełnia. Oczywiście, lankaster pewnie w swoich PW nie uwzględnia takich pozycji.

janek2A3

  • 114 / 4578
  • Aktywny użytkownik
13-06-2016, 17:18
Koledzy,

Odkopuję wątek po ładnych kilku latach.
Szukam tego co w tytule czyli "Estradowego brzmienia". Ostatnich kilka lat bawiłem się w DIY na głośnikach wysoko efektywnych, które były łatwe do napędzania przez moją 3,5W lampę. Przerobiłem monitorki bass reflex na Fostexach, odgrody na Ispohonach a ostatnio Cello też na Ispohonach. Powiem szczerze, że ciągle nie jestem zadowolony.
Tak jak piszecie tutaj w tym wątku te głośniki (wysoko efektywne) dają pewną lekkość, szybkość i realizm ale mi dokucza w nich ta jazgotliwość. Nie mogę się do nich przyzwyczaić.

Nie mam zbyt wielu możliwości aby jeździć po sklepach, znajomych, audioszołach itp. aby szukać kolumn dla siebie. Dlatego prosił bym o jakieś sugestie odnośnie kolumn do pomieszczenia 11m2.
Zależy mi na tym aby były to kolumny dynamiczne, które nie wykładają się na muzyce rockowej. Słucham także muzyki poważnej, instrumentalnej, wokali więc i środek pasma powinien być dość dobry.

Ze względu na budżet (2-3kzł), to interesowały by mnie tylko kolumny z drugiej ręki. Co do wzmacniacza, to pewnie też trzeba będzie się za czymś kiedyś rozejrzeć bo moja słabowita lampa może zawężać pole poszukiwań.
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Lutek

  • 535 / 5861
  • Ekspert
13-06-2016, 20:18
>janek2A3
Jesli bylbys zainteresowany, to moge umozliwic odsluch Rehdeko RH125-5S 102dB oraz DIY znajomego na 12-to calowych glosnikach koaksjalnych - Dual Concentric - Tannoya. Obie konstrukcje sa do nabycia z tym, ze Rehdeko sa mocno ponad Twoj budzet, ale te Tannoy-e w okolicach 4kzl by pewnie przeszly.

janek2A3

  • 114 / 4578
  • Aktywny użytkownik
13-06-2016, 20:26
A gdzie Kolega mieszka? Ja mieszkam na kaszubach w okolicy Trójmiasta.

Lutek

  • 535 / 5861
  • Ekspert
13-06-2016, 21:00
W polnocno-zachodniej Wielkopolsce. Na mapie Google pokazuje 283 km przez Koscierzyne, Chojnice, Walcz.
« Ostatnia zmiana: 13-06-2016, 21:05 wysłana przez Lutek »

janek2A3

  • 114 / 4578
  • Aktywny użytkownik
13-06-2016, 21:08
No to pozamiatane ;-)

Nie mniej jakby któryś z Kolegów miał jeszcze jakieś propozycje za czym się rozejrzeć, to będę wdzięczny.