Audiohobby.pl

Komunikat

lancaster

  • Gość
08-12-2008, 00:02
Witam
Temat prosze traktowac jako informację.
W zwiazku z ostatnimi zawirowaniami na serwisie i pojawieniem ie na nim kilku osob z innych for internetowych znajacych uzytkowników audiohobby a będących na tyle nieśmiałymi ze oprócz wulgaryzmów, pomwień i ogólnego trollowania nie byli w stanie z siebie wykrzesac odrobiny odwagi cywilnej polegajacej na powiedzeniu wprost kim są zdecydowalem się(z braku wystarczaacej ilosci czasu na zajęcie się tym osobiscie) poprosić uzytkowników serwisu o pomoc w moderacji tego typu zachowań.
Serwis(zakladka Pogaduchy) byl zasypywany przez przeslo tydzień dużymi ilościami wulgaryzmów, prostackich zaczepek na ktorych to swoja bytnosc na serwisie oparlo kilku "nowych" userów.
Proponowałem kilku osobom(pisującym od dluższego czasu na audiohobby) zajecie sie tymi tematami, zadna z nich nie podjęła sie tego zadania.
W koncu atopos ktory zaapelowal o wprowadzenie ZASAD na serwisie zostal przeze mnie poproszony o zajecie sie tematem obiecal ze na probę zajmie sie tym.
Jak do tej pory(kilka dni) wywiazuje sie ze swojego zobowiazania WZOROWO.
Jezeli macie jakies uwagi odnośnie wulgarzmów, zaczepek personalnych i innych prostackich zachowań na serwisie kierujcie je prosze do niego.
Ostatnimi czasy coraz mniej pisuję/bywam na serwisie.

Tyle tytulem wyjasnienia.

Teraz prośba.
Osoby majace w przeszlosci uwagi do jego osoby(atoposa) sa bardzo proszone o danie mu szansy.
Myśle ze bedziecie mieli w jego osobie parcie  w tego typu sprawach akie ostatnio miay miejsce w pogaduchach.
Choć bywal kontrowersyjny i w  perwszej chwili po zaproponowaniu mu tej funkcji pomyslalem : "co ja robie ?" :) po kilku dniach widze ze to bardzo rozsądny facet z ktrego jako spolecznosc serwisu bedziecie mieli soro pozytku i komfortu w korzystaniu z forum.
Atopos z drugiej strony nie będzie miał za duzo sposobności do korzystania ze swoich uprawnień bo i trollowania na serwisie wiecej nie będzie.


czego nam wszystkim życze

Pozdrawiam

Marek

rochu

  • 332 / 6018
  • Zaawansowany użytkownik
08-12-2008, 00:11
Trzymam kciuki za Atoposa.

Slav

  • 545 / 6051
  • Ekspert
08-12-2008, 18:27
Szanse dostawał nie jeden raz. A pamiętając z maili jakie słałeś mi swego czasu na audiostereo wynikało co innego. Jesteś jak ta chorągiewka.

cir

  • 360 / 6051
  • Zaawansowany użytkownik
08-12-2008, 18:43
co tu moderowac
to wyglada na zabawy stałego składu z Bocznicy
wszak chłopcy musza sie gdzies wybiegac

lancaster

  • Gość
09-12-2008, 15:08
Slav, moze daruj sobie suchary i oceny moej osoby.
Gdzie tu widzisz jakaś niekonsekwencje ?

No to moze zapytam jasniepana stałego w poglądach kogo by to widzial jako osobę zamująca sie tymi sprawami, co atopos zrobił źle ? No i czy ci godni twoim zdaniem tego zeby zostali moderatorami zgadzaja sie na pelnienie takich zajeć w razie potrzeby ?
Bo taki syf jak ostatnio zrobio na serwisie kilku userów to umwmy sie moderacji wymaga.....jak sobie wyobrażasz sytuację w ktrej np. odechce mi sie dokumentnie pisywac (na jakichkolwiek serwisach poświeconych audio) a na tym akurat jakieś buraki tak jak ostatnio wpadna i zasypią go k..., h..., spier... itp ?



cir, w tej chwili nie ma mnic do moderowania i NIC nie jest moderowane :))))
Nie wiem po co sie dowalacie ? Przyszedłeś sie wybiegać ?
Nie mam czasu na moderke a atopos myslę pomimo tego co napisałem(ze nei raz sie z nim scinałem) uwazam jest jako moderator nieobecny :)

cir...tak na wszelki wypadek....to jest jakaś Twoja kolejna wizja po tym jak pisałeś mi na maila zebym nie sciemniał i nie opowiadal ze nie byłem a audioshow ????

Kolejny oburzony co to na codzień pisuje na audiostereo a tu wpada tylko zeby wyrazic niezadowolenie ?
Poracha.

cir

  • 360 / 6051
  • Zaawansowany użytkownik
09-12-2008, 16:17
lancaster
nie wiem co cie tak zabolało w tym wpisie i dlaczego odbierasz to osobiscie

dobrze wiesz ze czesc bagna generuje niestety atopos bo gada z tymi jełopami

jesli juz wracasz do audioshow to przypomne ci tylko ze juz cie przeprosiłem tego samego dnia zreszta ze sie pomyliłem biorac faceta ktory siedział obok mnie  na pokazie  za ciebie -tak cie to zabolało? czy to było niegrzeczne?

na audiostereo nie pisuje chyba ze sporadycznie odkad banda handlarzy zreszta przydupasy Redakcji zaczeła moderowac moje wpisy

lancaster

  • Gość
09-12-2008, 18:35
cir, niec mnie nie zabolalo.
Po prostu uważam taką ocene pracy atoposa za krzywdzacą i nieprawiedliwą.
O ile ktoś moze sobie w tym momencie pojechać ze mnie ze np. nie dosć przemyślalem swoją propozycję(na moment jej składania) to akurat amego atoposa nie ma sie uwazam powodow czepiac ze zachowuje sie jakos "bocznicowo" w tym temacie.
Oczywiście ze atopos jest takim samym userem jak ja czy Ty i samo to ze zostal modem nie sprawilo i mam mnadzieje nie sprawi ze zacznie się zachowywac "poprawnie" w sensie jakby połknąl kij od szczotki.

Sorki za to as - poplynąłem.

Co robił atopos bardziej jak pozostawiam ocenie kazdego, ale od kiedy wział na siebie obowiazki nie mam mu w tym temacie nic do zarzucenia.

No i sam ocen co uuwa atopos(pospolite trollowanie) a co usunieto Tobie.

Marzy mi sie serwis na ktorym atopo nie będzie mia zajęcia a ludzie beda sie szanować, choc niekoniecznie muszą się przeciez zgadzać.

cir

  • 360 / 6051
  • Zaawansowany użytkownik
09-12-2008, 19:09
to ze atopos byłby dobrym moderatorem to pisałem juz na AS
jedyny problem to taki ze ma chyba wielbicieli ktorzy za nim łaża i wszczynaja burdy gdzie sie da wiec lepiej gdyby robił to anonimowo z jednego z mniej znanych klonów :))
szczere pozdrowienia dla całej załogi prowadzacej AH

  • Gość
09-12-2008, 19:35

>> lancaster, 2008-12-08 00:02:17

W koncu atopos ktory zaapelowal o wprowadzenie ZASAD na serwisie zostal przeze mnie poproszony o zajecie sie tematem obiecal ze na probę zajmie sie tym.
Jak do tej pory(kilka dni) wywiazuje sie ze swojego zobowiazania WZOROWO.
Tyle tytulem wyjasnienia.
>>

to może jakąś nagrodę mu dać? wyróżnienie?
akademie urządzić? kwiaty wręczyć? order?
wypić i zakąsić?

magus

  • 20990 / 6051
  • Ekspert
09-12-2008, 19:36
alfred,

eeee... za wcześnie na fety
wystarczy dać mu święty spokój
Odszedł 13.10.2016r.

Slav

  • 545 / 6051
  • Ekspert
09-12-2008, 20:42
Sorry, ale kto uwielbia z trollami gadać? Z tego co pamiętam to byli to atopos, Gustaw, lancaster i magus. Gdyby nie wy trolle nie mieli by z kim pisać. ;)

konto_usuniete

  • 56 / 5574
  • Użytkownik
09-12-2008, 20:45
>> Slav, 2008-12-09 20:42:45

Ja lubię sobie z trolami pogadać.
Trol też człowiek i trzeba mu dostarczyć rozrywki. :)

Slav

  • 545 / 6051
  • Ekspert
09-12-2008, 20:49
Gustaw, wiec pociesz jakoś lancastera bo on coś niespokojny ostatnio, że nawet żołnierza mianował. ;)

lancaster

  • Gość
09-12-2008, 20:50
Slav, sorry ale bym z trollami nie gadal bo w przeciwienstwie do twórczosci atoposa swego czasu niczego interesującegow  ich pospolitych dowalankach zakomleksionych "kyosiów" nie widzialem ...gdyby nie zwrócenie uwagi(slusznie zreszta uwazam) przez ludzi któryz akurat jednego zdania z trollami nie zamienili a tylko nie mieli ochoty czytac prostacko-buraczanych zachowań trzódki tóra najwyraźniej coś tam do atoposa ma.
....raczej do siebie cos mają uważam b inaczej by sie tu z innych "krajowych audioserwisów" za atoposem nie przywlekli :)
....i wiesz co ...tak parząc po ich zachowaniu to uwazam ze u nich to kwestia skrzywionego postrzegania.
Jeden z użytkownikw napisal mi ze powinienem zrozumiec ze ktoś wpada na serwis, rzuca miechem i obraza ludzi bo atopos mu nie lezy :)))))
Pewnie psycholog jakis bo normalny człowiek by na to nie wpadł.

Slav

  • 545 / 6051
  • Ekspert
09-12-2008, 20:55
Zdaje sobie sprawę, że ta zaraza przylazła za atoposem, ale czy to znaczy, że atopos jest zainfekowany? ;>