Audiohobby.pl

Plytowe kolekcje - Jazz / Avant Garde Rock / Pogranicze

cocor2007

  • Gość
03-12-2008, 23:07
ostatnio nie mogłem namierzyć ze stu płyt, a teraz widzę kto mi podwędził :\\

widzę w tej kolekcji nie pokojące zjawisko braku wykonawców na  X Y !

przy okazji pytanie do literki S. Jakoś nigdy nie trafiały w moje ręce płyty Sun Ra. Mam tylko jedną:
Friendly Galaxy, koncert z 1991 roku, Leo Records. Płyta OK, może nawet OK+, ale taka trochę od sasa do lasa - free,afro,spiewanie, gadanie i klasyczny hardbop. Co z twórczości Sun Ra "trzeba mieć" ( takie jego "A Love Supreme") ?  Pytanie nie tylko do Atoposa oczywiście.

ABs

  • 9 / 5853
  • Nowy użytkownik
19-12-2008, 16:55
Z rzadka zagladam na to forum, a widze ze cos tu sie jednak dzieje i jakby mniej rozrzedzonych informacji :-)

>atopos ciekawa lista i na dodatek alfabetycznie ulozona, sporo pozycji nie znam, moze na cos bym sie skusil? czy kolejnosc z jaka umieszczales propozycje danego wykonawcy jest medalowa, od najlepszej twoim zdaniem?

ABs

  • 9 / 5853
  • Nowy użytkownik
20-12-2008, 16:24
>atopos
dziekuje za propozycje, ostatnio zrobilem sporo zakupow, ale za jakis czas sprobuje zakupic cos z twojej listy...
i nie przepraszaj synu, bo nie ma za co, a ja Tobie zycze powodzenia i spokoju ducha :-)
ps
i prosze jeszcze, zebys w innych osobach zachowal wiecej taktu i umiaru, a nie prowokowal nie wiadomo do czego w sposob obrazliwy, tyle.

ABs

  • 9 / 5853
  • Nowy użytkownik
21-12-2008, 21:25
>atopos a moze znasz ją?

ABs

  • 9 / 5853
  • Nowy użytkownik
21-12-2008, 21:29
no wlasnie iggy w portkach fakujacy jest tak przyziemny...