Audiohobby.pl

Forumowy DIY szablon do ustawiania głowic 2024

JaKub92

  • 1897 / 5625
  • Ekspert
03-07-2024, 14:56
Znam Fryderyka osobiście i mogę za niego poręczyć. Sam pożyczyłem mu szablon na wzór do wykonania kolejnych zamówionych przez niego. Rozumiem, że przedłużający się czas oczekiwania na zamówienie jest irytujący, ale tak się zdarza.

Ponad to,  wątek dotyczący używania i zagadnień związanych z szablonem stał się wątkiem sprzedażowym... nie takie były założenia :-(
Co za problem założyć osobny temat związany tylko z tym konkretnym przypadkiem "sprzedażowym".

Może niech po prostu Gustaw rozdzieli temat. Od czasu rozpoczęcia dyskusji na temat zamówienia szablonów raczej nie było tutaj innych wątków, więc nie powinno być problemu.
« Ostatnia zmiana: 03-07-2024, 14:59 wysłana przez JaKub92 »
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

Krzysztof_M

  • 1537 / 5431
  • Ekspert
04-07-2024, 14:18
Gustaw, temat jest taki, ze wczoraj byłem u nich. I napotkali jakiś tam problem, nie miałem sil i czasu sie doktoryzować jaki dokładnie, w każdym razie w skrócie wygląda to tak, ze w końcowej fazie obróbki cos im tam się zaczęło giąć, robic się zaczał banan i szablon tracił wymiar. Dlatego tez zmienili sposób wykonania i działają. 

Co do terminów to od samego początku terminem wiążącym był termin "precyzyjne wykonanie", na który większość osób się zgodziła, co więcej sami go zaproponowali jak robiłem listę ( przypomnę ze lista ma ponad 30 osób).  Jest przecież logiczne, że jeśli będzie anulacja projektu to kasę zwrócą.  Niemniej jednak  na tą chwilę poza Hammerem, nikt z zainteresowanych nie cisnął o termin na wczoraj. Nie wiem co więcej mogę napisać.  Zwłaszcza, ze nie jest to temat na tyle prosty, co juz kolega wyzej napisał, ze powiem chlopakom ze rezygnujemy bo  2 numery dalej w warsztacie zrobią w 2 dni 50 szt
Dzięki za aktualizację. Czuję się uspokojony. Czekamy :)
α β Σ Φ Ω ℧ μ π °C ± √ ² < ≤ ≥ > ^ Δ −

RetroTape

  • 554 / 949
  • Ekspert
20-08-2024, 21:49
Są jakieś wieści o szablonie u Panów od panewek ? Pytam wyłącznie z ciekawości.

Frytejro

  • 40 / 590
  • Użytkownik
29-08-2024, 15:07
Tak, dzisiaj wystosowalem mejla z zapytaniem (wcześniej miałem urlop, właściwie to dalej po części mam i jakoś nie miałem czasu nawet o tym myśleć)

Tresc odpowiedzi na mejla brzmi : "Pojawił się nieprzewidziany problem który w tej chwili z powodzeniem eliminujemy i planujemy w przyszłym tygodniu wejść już na końcową fazę bądźmy w kontakcie końcem przyszłego tygodnia."

;)

RetroTape

  • 554 / 949
  • Ekspert
29-08-2024, 18:06
Czyli powiedzieli podobnie jak dwa miesiące temu, że napotkali problem ... oj słabo to widzę niestety.

Wojciech7

  • 1681 / 1240
  • Ekspert
29-08-2024, 18:54
Dobrze że zrezygnowałem z tego szablonu. Same problemy(wykonawca)-:(((
Szkoda że już nie pracuję w jednym zakładzie.Już się zmienił prezes, przedtem byłem w dobrej komitywie  z poprzednim prezesem, kierownikiem warsztatu i na pewno można byłoby  zrobić takie szablony w miarę szybko.
Było odpowiednie zaplecze tzn, narzędziownia z super wyposażeniem- ale to już historia tylko.

Frytejro

  • 40 / 590
  • Użytkownik
29-08-2024, 21:44
E tam. Ja problemów nie widzę. Zapytałem czy rezygnujemy z wykonania, a w odpowiedzi dostałem takie coś. Pamiętam, jak na niemieckim forum, koleś mi napisał że kreski głębokości głowicy to będzie najmniejszy problem by to zrobić poprawnie. To zapewne świadczy też o tym dlaczego te z aliexpress są loterią. Tak czy siak, zrobią to dobrze, nie to nie heh

RetroTape

  • 554 / 949
  • Ekspert
29-08-2024, 22:10
Ja bym ich zapytał czy wykonali w całości choć jeden szablon, bo jeśli nie, to nie ma już na co czekać.