Audiohobby.pl

Pionieer PD-F607

Wojciech7

  • 1492 / 1085
  • Ekspert
06-12-2022, 16:05
Taka szafa grająca na 25 szt cd-audio. To teraz będzie można robić imprezę nie koniecznie audiofilską-hehehehe.....
Duże pudło prawie jak jakiś Nakamichi wypasiony-:)))) W zestawie pilot z 2szt baterii-super sprzedawca się postarał.Nie musiałem chodzić do sklepiku po baterie.Jak gra to zależy od jakości cd-audio jednak. Po cyfrowym lepiej jednak-ma wyście analogowe/cyfrowe.Drzwiczki otwierane mechanicznie przez użytkownika, odpada jakaś mechanika  zębatki, paski.
Pilot (CU-PD107) nie za duży i wszystkie funkcje  z niego można wykonywać.Bardzo przydatna funkcja CD-TEXT , teraz moje płytki audio są w 100% Hig-Endowe, nie muszę zaglądać do pudełka bo wszystko jest wyświetlane  na dużym wyświetlaczu. Gniazdo słuchawkowe na 6,3mm z regulacją głośności-to jest to właśnie.
Teraz trochę buchalterii- 25 szt, płytek to powiedzmy około 27godz.24min grania-no super!!!! Cena szpindla takich czystych płytek do około 30zł. Aby to  samo przesłuchać na kasecie magnetofonowe C-90 to trzeba około 18 kaset-200zł.
Taka mała ekonomia. Trochę za  wcześnie abym otwierał jak w środku wygląda niebawem będą takowe zdjęcia, Na razie trzeba się nacieszyć nową "audio-zabawką"-hehehe.... Jeszce muszę poszukać w internecie instrukcji tak aby było wszystko do kompletu.To idę posłuchać płytek cd-audio teraz-:)))
Jest takie ludowe przysłowie-"Każda myszka swój ogonek chwali "- wielu kolegów na tym forum i nie tylko posiada DAC połączone z internetem.Oczywiście nie ma sensu porównywać jakości z tą "szafą grającą"- ale co zrobicie w sytuacji kiedy nie z waszej winy zabraknie internetu a nie ma zarchwizowanej muzyki- cisza audiofilaska w pokoju-:(((  Nie muszę wykupować , rejestrować się na koncie gdzie jest muzyka, być śledzonym internetowo czego słucham itp.Załadowuje magazynek odpowiednią ilością płytek cd-audio i słucham do znudzenia anonimowo jednak.
« Ostatnia zmiana: 06-12-2022, 16:38 wysłana przez Wojciech7 »

Hammer

  • 4677 / 2283
  • Ekspert
06-12-2022, 17:35
Mnie cisza nie przeszkadza, wtedy słychać własne myśli jak pędzą neuronami, no i połączenie z " kosmicznymi braćmi " jest lepszej jakości......

Kiedyś miałem cos podobnego w postaci niezależnej wieżyczki z kolumnami.....taki sprzęt dla leniuchów...

Wojciech7

  • 1492 / 1085
  • Ekspert
06-12-2022, 18:03
Mnie też nie przeszkadza cisza.Zgadza się taki sprzęt dla leniwych lub wygodnych-:)))