Audiohobby.pl

"Diabeł nie śpi"....

Wojciech7

  • 1465 / 1066
  • Ekspert
14-03-2022, 13:29
Właśnie to on(diabeł) podpowiedział do ucha dzisiaj- masz fajny wzmacniacz to daj moc  z niego do kolumn głośnikowych. Prawdę mówiąc nie było okazji sprawdzenia jak to jest. Wzmacniacz to Pionieer  A-403R. Taki czarny średniej wielkości jeśli chodzi o wymiary. Muzyka z  cd-audio .Nie ma  skali na pokrętle Volume-to kręcimy powoli w  stronę"+ Max". Nie  dokręciłem do umownie do 50% bo mnie już trochę przygniotło jednak.Teraz najciekawsze-ściszyłem do lubianej głośności. Za chwilę słyszę "łup" na klamkę-drzwi się otwierają w pokoju wbiega pieskówna trochę zjerzona na grzbiecie i dawaj mnie bardzo stanowczo i głośno obszczekać patrząc raz na mnie raz na zestaw audio.
I jak tu posłuchać trochę głośniej ulubionej muzyki-???

Zdjęcie pochodzi z internetu.

Marek-41

  • 391 / 5866
  • Zaawansowany użytkownik
14-03-2022, 14:19
Dobre. Moja nie lubiła sygnałów testowych z generatora. Musiałem to robić, gdy była na spacerze. Lecz nie szczekała, tylko patrzyła na mnie z takim wyrzutem w oczach, że robiło mi się przykro. Widocznie psiaki słyszą niektóre częstotliwości tak ,że sprawia im to problem.
Marek-41

Wojciech7

  • 1465 / 1066
  • Ekspert
14-03-2022, 15:57
Nic innego nie pozostaje jak taki zakupić-nie będę nikomu przeszkadzał głośną czasami muzyka:)))
Porozmawiam z żoną najpierw....