Audiohobby.pl

Nowe słuchawki

whero2

  • 275 / 2051
  • Zaawansowany użytkownik
06-12-2021, 22:48
No Utopie to juz jest u mnie pomysl stary jak swiat, faktycznie pamietam ze nudzic sie z nimi nie mozna bylo. I nic bym nie musial dokupowac, tylko wpinam i jade. Wzmacniacz dostrojony  w strone Pioneerow ale chyba nie bedzie problemu. Lambda 700 np z tym malym pierdopedem takim do kieszeni od staxa tez nie wygladaja zle.
jeszcze do listy dorzuciłbym meze empyrean - na pewno warto spróbować - według mnie bajka..

Alucard

  • 2543 / 3593
  • Ekspert
06-12-2021, 22:53
Empyrieany właśnie mam w formie Pioneerów jeśli wierzyć pastwie, to jest niby to samo prawie z tego co mówił.  Pewnie dlatego do tej pory ich nie sprawdziłem. Basowe muzykalne strojenie, Ryka też pisał ze bardzo podobne. No siedzi jedna sztuka w dobrej cenie na olx. Też do wzięcia ale wolałbym tę Utopię jednak spróbować.
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

pastwa

  • 3815 / 5885
  • Ekspert
07-12-2021, 20:24
Utopie tez sie fajnie uzupelniaja z Pioneerami, w zasadzie jak sluchalem jeszcze na Pionkach to dosc czesto do Utopii podchodzilem dla tej ich odmiennosci, na pewno sensowniej to brzmi niz wpinanie tych Lambd do przenosnego wzmacniacza Staxa ;'))

Alucard

  • 2543 / 3593
  • Ekspert
08-12-2021, 06:01
A te nowe HEDDy są warte uwagi?
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

saudio

  • 724 / 5265
  • Ekspert
08-12-2021, 20:28
A są jakieś nowe?

Alucard

  • 2543 / 3593
  • Ekspert
09-12-2021, 02:03
No produkt jeszcze taki wciąż powiedzmy świezy na rynku, słabo potestowany przez kolegów.
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

saudio

  • 724 / 5265
  • Ekspert
09-12-2021, 11:53
To bardzo fajne szybkie słuchawki, mi tylko brakowało przy budowaniu przez nie sceny wyjścia nieco poza linię oczu. Mi grały taką dziwną głębią bardzo wąską, na szerokość ok. Są ładnie zbalansowane, Tobie mogą nie podejść basu nie mają jakoś podbitego, uwydatnionego.

Shakhal

  • 616 / 5578
  • Ekspert
11-12-2021, 01:43
Ja tez szukam odmiany Alucard i wciąż mam HEDD na sprzedaż ;)

Karol

  • 2008 / 4315
  • Ekspert
11-12-2021, 22:25
Drodzy koledzy @Alucard i @Shakhal! :-)
Na zapewnienie sobie odmiany, jest  prostszy i mniej radykalny sposób niż sprzedaż starych i kupno nowych słuchawek.
Obaj chwalicie swoje nauszniki, więc po co je sprzedawać?
Narzucającym się rozwiązaniem jest zamiana słuchawek na miesiąc czy półtora.
Po prostu wymieńcie się słuchawkami, zamiast je sprzedawać, (zapewne po zaniżonej cenie).
Za miesiąc, na bank wam przejdzie i dalej będziecie mogli się nimi cieszyć, a nie wspominać, jakie to one były dobre.
Po takiej rozłące, na pewno z radością przygarniecie je z powrotem. :)
Jeżeli jednak koniecznie musicie coś kupić, to kupcie Superluksy HD 669, które polecałem w innym wątku.
Na pewno będzie to jakaś odmiana. Żeby je nabyć, nie musicie pozbywać się tego co macie. :)

Dopisek.
Uwaga, przed chwilą przeczytałem, że te produkowane obecnie, podobno nie grają już tak dobrze. :(
Wychodzi na to, że już nie można brać ich w ciemno i wypadałoby ich jednak wcześniej posłuchać, żeby się nie rozczarować.
Przy zakupie przez Internet, jak nie zagrają, zawsze można je zwrócić. Niemniej przez parę dni odmiana będzie. ;-)
« Ostatnia zmiana: 11-12-2021, 22:50 wysłana przez Karol »

Alucard

  • 2543 / 3593
  • Ekspert
12-12-2021, 01:56
Wpadlem na ten pomysl od razu po wpisie kolegi Szakala. Wiec napisalem od razu  PW, kolega chyba na razie nie przeczytal, ale czekam spokojnie na odpowiedz. Bardzo chetnie bym takiej wymiany dokonal i posluchal HEDDow, szczegolnie ze Pioneery maja jednak sopran taki z tych bardziej skapych i nieprawdopodbnie wydelikaconych, wrecz taki jedwabiscie gladki. A te HEDDy niby tu nie zaluja a jakosc tez gigantyczna tych soptanow maja. Wiec chetnie bym posluchal sobie :)
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

Shakhal

  • 616 / 5578
  • Ekspert
12-12-2021, 13:27
Rozmowy jak w polityce, są prowadzone I będzie wymiana 😉
Ja juz kabelka szukam xlr pod nie, bo ten od nich jest 3 metry i to za dużo moim zdaniem.

novitas

  • 114 / 5087
  • Aktywny użytkownik
11-03-2023, 17:29
Cześć,
Czy ktoś testował słuchawki bezprzewodowe TONSIL R65BT, TONSIL R55BT, TONSIL R45BT.
Pozdrawiam
Ja bardzo przepraszam ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym kożuchu i w nim wychodzi