Audiohobby.pl

Astell&Kern AK T9iE (słuchawki dokanałowe iem)

adamgdansk

  • 64 / 5852
  • Użytkownik
03-11-2021, 10:56
Typ:
sprzedam
Rodzaj:
słuchawki
Cena:
2750
Wystawione również na olx: https://www.olx.pl/d/oferta/astell-kern-ak-t9ie-CID99-IDMkskr.html

Sprzedam słuchawki dokanałowe Astell&Kern AK T9iE. Słuchawki zakupiłem pod koniec stycznia tego roku w mp3store. Jestem pierwszym i jedynym właścicielem. Jest to komplet sklepowy - wszystko jest w komplecie.

Słuchawki były używane tylko w warunkach domowych z DAPem AK380 (wystawiony w innym ogłoszeniu również). Słuchawki nigdy nie były używane mobilnie albo na dworzu. Nie sądzę też aby 'grały' więcej niż 70-100 godzin realnie - słuchawki używałem sporadycznie do odsłuchów wieczorem, kilka razy w miesiącu, na więcej czas realnie nie pozwalał, nie używam słuchawek iem do odsłuchów przy pracy albo 'w tle'.

Technicznie i wizualnie bez zarzutu. Tak samo okablowanie.

Powód sprzedaży - finansowy oraz związany z opisanym bardzo nieregularnym wykorzystywaniem takich słuchawek przeze mnie.

W razie pytań zachęcam do kontaktu.

Recenzje:
www.headfonia.com/astell-kern-ak-t9ie-review/
www.head-fi.org/threads/astell-kern-ak-t9ie.911732/
porta-fi.com/astellkern-ak-t9ie-review/
theheadphonelist.com/to-tesla-or-not-to-telsa-a-review-of-the-astellkern-t9ie/
www.techhive.com/article/3445388/astell-and-kern-t9ie-review.html
majorhifi.com/astellkern-beyerdynamic-ak-t9ie-review/
www.headphonedungeon.com/astell-kern-x-beyerdynamic-ak-t9ie-review-itty-bitty-iem-packing-punch/
andreainarcadia.com/2020/03/22/living-with-astell-n-kern-ak-t9ie-in-ear-headphones/