Audiohobby.pl

Słuchawki Sennheiser HD800 + Gratis Tube Magic D1 +Kabel XLR4

SonnyBurnett88

  • 15 / 1430
  • Nowy użytkownik
26-08-2021, 18:43
Typ:
sprzedam
Cena:
2999
Na sprzedaż słuchawki jak w tytule.
Dorzucam również wzmacniacz lampowy jak w tytule.
Jestem drugim właścicielem słuchawek.
Słuchawki w komplecie z pudełkiem oraz kablem z wtykiem Jack 6,3 mm Sennhesiera, który był wymieniany i jest praktycznie nowy.
Pałąk również wymieniony na nowy.
Wzmacniacz oraz kabel symetryczny z miedźi OCC z końcówką XLR4 dołączam gratis.
Precyzja dźwięku, detale oraz scena są niesamowite.
Mogę dołączyć również drewniany stojak na te słuchawki :)

HD 800 Sennhesier już nie sprzedaje, więc mają one dodatkowo wartość kolekcjonerską.

Preferuję odbiór osobisty oraz płatność gotówką, choć wysyłka też wchodzi w grę.

Słuchawki HD 800

Model HD 800 zawiera w sobie ponad 60 lat wynalazczej myśli technicznej firmy Sennheiser. Korzystając z najbardziej zaawansowanych technologicznie przetworników akustycznych te wokółuszne, otwarte, dynamiczne słuchawki stereo formułują na nowo definicję urządzenia referencyjnego audio. Dzięki temu stworzysz nową perspektywę postrzegania akustyki w kontekście odbioru na poziomie doznań dźwiękowych spotykanych w naturze. Zwróć uwagę na to że do tej pory jeszcze żaden producent nie zbliżył się tak bardzo do reprodukcji warunków zbliżonych do tych, jakie charakteryzują żywy naturalny odsłuch.

Drugim atrybutem modelu HD 800 obok znakomitych referencyjnych parametrów akustycznych jest uderzający wręcz i niezwykle sugestywny wizualnie design. Do produkcji tych słuchawek zastosowano najwyższej jakości podzespoły - przetwornik jest zamknięty w precyzyjnie wykonanej metalowej obudowie ze stali nierdzewnej. Wkładki nauszników wykonane są ręcznie z wysokiej jakości mikrowłókna. Pałąk oraz punkty mocowania nauszników zawierają rozwiązania stosowane w lotnictwie. Słuchawki wyposażone są w specjalnie zaprojektowany 4-żyłowy przewód w izolacji teflonowej, zapewniający najwyższą możliwą przewodność.

Zdjęcia mogę wysłać mailem bo tutaj pokazuje, że za duży rozmiar..