Audiohobby.pl

Jaki wzmacniacz słuchawkowy do 10k PLN

Cezzar

  • 9 / 1260
  • Nowy użytkownik
04-11-2020, 20:47
spl phonitor x

Ja biorę pod uwagę tylko używany sprzęt. Używany widzę bez problemu do kupienia w okolicach 7k.

whero2

  • 275 / 2050
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2020, 20:50
spl phonitor x

Ja biorę pod uwagę tylko używany sprzęt. Używany widzę bez problemu do kupienia w okolicach 7k.
jeszcze dodałem E - jak masz mało doświadczenia... doradziłbym najpierw popróbować + wybrać się do kogoś kto ma starsze staxy - inne brzmienie i inna droga ale nie fajnie jest wydać sporo gotówki i się zorientować że jednak coś innego nam bardziej odpowiada ;) - napisz skąd orientacyjnie jesteś to może ktoś zaoferuje (chociaż aktualnie oczywiście są z tym drobne problemy... wiadomo jak jest)

Cezzar

  • 9 / 1260
  • Nowy użytkownik
04-11-2020, 21:01
spl phonitor x

Ja biorę pod uwagę tylko używany sprzęt. Używany widzę bez problemu do kupienia w okolicach 7k.
jeszcze dodałem E - jak masz mało doświadczenia... doradziłbym najpierw popróbować + wybrać się do kogoś kto ma starsze staxy - inne brzmienie i inna droga ale nie fajnie jest wydać sporo gotówki i się zorientować że jednak coś innego nam bardziej odpowiada ;) - napisz skąd orientacyjnie jesteś to może ktoś zaoferuje (chociaż aktualnie oczywiście są z tym drobne problemy... wiadomo jak jest)

Niestety nie znam nikogo u kogo mógłbym posłuchać Staxów. Jestem z Warszawy ale pewnie i tak do wiosny przez obecną sytuację będzie problem z odsłuchami. Ale posłucham staxów u siebie, ostatnio nawet kupiłem wzmacniacz 007tII ale jeszcze nie mam słuchawek.
Biorę pod uwagę to że dany sprzęt może mi nie podpasować brzmieniowo więc kupuję tylko używany, najwyżej sprzedam.

whero2

  • 275 / 2050
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2020, 21:16
spl phonitor x

Ja biorę pod uwagę tylko używany sprzęt. Używany widzę bez problemu do kupienia w okolicach 7k.
jeszcze dodałem E - jak masz mało doświadczenia... doradziłbym najpierw popróbować + wybrać się do kogoś kto ma starsze staxy - inne brzmienie i inna droga ale nie fajnie jest wydać sporo gotówki i się zorientować że jednak coś innego nam bardziej odpowiada ;) - napisz skąd orientacyjnie jesteś to może ktoś zaoferuje (chociaż aktualnie oczywiście są z tym drobne problemy... wiadomo jak jest)

Niestety nie znam nikogo u kogo mógłbym posłuchać Staxów. Jestem z Warszawy ale pewnie i tak do wiosny przez obecną sytuację będzie problem z odsłuchami. Ale posłucham staxów u siebie, ostatnio nawet kupiłem wzmacniacz 007tII ale jeszcze nie mam słuchawek.
Biorę pod uwagę to że dany sprzęt może mi nie podpasować brzmieniowo więc kupuję tylko używany, najwyżej sprzedam.
audiomagic ma kilka sztuk zawsze na dostępnej wystawie (nie wiem jak mają teraz z wirusem)... ewentualnie napisz do grobel audio bo chyba blisko mają swój pokój prezentacyjny w którym (raczej) byś miał dostępne wszystko co ma stax aktualnie w ofercie

whero2

  • 275 / 2050
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2020, 21:25
jeżeli masz już fajny tor głośnikowy to rozważyłbym srd7mk2 (sztuka na allegro jest strasznie przedrożona) / LRT / LST są przy moich porównaniach zawsze poziom wyżej niż zintegrowane sztuki http://audiohobby.pl/index.php?topic=10048.0 trochę więcej informacji...