Audiohobby.pl

Znaleziska na Allegro, Ebay-u etc.

chorazy3

  • 1486 / 1599
  • Ekspert
18-12-2021, 20:34
Moja pierwsza myśl podobna: ile tam będzie roboty!
Ale przecież napisali, że sprawny:)
Paweł

AUDIOTONE

  • 9396 / 5835
  • Ekspert
18-12-2021, 20:37
Nak jak Nak z serwisem nie ma problemu. Wszystko dostępne, paski rolki, głowice itp. Tylko żeby był troszkę tańszy, bo cena podejrzewam będzie dość spora. Marzenie ściętej głowy.
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

Wojciech7

  • 1500 / 1097
  • Ekspert
18-12-2021, 20:38
Faktycznie wygląda jak mikrowela a ma jedn plus nagrywa i odtwarza kasety magnetofonowe.
Sprawdziłem w  biurkowej szufladzie -nie ma pugilaresa...No tak został w  szkocji- :(((

Hammer

  • 4685 / 2296
  • Ekspert
18-12-2021, 23:39
Nak jak Nak z serwisem nie ma problemu. Wszystko dostępne, paski rolki, głowice itp. Tylko żeby był troszkę tańszy, bo cena podejrzewam będzie dość spora. Marzenie ściętej głowy.

Czy kolega z forum nie podał info że tam gdzie robili serwis już nie robią tego modelu czy coś pokręciłem, może Dragona....

AUDIOTONE

  • 9396 / 5835
  • Ekspert
18-12-2021, 23:45
Nak jak Nak z serwisem nie ma problemu. Wszystko dostępne, paski rolki, głowice itp. Tylko żeby był troszkę tańszy, bo cena podejrzewam będzie dość spora. Marzenie ściętej głowy.

Czy kolega z forum nie podał info że tam gdzie robili serwis już nie robią tego modelu czy coś pokręciłem, może Dragona....
Może nie to że nie robią, tylko to że do Dragona już niema dostępnych głowic. Dlatego z serwisowaniem są problemy jeśli chodzi o zajechane głowice. Także nie polecam zakupu uszkodzonych Dragonów, chyba że głowice są w super stanie i w pełni sprawne.
A opisywany powyżej 1000ZXL jest jak najbardziej naprawialny i części dostępne ;)
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

chorazy3

  • 1486 / 1599
  • Ekspert
19-12-2021, 13:20
Gotowy zestaw pomarańczaków na wymianę do tego modelu do jedyne 650 zł, dwa razy tyle co do innych modeli. Jest ich tylko 53, więc niezła zabawa by była.
Paweł

PhantomLord

  • 420 / 2274
  • Zaawansowany użytkownik
19-12-2021, 16:41
Ja wiem...wiesz Pawle dla mnie te gotowe zestawy to są dla "bogatych" :D. Ja przy pomarańczowym re-capie LX-5 wydałem ułamek kwoty, którą wołają za gotowy zestaw. Szczegóły były w wątku o tym decku, podawałem kwoty.
Także wcale bym się nie zdziwił, że jeśliby poświęcić chwilę na skompletowanie samemu elementów to zejdziesz pewnie do 200 zł :P, a to już drobne przy wartości tego decka.

Nie twierdzę, że gotowy zestaw nie ma zalet! Ot...ja niedowiarek jestem i tak czy owak sprawdzałbym odpowiednie sparowanie poszczególnych kondów...a co jeśli nie byłbym zadowolony :P?


Także nie polecam zakupu uszkodzonych Dragonów, chyba że głowice są w super stanie i w pełni sprawne.
A ja zachęcam do zajeżdżania głowic w Dragonach, żeby ich ceny spadły znacząco...bo mnie się napęd podoba ;D.
Analogowa Grupa Wywrotowa. Mateusz

AUDIOTONE

  • 9396 / 5835
  • Ekspert
19-12-2021, 17:24
A ja zachęcam do zajeżdżania głowic w Dragonach, żeby ich ceny spadły znacząco...bo mnie się napęd podoba ;D.
Dokładnie. Zawsze można zrobić moda w LX-5 lub ZX-7 ;)

Ze swojego doświadczenia napisze, że wolę także dobierać sobie kondy. Zawsze można dobrać takie jakie akurat chcemy, a nie jesteśmy zdani tylko na to co daje nam sprzedawca.
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

artekk

  • 1694 / 5882
  • Ekspert
19-12-2021, 21:48
Wymieniałem ostatnio pomarańczki w Dragonie, wyszło 33szt. Za zakupy w nadmiarowej ilości celem idealnego doboru pojemności, w różnych sklepach plus ebay, z uwagi na dziwne i trudno dostępne pojemności, w tym jakieś "highendy" z ałdiofilskich sklepików przyszło ostatecznie zapłacić ok. 250zł. Sporą część tej kwoty pochłonęły wysyłki, zwłaszcza z zagranicy. Przy czym kondów zostało na kolejne "pół" Dragona :)
Analogowa Grupa Wywrotowa. Arturo

Wojciech7

  • 1500 / 1097
  • Ekspert

AUDIOTONE

  • 9396 / 5835
  • Ekspert
20-12-2021, 08:43
Cenę to taką wystawił jakby ten śmietniks był ze złota... kompletna pomyłka.
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

Hammer

  • 4685 / 2296
  • Ekspert
20-12-2021, 09:12

chorazy3

  • 1486 / 1599
  • Ekspert
20-12-2021, 09:15
To ten sprzedający co wstawia niebieskie podświetlenia do decków.
Paweł

PhantomLord

  • 420 / 2274
  • Zaawansowany użytkownik
23-12-2021, 13:16
Ceny Pana/Pani są w ogóle dość ko(s)miczne. Na innej aukcji mamy 26 szt. Maxell XL-II (no dobra, 25 XL-II i 1 XL-IIS) za niebagatelne 1000zł ;D. To jakieś 38 zł/sztuka za używki ;D.

https://allegro.pl/oferta/zlota-kolekcja-zagranicznych-nagran-pop-rock-80-90-11586708787

Aha...jak dla kogoś 1 tys. zł to za dużo w przedświątecznym okresie, to może sobie na sztuki kupić ;), za jedyne 50zł/sztuka :D.
Ja wiem, że ceny idą z roku na rok w górę, ale ten sprzedający to już chyba w 2035 jest.
Analogowa Grupa Wywrotowa. Mateusz

Hammer

  • 4685 / 2296
  • Ekspert
23-12-2021, 16:31
Każda kaseta z indeksem nagrań dokumentowana na wkładce pudełka-patrz fotki lista nagrań.

Jakość odtwarzania dźwięku idealna.

Profesjonalnych nagrań  dokonano  w studio ,sprzętem profesjonalnym.

Oferowane  kasety noszą ślady użytkowania w postaci wpisów na wkładce pudełka (tracklista) ,  oraz naklejce na kasecie , na niektórych minimalne rysy na pudełkach .

Niepowtarzalny Unikat dla kolekcjonera i miłośników audio.



Nielegalne kopie w sprzedaży, sprzedaż nośnika włącznie z treścią i jeszcze się tym chwali....naruszenie praw autorskich w celu zarobkowym.
Legalnie powinno być skasowane do zera.
Profesjonalny na profesjonalnym z profesjonalnym i w ogóle profesjonalny.......... żal jak to mówi małolata po nieudanym teście ciążowym..

Ten ze Szczecina także zdurniał, przywalił takie ceny że czapki spadają......

Ogólnie okazuje się że wg tegoż cennika jesteśmy milionerami.....a jeść trzeba.