Audiohobby.pl

Jakie Kabelki głośnikowe i banany do DIY, kabel zasilający ?

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5343
  • Ekspert
08-01-2019, 16:16
Podsumowując; nie branża nie ma nic do powiedzenia, branża nie ma ochoty się swoją wiedzą dzielić.

Za tym sugeruję konsultacje u złotouchych, są tacy i to jest jakieś trzecie wyjście.

Po drodze zauważyłem że chciało by się np. takiego Kimbera, są naśladowcy w ludzkiej cenie ale jedwabny szlak nie przetarty za tym randka w ciemno i znów koszty.

Gustaw

  • 3852 / 3305
  • Administrator
08-01-2019, 16:27
Podsumowując; nie branża nie ma nic do powiedzenia, branża nie ma ochoty się swoją wiedzą dzielić.

Za tym sugeruję konsultacje u złotouchych, są tacy i to jest jakieś trzecie wyjście.

Po drodze zauważyłem że chciało by się np. takiego Kimbera, są naśladowcy w ludzkiej cenie ale jedwabny szlak nie przetarty za tym randka w ciemno i znów koszty.

Nie w ciemno.
Było konkretne pytanie "Co polecacie?" i konkretna odpowiedź padła.
Jest podany konkretny kabel a znam kolumny grające świetnym dźwiękiem, (za 35 -40 kzł) podpięte tym Reson-em.
Można tanio i dobrze? Można. Oczywiście nie jest to jedyny dobry kabel na świecie za rozsądne pieniądze.
Jak akurat nie gram na tych kablach ale uważam, że są dobre.
« Ostatnia zmiana: 08-01-2019, 16:34 wysłana przez Gustaw »

ArturP

  • 1299 / 2781
  • Ekspert
08-01-2019, 18:39
Żołnierz dał radę, bo dał się zjebać. Q.....a wiedziałem komu dupę lizać. ;)

ArturP

  • 1299 / 2781
  • Ekspert
08-01-2019, 18:44
Rafął "szlak" dawno jest przetarty, tyle, że jedwabiem z pudełeczek po łałdiofilskich cablach. A tak swoją drogą, to czy czasem wam się nie kojarzą skróty od A do Z "audiofilia do zoofilia"?

Gustaw

  • 3852 / 3305
  • Administrator
08-01-2019, 22:59
Q.....a wiedziałem komu dupę lizać. ;)

Hola, hola. Nie tak prędko. Na taką przyjemność najpierw musisz zasłużyć.
Ze mną najpierw trzeba pochodzić.

Czy jeszcze czymś mogę służyć, szanownemu panu?

Gustaw

  • 3852 / 3305
  • Administrator
08-01-2019, 23:01
Rafął "szlak" dawno jest przetarty, tyle, że jedwabiem z pudełeczek po łałdiofilskich cablach. A tak swoją drogą, to czy czasem wam się nie kojarzą skróty od A do Z "audiofilia do zoofilia"?


KONKRETY, TYLKO I WYŁĄCZNIE KONKRETY

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5343
  • Ekspert
08-01-2019, 23:51
Podsumowując; nie branża nie ma nic do powiedzenia, branża nie ma ochoty się swoją wiedzą dzielić.

Za tym sugeruję konsultacje u złotouchych, są tacy i to jest jakieś trzecie wyjście.

Po drodze zauważyłem że chciało by się np. takiego Kimbera, są naśladowcy w ludzkiej cenie ale jedwabny szlak nie przetarty za tym randka w ciemno i znów koszty.

Nie w ciemno.
Było konkretne pytanie "Co polecacie?" i konkretna odpowiedź padła.
Jest podany konkretny kabel a znam kolumny grające świetnym dźwiękiem, (za 35 -40 kzł) podpięte tym Reson-em.
Można tanio i dobrze? Można. Oczywiście nie jest to jedyny dobry kabel na świecie za rozsądne pieniądze.
Jak akurat nie gram na tych kablach ale uważam, że są dobre.

Nie gram ale polecam Antykable, cały sukces polega w ich prostocie moim zdaniem. Jak to mówią można prosto ale nie prościej.