Audiohobby.pl

Audio Video Show 2017

Vinyloid

  • 2470 / 5079
  • Ekspert
01-11-2017, 21:21
Jeżeli masz na myśli hostessy to chętnie je uwiecznię na fotografii :)

Mam już przygotowane okolicznościowe teksty

"Cześć mała. Czy chcesz przetestować mój audiofilski kabel sieciowy? Bez obaw. Oczywiście będzie w ekranie"
"Dzień dobry. Czy czuje pani we mnie ten audiofilski magnetyzm?"
"Proszę odwiedzić mnie z koleżanką. Porozmawiamy o istocie bi-wiringu"

Uprzejmie informuję, że moja urocza, 94-letnia sąsiadka zapytuje czy tryskający (dowcipem) pan Gustaw zechciałby podzielić się z nią wiedzą na temat technologii push-pull, gdyż uważa, że mogłoby jej to dopomóc w zdobyciu posady hostessy na AVS.

Gustaw

  • 3846 / 3285
  • Administrator
02-11-2017, 11:38
Jeżeli masz na myśli hostessy to chętnie je uwiecznię na fotografii :)

Mam już przygotowane okolicznościowe teksty

"Cześć mała. Czy chcesz przetestować mój audiofilski kabel sieciowy? Bez obaw. Oczywiście będzie w ekranie"
"Dzień dobry. Czy czuje pani we mnie ten audiofilski magnetyzm?"
"Proszę odwiedzić mnie z koleżanką. Porozmawiamy o istocie bi-wiringu"

Uprzejmie informuję, że moja urocza, 94-letnia sąsiadka zapytuje czy tryskający (dowcipem) pan Gustaw zechciałby podzielić się z nią wiedzą na temat technologii push-pull, gdyż uważa, że mogłoby jej to dopomóc w zdobyciu posady hostessy na AVS.

Vinyloid! Gdzieś ty się podziewał? Dłubałeś nowe muszle do Denonów 7000 ze skorup orzecha kokosowego? :)

P.S. Przeproś sąsiadkę ale w omawianej kwestii mogę raczej pomóc jej prawnuczce :)

almagra

  • 11514 / 5519
  • Ekspert
02-11-2017, 11:46
Push-pull,to coś jak rakenroll?
Gucek,a może bym się wódki napili zamiast tam łazić?
« Ostatnia zmiana: 02-11-2017, 12:04 wysłana przez Gustaw »

Gustaw

  • 3846 / 3285
  • Administrator
02-11-2017, 12:05


Rakenroll? Tak. Zdecydowanie tak :)
Kombinuję przyjechać w piątek więc why not :)

Vinyloid

  • 2470 / 5079
  • Ekspert
02-11-2017, 13:35
Jeżeli masz na myśli hostessy to chętnie je uwiecznię na fotografii :)

Mam już przygotowane okolicznościowe teksty

"Cześć mała. Czy chcesz przetestować mój audiofilski kabel sieciowy? Bez obaw. Oczywiście będzie w ekranie"
"Dzień dobry. Czy czuje pani we mnie ten audiofilski magnetyzm?"
"Proszę odwiedzić mnie z koleżanką. Porozmawiamy o istocie bi-wiringu"

Uprzejmie informuję, że moja urocza, 94-letnia sąsiadka zapytuje czy tryskający (dowcipem) pan Gustaw zechciałby podzielić się z nią wiedzą na temat technologii push-pull, gdyż uważa, że mogłoby jej to dopomóc w zdobyciu posady hostessy na AVS.

Vinyloid! Gdzieś ty się podziewał? Dłubałeś nowe muszle do Denonów 7000 ze skorup orzecha kokosowego? :)

P.S. Przeproś sąsiadkę ale w omawianej kwestii mogę raczej pomóc jej prawnuczce :)

Przyznaję, zdarza mi się dłubać ale raczej nie w kokosach. Sąsiadka ma prawnuka, a ten wydaje się bardziej zainteresowany technologią push-push. Pokazywał mi kiedyś zdjęcia z parady równości, nawet nieźle mu to wychodziło. Jenocześnie zaznaczam,że nie ma to nic wspólnego z moim dłubaniem.

Vinyloid

  • 2470 / 5079
  • Ekspert
02-11-2017, 13:37
Push-pull,to coś jak rakenroll?
Gucek,a może bym się wódki napili zamiast tam łazić?

Ma to więcej wspólnego z nurtem (niekoniecznie muzycznym) fuck-a-hole.

almagra

  • 11514 / 5519
  • Ekspert
02-11-2017, 14:11
Und chokolade naturlich!

tetejro

  • 2745 / 2956
  • Ekspert
12-11-2017, 20:57
Huju muju,dzikie węże...a stary mój stary Kenio zjada to na przystawkę.

Jakby nie patrzec to jest komercja. Nawet jezeli jest za 7mln i wymaga zasilania 3-fazowego. Za coś takiego cena może być dowolna...
Znaczy i tak sie nie sprzeda tego dużo, ale wystarczy jeden głupi co kupi i zwracają się wszystkie nakłady na reklamę.
« Ostatnia zmiana: 12-11-2017, 21:03 wysłana przez tetejro »

almagra

  • 11514 / 5519
  • Ekspert
16-11-2017, 16:40
No i kto będzie na tym Ałdio Wszoł?

Cashlack

  • 1566 / 5768
  • Ekspert
16-11-2017, 20:34
ja będę, właśnie siedzę i rezerwuję hotel i bilety, ciekawią mnie nowe kolumny Marka. Miał być ponoć odsłuch u Lutka, ale jakoś się nie doczekałem.

Wczoraj przyszły do mnie kolejne Saby, w elipsy miniodgrodach, oryginały jeszcze ze starymi kablami i wtyczkami z pinami. Są bardzo narowiste, grają od fatalnie do objawienia i nazad, im gorzej tym gorzej, im lepiej tym lepiej.

Rezerwat - "zaopiekuj się mną", chwyta na nich za gardło, ale szitu z youtuba nie posłuchasz tak bezproblemowo jak na innych "uśredniaczach".

Almagra, jak mój 300B wróci z naprawy i modyfikacji, wrócimy do tego filtra all-pass`a, a ja przemyśliwuje jak by tu je w obudowę zamkniętą 50 tysięcy litrów wstawić (tj. w ścianę między pokojami).
Lity drut, first watt, full range.

almagra

  • 11514 / 5519
  • Ekspert
18-11-2017, 22:42
No i co? Aż tak było super,że dech zaparło???

vector

  • 321 / 5866
  • Zaawansowany użytkownik
19-11-2017, 00:38
Nie bylem, bo nie jeżdżę od 15 lat.... Dzięki Bogu!!!
Ale... Byli Ci co jeszcze mają nadzieję.... Porzućcie wszelką nadzieję, którzy tu wchodzicie....
Słyszałem, że,  jak zwykle, głównie szczyty Sprzętofilii!! Żywej muzyki jak na lekarstwo....
Audiohobbyści piją wino w domu. Przy kominku i muzyce :-)

A Ty co mozesz zrobic dla Vectora?

Compton

  • 129 / 3319
  • Aktywny użytkownik
19-11-2017, 01:08
Ale żeście się chłopaky rozpisali.
Brawo Jasie :)

Leszek

  • 256 / 5865
  • Zaawansowany użytkownik
19-11-2017, 09:28
To ja zacznę :O) krótko i na temat.
Największe zaskoczenie na wielki + małe monitory Boenicke.Coś nieprawdopodobnego jak te maleństwa w tak dużej przestrzeni lokalowej zagrały.Piękny wyrazisty,przestrzenny dźwięk.Szwajcarska precyzja wykonania.Zrobione z jednego kawałka drewna.Wersja SE .Na koniec kubeł zimnej wody CENA 20kilo.Nie do zaakceptowania przeze mnie.
Największe rozczarowanie od co najmniej dwóch sezonów prezentacja STAX f-y grobel.Jeśli mam wydać kilka tysi to CHCĘ MÓC POSŁUCHAĆ SWOJEGO MATERIAŁU MUZYCZNEGO CZYLI SWOICH ZNANYCH MI CD.
Wczoraj w sobotę dzikie tłumy ,tradycyjnie szatnie nie wyrabiały się a grupki dyskutujące na środku korytarzy uniemożliwiały płynne przemieszczanie się.W przyszłości kupię Sonorusy III  Final Audio do magnetofonu kasetowego potrzebuję :O)Z winyla grały bardzo precyzyjnie i przestrzennie.Mimo,że wzmacniacz słuch.dla mnie nie do zaakceptowania taki mały okrągły nazwa f-y chyba na d.

lancaster

  • Gość
19-11-2017, 09:28
na razie na narodowym dluzej usiadlem tylko na tannoy grf chyba sie to nazywa z esotericem, w tulipie boenicke, w sobieskim duze trenner friedl w zaleznosci od nie wiem czego, najczesciej spoko.

w kategorii klasyczne audio wyroznienie dla jadis z khtema (tulip), co roku sie ladnie prezentuja

Jade dzis jeszcze raz na narodowy posluchac duzych wilsonow, ktore podobno graja bdb, w zeszlym roku moim zdnaiem graly o czym pisalem, w tym roku niestety sie nie zalapalem. Moze dzis sie uda


compton tez kiedys sie jaralem co kto napisze, Jasiu :-)