Audiohobby.pl

Moxpad X3 i inne chińskie dokanałówki

lancaster

  • Gość
08-08-2016, 09:51
ale sieka, to lubie, polowanie na wlascicieli eldżików :-)

strzelanie do dzików :-)))

sport, sport, Panowie ;-)

-Pawel-

  • 4724 / 5497
  • Ekspert
08-08-2016, 09:53
:D

-Pawel-

  • 4724 / 5497
  • Ekspert
08-08-2016, 10:04
Zawsze pozostaje nagroda pocieszenia:

http://www.ebay.pl/itm/Moxpad-X6-In-ear-Sport-Replacement-Cable-Noise-Isolating-Headphone-Earphone-With-/291820372868?hash=item43f1d98384:g:Vg8AAOSwARZXilqU

Ale uwaga, X6 bez pianek lub na zbyt dużych/płytkich wkładkach grają strasznym loudnessem, dopiero na piankach zbliżyły się do LG, triple są też niezłe, ale mi wypadają :-(
« Ostatnia zmiana: 08-08-2016, 10:13 wysłana przez -Pawel- »

lancaster

  • Gość
08-08-2016, 10:22
taka nagroda pocieszenia to moze jest dobra dla wlascicieli topowych elektrostatow ale nie dla mnie ! ;-)

dowiedz sie Paweł co to za model LG konkretnie, troche tego na pewno sprzedali, wystarczy dla wszystkich :-)

lancaster

  • Gość
08-08-2016, 11:05
Dobra wiadomo juz co to za sluchawki quadbeat tuned AKG

http://clarityfidelity.blogspot.com/2015/10/lg-quadbeat-3-tuned-by-akg-iem.html

sadzac po pomiarach AKG pomalowalo czyms membrane , zmienilo kabel i koniec tjuningu.
W kazdym razie sprawca zamieszania ustalony, dzwonimy do sprzedawcy LG :-)

lancaster

  • Gość
08-08-2016, 11:41
Sluchawki klepniete, kupilem w jakims lombardzie za 59zł wiec raczej nie podroby (w sensie ze w lombardzie ni na ebay a nie ze wzgledu na cene), Zdam relacje jak przyjada.

lancaster

  • Gość
08-08-2016, 12:33
koncowki polecane przez Pawla tez klepnalem, nigdy nie wiadomo czy sluchawek nie uzywal jakis niewierny i cos na czlowieka nie przelezie ;-)

Paweł, napisz pare slow o roznicach miedzy stockowymi a allegrowymi nakladkami.

-Pawel-

  • 4724 / 5497
  • Ekspert
08-08-2016, 12:48
Nie mam stockowych, Dominik pogubił :D Używałem triple z Moxpadów oraz innych plus aktualnie jadę na piankach i też jest super, czyli w moim wypadu egzamin zdają pianki i triple.

Marek, ale jesteś szybki w tych polowaniach, szacun! ;)
« Ostatnia zmiana: 08-08-2016, 12:57 wysłana przez -Pawel- »

lancaster

  • Gość
11-08-2016, 15:39
Przyjechaly, po kilkunastu minutach testu wychodzi ze na pewno nie są lepsze od DT 990E, pod żadnym względem niestety. Przynajmniej umnie/dla mnie. Ogólnie spoko sluchaweczki, ale do Orfeusza bym ich nie proownywał, od 009 słabsze technicznie raczej bedą chyba ze DT990e tez są lepsze technicznie od 009-ek ;-)
W kazdym razie przyjemne dosc dynamiczne granie z ladną ale niezbyt zróżnicowaną barwą. Takie pierwsze wrazenia, wezme je na kilka spacerow i powpinam w rozne wzmaki. wrazenia z Samsunga Trenda i lapka na razie.
« Ostatnia zmiana: 11-08-2016, 16:47 wysłana przez lancaster »

Gustaw

  • 3856 / 3314
  • Administrator
11-08-2016, 18:49
Etammmm.... przecież powszechnie wiadomo, że najlepsze słuchawki to CAL-e.

lancaster

  • Gość
11-08-2016, 18:56
niestety obajich nie mamy, ja zmodowalem na śmierć a Ty przepiłeś :-)

LG sa neytralne i dobrze sie ich slucha, na pewno sa lepsze od dzwoniacych creativow ep630 ktore kiedys mialem, poza tym LG musza byc lepsze od CAL bo dalem za nie nie 120 tylko 56zł ;-)

a teraz w ramach tesu slucham Marii Callas i powiedziec musze ze retro nagrania maja na nich swietny klimat (z podlego pod wzgledem dxwieku pewnie samsunga trenda), wczesniej wczesniej szedl Sonny Clark Memorial quartet w ramach dobrych realizacji i tez sie dobrze sluchalo, na Anicie Baker lekkie ziarno, ale pomimo odrobiny plastiku w sumie tez. Nie sa anemiczne, sa wysycone, pelne, keidy trzeba zaskakujaca przestrzen.
Jedno jest pewne : Orfeusze by z mojego fona lepiej nie zagrały ;-)

lancaster

  • Gość
11-08-2016, 19:33
Niestety w duecie z moim fonem nie dxwignely rorzgewki programu obowiazkowego :


rozrywka śmiga niexle :


jazz klasyka akceptowalnie, ale lekkie mydło :


na pocieche powiem ze kiedy Pawel napisal o LG przestalo mi dzialac zelazko, pojechalem do sklepu ponoć nie dla idiotów i przy okazji wzialem sie za odsluch kilku par sluchawek do 300zł. Wygląda na to ze LG sa naprawde niezle bo na tamtych to była afera.

Mysle ze z Gustawowym Benchmarkiem moga ładnie zagrac, on taki neutral brutal, one lekko romantic.
Pierwsze podejscia spoko, za ta kase nie mam uwag najmniejszych. Po prostu slucham do tego myslalem ze beda niewygodne, twarde jakies a tu sie okazuje ze naprawde ludzkie.

lancaster

  • Gość
11-08-2016, 19:34
teraz taka audiofiloza, ładnie w sumie idzie :

lancaster

  • Gość
11-08-2016, 20:07
musze ich posluchac z czyms normalniejszym, wzmak w moim samsungu pracuje chyba na 1/8 etatu, jak sie sciszy  to gra lepiej - selektywiej, zaczyna byc cikawie, Louis Armstrong ma duzo radochy w glosie, jak sie zrobi glosniej plany sie sklejaja i czesc uroku pryska. Calosc tonacji mi odpowiada, bas nie przewalony ale tez nie ginie, twardziej bym troche potrzebowal, ale jak sie miało CAL to w sumie nie powinno sie pyskować ;-) średnica doswietlona duza ale nie ostra gora nawet z samsungiem potrafi byc raz dobitna (Miller - Jean Pierre) raz eteryczna (Armstrong - wspanialy świat), cholera moje Beyery chyba jednak nie wszystko graja lepiej z fonem :-))) DT990e sa na pewno precyzyjniejsze ale i szczuplejsze , maja wiecej detalu ale mniej kolorytu. W sumie to po tej chwili sluchania...poslucham jeszcze, daja radoche, na pewno nie sprzedaje ;-)

Pierwsze koty za płoty w kadym razie