Audiohobby.pl

znalezisko

Stefek79

  • 2 / 3150
  • Nowy użytkownik
13-08-2015, 21:54
Witam wszystkich , to jest moj pierwszy post wiec wybaczcie jak by co ... Znalazlem na smietniku Marantz pm7200 i ekrany mordaunt short 920 .Wzmacniacz lekko nie domaga ale juz sie tym zajolem i wykrylem usterke nawet udalo mi sie go uruchomic . Chialem sie dowiedziec cos od was doswiadczeni forumowicze bo sam jestem zielony jak wiosenna trawa ... Co to za sprzet z jakiej pulki jak gra i czego mu brakuje, i czy oplacami mi sie oddawac go do serwis, czy te kolumny sa odpowiednie  i jakie byly by lepsze jakie zrodlo dzwieku najlepsze ( Narazie uzywam noki 930 z wykupionym spotify i deezer) itd...
Generalnie to zawsze chcialem cos takiego miec ale jakos nie mialem czasu i chyba zapalu do mometu jak samo do mnie przyszlo . Postanowilem sie zaglebic bo nigdy nie mialem tak dobrego dzwieku u siebie w domu . Wraz z moja partnerka nie mozemy sie oderwac od sluchania muzyki .
Z gory dziekuje i pozdrawiam .

Ged

  • 1714 / 5867
  • Ekspert
13-08-2015, 22:18
No chłopie, to jesteś już nasz :)
Serio, piękna historia.
Szukaj serwisu w okolicach swojego zamieszkania.
Teraz wszyscy mówią za ile naprawią, tylko część mówi to za 50 PLN i tych ostatnich mniej lubię, ale rozumiem :)
Ciekawe czy kiedyś doświadczysz tak ogromnego przyrostu jakości dźwięku jak teraz.
Powodzenia.

Stefek79

  • 2 / 3150
  • Nowy użytkownik
13-08-2015, 22:59
Mieszkam na Angli i co do servisu to az sie boje co za specjalisci tam pracuja  i jak sie cenia ... Co do jakosci to na bank masz racje , wzmacniacz z tymi ekranami naprawde wgniata jak slucham jezzu i wokalu , rocka troche slabo oddaje ale to chyba wina glosnikow . A oriętujesz sie jakie zrodlo bylo by dobre , myslalem o jakims urzadzeni co obsluguje spotify.
Dzieki za post