Audiohobby.pl

Phoenix - JAG Electronics

rochu

  • 332 / 5864
  • Zaawansowany użytkownik
01-06-2008, 23:55
Czy miał Ktoś z Was do czynienia z produktami firmy Phoenix lub JAG Electronics?
Ciekaw jestem Waszych opini.

Ja sam jestem od 4 lat właścicielem DAC-a ze stopniem lampowym Phoenix.
Prawdę powiedziawszy większość tego czasu przestał on na półce, ponieważ przewinęło się przez mój dom kilka innych DAC-ów.
Od około miesiąca zacząłem go normalnie uzytkowac i musze powiedzieć że chyba mocno go nie doceniłem wcześniej. Może nie jest to mistrzostwo świata ale to całkiem przyzwoity klocek, a po wymianie lampki ECC83 z Goldenpin EH na starego Siemensa nie mogę się mu nadziwić.

majkel

  • 7476 / 5893
  • Ekspert
02-06-2008, 00:04
Ja słuchałem prezentacji JAG na Audio Show i mi się bardzo podobało to, co słyszałem. Wzmacniacz na kilku lampach al la 300B, głośniki wysokoefektywne ich produkcji, no i DAC lampowy 24-bit. Muzyka leciała taka, że głównie barwę dźwięku można było ocenić, ale ta była wyśmienita.

lancaster

  • Gość
02-06-2008, 16:25
majkel, głosniki to byly odgrody na goodmansach. Pogadałem dłuzej z włascicielem firmy i nie był specalnie zadowolony z efektu uzyskanego w pokooju hotelowym, ale to byla jedna z tych prezentacji przy których chciało się usiasć i posłuchać - i tak tez z kumplem zrobilismy )