Audiohobby.pl

Paul Thomas z The Funk Firm 31 maja w salonie Q21!

Salon Q21

  • 203 / 3733
  • Aktywny użytkownik
27-05-2014, 15:11
Paul Thomas z The Funk Firm 31 maja w Q21!

Paul Thomas, główny manager The Funk Firm, producenta gramofonów i akcesoriów, opowie o historii i początkach Pink Triangle legendarnej angielskiej marki założonej przez Arthura Khoubesserian i początkach jego nowego projektu pod tytułem The Funk Firm.
Będzie też czas na chwilę uśmiechu. Paul przeprowadzi seminarium po tytułem ,, My wife is a hifi widow" - ,,Moja żona, wdowa hifi"'. Saminarium spotkało się z niezwykle entuzjastycznym odzewem na wielu lokalnych wystawach w Anglii i Walii. Będzie zabawnie z prawdziwie brytyjskim humorem.

To wszystko i jeszcze wiele innych atrakcji na imprezie "Audiofilska Majówka 2014 w salonie Q21", która odbędzie się już w najbliższą sobotę 31 maja. Jeśli jeszcze nie potwierdziliście swojej obecności na imprezie, zróbcie to jak najszybciej, zostało już niewiele wolnych miejsc.
Audiofilska Majówka będzie okazją do zobaczenia i posłuchania premierowych urządzeń, m.in. gramofonów The Funk Firm LSD, Flamenca oraz kolumn austryjackiej marki Trenner & Fried ART i Pharoah.


Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21