Audiohobby.pl

DiY na wystawie AS 2013.

palton

  • 422 / 5403
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2013, 02:27
Zapraszam ślicznie do odwiedzenia nas na wystawie Audio Show 2013. Za samodzielnie zebrane środki, wynajęliśmy dwa pomieszczenia, niestety zaledwie ~16m2. Jednak zabawa powinna być fajna, więc zachęcam wszystkich do uściśnięcia sobie dłoni. Nasze pokoje, to 328 i 330.

Pozdrawiam
Robert

palton

  • 422 / 5403
  • Zaawansowany użytkownik
13-11-2013, 00:10
Dziękuję wszystkim za odwiedziny w naszych pokojach DiY. Jak zwykle audiofile nie zawiedli nas, a ja mam nadzieję, że i my nie wypadliśmy najgorzej.

Pozdrawiam
Robert

Synthax

  • 2323 / 4114
  • Ekspert
13-11-2013, 00:58
Wielka szkoda, że przegapiłem :(

palton

  • 422 / 5403
  • Zaawansowany użytkownik
13-11-2013, 01:45
Również żałuję. Miałem nadzieje na poznanie nowych pasjonatów związanych z forami internetowymi. Kilku nowych kolegów poznałem, jednak sądziłem, że więcej osób przebije nam piątkę. Nie wiem z czego to wynika, że ludzie nie chcą się ujawniać poza forum. No cóż, może ten trend się odwróci i będzie mi dane pogadać z Wami w realu.

Jeszcze raz pozdrawiam.
R.

Baele

  • 753 / 5116
  • Ekspert
13-11-2013, 09:05
Synthax!!!

WYCZYŚĆ SOBIE SKRZYNKĘ!!!

jjurek

  • 2059 / 5826
  • Ekspert
13-11-2013, 09:32
>> palton

Duże zainteresowanie wzbudził projekt kolumn kolegi Krs47 zamieszczony na tym forum.

Na AS po próbie podania linku do tematu wyświetla się komunikat;

"Wystąpił błąd Wpisałeś odnośnik do strony, której adresu administrator zabrania używać na forum."

W związku z tym pytam się:

a) niegrzecznie- co Ty jako przedstawiciel administratora AS robisz na tym forum?
b) bardziej elegancko- możesz sprawic, żeby znieśc to prymitywne ograniczenie ?

Jednego z pytań możesz nie brac pod uwagę. Wybór, którego, zostawiam Tobie.



Ahmed

  • Gość
13-11-2013, 09:55
>> palton, 2013-11-13 01:45:29
Również żałuję. Miałem nadzieje na poznanie nowych pasjonatów związanych z forami internetowymi. Kilku nowych kolegów poznałem, jednak sądziłem, że więcej osób przebije nam piątkę. Nie wiem z czego to wynika, że ludzie nie chcą się ujawniać poza forum.

Jak myślisz, kolego Palton, dlaczego? Może ludzie zwyczajnie wyczuwają nieszczerość i nie chcą się z tobą klepać po plecach? Osobiście znam kilka takich przypadków.
Z jednej strony tniemy wątki jak żniwiarz zboże ale z drugiej chcemy się ściskać na audioshow. I ty jeszcze zastanawiasz się dlaczego nie przybito ci piątki?

Halo! Halo!
Kolego Palton! Budzimy się!

palton

  • 422 / 5403
  • Zaawansowany użytkownik
13-11-2013, 23:50
Tak, masz rację. Nieszczerość. Tak. To właśnie ja.

Pozdrawiam
Robert Trzeszczyński
PS. W pokoju poza mną było kilkunastu kolegów, sporo osób się z nami witało, jednak niewielu nowych, a z AH chyba nikt. Z nimi też nie, bo z kanalią paltonem trzymają bydlaki? Szkoda, że nikt bomby nie podłożył, byłoby po sprawie.

palton

  • 422 / 5403
  • Zaawansowany użytkownik
14-11-2013, 00:04
>> jjurek, 2013-11-13 09:32:28
>> palton

>>Duże zainteresowanie wzbudził projekt kolumn kolegi Krs47 zamieszczony na tym forum.

>>Na AS po próbie podania linku do tematu wyświetla się komunikat;

>>"Wystąpił błąd Wpisałeś odnośnik do strony, której adresu administrator zabrania używać na forum."

>>W związku z tym pytam się:

>>a) niegrzecznie- co Ty jako przedstawiciel administratora AS robisz na tym forum?
>>b) bardziej elegancko- możesz sprawic, żeby znieśc to prymitywne ograniczenie ?

>>Jednego z pytań możesz nie brac pod uwagę. Wybór, którego, zostawiam Tobie.

Nie mam takich uprawnień niestety i nie moją decyzją się to stało. Nie było tak, dopóki poprzedni Pan Redaktor Naczelny "...", nie został Naczelnym na swojej "rebelianckiej" stronie,którą to wciąż promował na forum. Od tego zaczęły się te obostrzenia, które rykoszetem uderzyły w AH. Oczywiście zbadam sprawę i zrobię co mogę. Coraz większy podział audiofilii, naprawdę mi się nie podoba. Wygląda to słabo, jak Polska dzielnicowa.

Co do monitorów mgliście opierających się na 3SM, to sam je targałem do W-wy i nazad, bo kolega z miasta Kruszwicy, mógł być jedynie w sobotę na AS. Napisałem "mgliście", bo na wysokich inny głośnik i szczelina w miejsce bass reflexu (pewnie coś zmienione w zwrotce z tego powodu). Tak, czy inaczej, projekcik fajny, tani, jednak nie tak do końca. Same kolumny wychodzą nie tak drogo, jednak potrzebują wzmacniacza potrafiącego kontrolować dół pasma. A to niestety już tanio nie wychodzi...

Ahmed

  • Gość
14-11-2013, 00:25
Nie dramatyzuj , Palton i nie rozszerzaj sprawy na kolegów DIYowców.
Możesz oczywiście się obruszać i dysktuować z faktami ale z jakiegoś powodu piątki nie przybiliśmy. Wybacz ale nie czułem takiej potrzeby.
Dla lepszego samopoczucia załóż, że z twojej strony wszystko jest OK a ja jestem porąbany.

W pokoju DIY zamieniłem dwa słowa na temat sprzętu ale nikt się sobie nie przedstawiał bo chyba nie chodzi o to aby koniecznie wymienić się proporczykami.

I pozwól, kolego Palton, że to ja decyduję komu chce się przedstawiać, z kim witać.


palton

  • 422 / 5403
  • Zaawansowany użytkownik
14-11-2013, 00:39
PS.
>>a) niegrzecznie- co Ty jako przedstawiciel administratora AS robisz na tym forum?

Byłem wcześniej zarejestrowany na AH, niż zostałem modem na AS, zresztą co to ma do rzeczy? Jestem pasjonatem audio, więc to forum jest jak najbardziej dla mnie. Śmieszą mnie postawy, typu Kargul i Pawlak. To takie małe. Piłka jest po Twojej stronie, ja nadstawiam policzka. Obok mnie w jasnej koszuli masz przedstawiciela znienawidzonej branży (Q21). Jemu też się należy, pewnie ma w rodzinie bandytę, a jego dzieci plują na hodnik. Wal śmiało.

Ahmed

  • Gość
14-11-2013, 00:49
Palton,

Bądź tak uprzejmy i nie zaśmiecaj forum swoimi złotymi myślami. Dla lepszego samopoczucia skasuj wątek na audiostereo a najlepiej wszystkie :)

palton

  • 422 / 5403
  • Zaawansowany użytkownik
14-11-2013, 00:49
>> Ahmed, 2013-11-14 00:25:41
>>Nie dramatyzuj , Palton i nie rozszerzaj sprawy na kolegów DIYowców.
>>Możesz oczywiście się obruszać i dysktuować z faktami ale z jakiegoś powodu piątki nie przybiliśmy. Wybacz ale nie czułem >>takiej potrzeby.
>>Dla lepszego samopoczucia załóż, że z twojej strony wszystko jest OK a ja jestem porąbany.

>>W pokoju DIY zamieniłem dwa słowa na temat sprzętu ale nikt się sobie nie przedstawiał bo chyba nie chodzi o to aby >>koniecznie wymienić się proporczykami.

>>I pozwól, kolego Palton, że to ja decyduję komu chce się przedstawiać, z kim witać.

Tak, oczywiście, masz rację. Kanalii nie podaje się ręki.
PS. Jak tam z kolegą Lanem, pomoderował już trochę, to zdaje się liczba wielbicieli rośnie? Nie czujesz tego? Po komunie wiele rzeczy kojaży się zawsze tak samo. Porównanie moda do ormowca, to codzienność... Normalni forumowicze nawet nie wiedzą kto jest moderatorem. Garstka tych samych osób, zna nas doskonale. Cóż mogę dodać...? Jak zrezygnuję, to będę ten dobry? Nie mam przywiązania do stołka, jeśli ma to w czymś pomóc, to czemu nie? Wtedy uwieżysz?  

Ahmed

  • Gość
14-11-2013, 00:51
Chyba , że chcesz znowu zobaczyć na audiostero klka wątków z tytułem "złodzieje oddajcie nasze wpisy"

palton

  • 422 / 5403
  • Zaawansowany użytkownik
14-11-2013, 00:59
Szczerze? Dla mnie to dziecinada i zacietrzewienie. Rozumiałem, jeśli chodziło wtedy o zaznaczenie swojego niezadowolenia. Dzisiaj, to śpiew przeszłości, właściciela to nie obchodzi. Jedyna krzywda jaka by się stała, to inni forumowicze, którzy nie mogli by kożystać z wiedzy zawartej w tych wpisach. Przejżałem co nieco takich postów Lana. Szczerze mówiąc, większość to bocznica, więc tematy są już nie aktualne. Nikt po nich nie będzie płakał.