Audiohobby.pl

Muzyka Forumowicz ( linki ) tu mozna dowalac ile sie chce

  • Gość
18-11-2010, 13:58
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

Luka

  • 147 / 4913
  • Aktywny użytkownik
18-11-2010, 17:13
Znaczy linki do posluchania tworczosci czy jak?

  • Gość
18-11-2010, 17:44
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

tak

Luka cos strasznego znalazlem w sieci - a mianowicie znalazlem moj utwor ktory zrobilem razem z kumplem lukasiakiem Silent day i znalazlem go na platnym serwisie mp3  - gdzie wykupuje sie abonament i mozna sluchac utwory na telefonie ,  juz napisalem im maila ze ide z tym do sadu  

6 tys pobran z tego co widze - ktos sobie ladnie pomyslal i dal to jako " gansta rap "

http://freszmp3.pl/mp3,marcin_brzozowski_feat_ukasiakbeat_silent_day,198786.html

Luka

  • 147 / 4913
  • Aktywny użytkownik
18-11-2010, 17:51
Ty lepiej przeczytaj dobrze co pisalo w umowie ktora zawarles wystawiajac utwory w reberbnation itd.

  • Gość
18-11-2010, 18:03
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

nie oni to wzieli z wrzuty  - na serwisach nie mialem  pelnej wersji tego kawalka ,

mialem to przez pewien czas na jamendo w calosci , ale licencja tego kawalka nie pozwalala na komercyjne powielanie kawalka  , bo sa rozne licencje

lukasiak  ten  .....  poprostu wysylal mi  na wrzucie  pliki gotowe i nie usunal ....

 

Luka

  • 147 / 4913
  • Aktywny użytkownik
18-11-2010, 18:25
spytaj sie ich na jakeis zasadzie maja to licencjonowane i pozniej zeby to usuneli. jak nie dostaneisz odpowiedzi do 7 dni to wtedy sad. PRoblemem zawsze sa kawalki gdzie pare osob uczestniczylo. Bo jaki macie legalny podzial praw meidzy lukasiakiem?

  • Gość
18-11-2010, 18:28
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

noto mozemy zadzialac razem z lukasiakiem  -  no ja mam z nim umowe   - on ma 30 % od utworu ja reszte
ale to jest umowa ustna  - ale teraz jestem w trakcie zalatwiania ZAIKS  - bo bez tego sie nie da  - kazdy mnie wycycka

  • Gość
18-11-2010, 18:31
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

sprawa jest dla mnei prosta - jesli to jest platny serwis  i oni maja z tego zyski i ja nic o tym nie wiem , to bede sie ubiegal  o odszkodowanie - dziwi mnie to ze tam jest mnostwo zagranicznych i  polskich gwiazd np Ania Jopek , nie wiem na jakiej zasadzie to dziala , jedno wielkie zlodziejstwo



teraz bede robil takie wstawki posluchaj Luka :)  

Luka

  • 147 / 4913
  • Aktywny użytkownik
18-11-2010, 18:31
ooo stary wydales patagonie a nie zarejestrowales jej w zaiksie ???:/

Luka

  • 147 / 4913
  • Aktywny użytkownik
18-11-2010, 18:32
to dziala na zasadzie ze wytwornia z ktora masz kontrakt pisemny ma prawo do dysponowania ty mmaterialem, ale ty zbeirasz tantiemy od zaiksu wtedy.

Luka

  • 147 / 4913
  • Aktywny użytkownik
18-11-2010, 18:37
the best polish pianist , zaraz Cie znokautuja:P

  • Gość
18-11-2010, 18:40
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

Patagonia jest wydana za granica tylko . Jestem zapisany w stowarzyszeniu w USA cos podobnego do ZAIKS .

jo troche zrobilem to prowokacyjnie :) na  yt

haha  

the best polish  pianist , wiesz tak robia kampanie amerykanie :)  skromnoscia nic nie zwolujesz

mam bede z tego filmu

  • Gość
18-11-2010, 18:44
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

ciekawe co by na to powiedzial Krzysztof  Herdzin  :)    chyba by sie calkiem zdenerwowal

Luka

  • 147 / 4913
  • Aktywny użytkownik
18-11-2010, 18:48
Ty Herdzina zostaw w spokoju:) Raczej by olal:) herdzina prace mowia same za siebie.

  • Gość
18-11-2010, 18:56
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

wyslalem do niego grzecznego maila i napisalem mu ze bardzo go szanuje itp odpisal i wszystko jest ok    

on wedlug mnie wiekszy talent od mozdzera jesli chodzi o kompozycje i aranzacje , ale jest mniej medialny

nie ma go np  w Gala  i inych czasopismach , bardziej skromny