Audiohobby.pl

POLSKIE STEREO DLA POLSKIEGO PREZYDENTA

lancaster

  • Gość
11-10-2010, 23:55
Chociaż ! Feliksowi mówimy NIE.
Żyjemy w nowoczesnym społeczeństwie :

Do Unii też należeć chcę,
to drugi dom, więc cieszę się.
Dwa domy mam tak bliskie mi,
w jednym chcę żyć, w drugim chcę być.

Przyznasz majo, ze zdecydowanie bardziej prawomyślny i na czasie...żeby nie powiedzieć trendy cool.

  • Gość
12-10-2010, 00:00
dawna mowa, dawna wiara...
z: piesn kaszubow

http://www.audiolifestyle.blogspot.com

  • Gość
12-10-2010, 08:20
>> audiolifestyle, 2010-10-11 22:03:00
to ma byc polski system o najwiekszej zawartosci polskosci w konstrukcji. myslalem nawet o wzmacniaczach markowa andrzeja, ale jednak uznalem, ze to malo salonowy sprzet. ma prezencje ruskiej radiostacji cxzolgowej, a takie skojarzenia bylyby chyba szkodliwe dla polskiego interesu

- odmieniłeś tu wyraz polski na wiele sposobów - nie obawiasz się ostracyzmu towarzyskiego (w twoim otoczeniu) ?


Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

  • Gość
12-10-2010, 17:09
niczego sie nie boje:-) i otwarcie mowie, ze potrzebujemy jakiegos spektakularnego programu, ktory naszym znudzonym polskim tylkom dalby kopa na rozped (i poped). program atomowy, wyprawa na ksiezyc, budowa wlasnego lotniskowca, liniowca pasazerskiego, szybkiej kolei - zrobilyby dobrze nadwislanskiej gnusnosci. i polskie hi-fi przy okazji by sie rozwinelo - ludzie z przemyslu lotniczego i kosmicznego szczegolnie chetnie bawia sie w audio:-)))

http://www.audiolifestyle.blogspot.com

lancaster

  • Gość
12-10-2010, 17:14
majo, spektakularny program już jest od kilku lat :-)))))
Potrzebujecie - macie ! :-D

"1.      Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
2.      Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty
3.      Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic
4.      Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ
5.      Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
6.      Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
7.      Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
8.      Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce
9.      Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
10.     Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją."

Do tego z Polski miała byc Irlandia.
Dopalaczowa była...nie wiem dlaczego rzad zniszczył ledwo co kiełkujący własny sukces.

lancaster

  • Gość
12-10-2010, 17:16
...tak, ze majo tym sie "nieco" różnimy.
Ja nie potrzebuję "spektakularnych programów", tylko konkretnych wyników.

lancaster

  • Gość
12-10-2010, 17:21
hehe, jedyny spektakularny program który ma szanse obecnej ekipie w tym polskiemu prezydentowi dla którego kombinujesz polskie stereo przekuc sie w konkrety to spektakularny program podwyżek podatków.

  • Gość
12-10-2010, 18:11
albo program budowy polskiego mysliwca. chociaz obawiam sie, ze zanim powstanie prototyp, to polscy piloci pozabijaja sie na smierc i na amen. zdaje sie, ze mamy najgorsze lotnictwo na swiecie. moze poza mozambikiem.

a ty lancaster jestes czlek malej wiary i przyziemnych spraw. narod trzeba pobudzac wizjami, a nie jakims pitoleniem o podatkach. rozumiesz? nie smolensk, nie katownie SB, nie powstanie, bo od tego kurka wodna glowa peka, nie czarne pochody wdow i sierot po lotniskach calej europy, tylko obietnica, ze na marsie pierwsza flaga bedzie polska flaga. nawet gdybysmy mieli tam doleciec na czyms, co przypomina wzmacniacze markowa, to liczy sie przeciez latanie, a nie ogladanie chinczykow w kosmosie.

niech zyje wielka polska!!!

http://www.audiolifestyle.blogspot.com

Chaos

  • 844 / 4985
  • Ekspert
12-10-2010, 19:25
no ale poki co to mamy w ojczyznie tak jak mamy wiec proponuje zeby nasz prezydent w ramach solidarnosci z narodem, kupil sobie plastikowe kino za 500 zeta na wyprzedazy w markecie :-)

  • Gość
12-10-2010, 23:36
no, i niech popierdala tupolewem 154. w ramach solidarnosci z narodem, cokolwiek solidarnosc z narodem znaczy. dobrze kombinuje, ze solidarnosc z narodem to rownanie do bialoruskiej biedy i tadzyckiej desperacji?

http://www.audiolifestyle.blogspot.com

magus

  • 20990 / 5896
  • Ekspert
12-10-2010, 23:52
a to on ma ojca Białorusina a matkę... Tadżytkę?
nawet podobny
szczególnie te wąsy
po kądzieli
Odszedł 13.10.2016r.

Chaos

  • 844 / 4985
  • Ekspert
13-10-2010, 00:11
ale jazda :-))) ciekawe co na to prezydent? chyba go nie obrazamy? :-)

lancaster

  • Gość
13-10-2010, 00:45
majo, podoba mi sie Twoje podejście.

Wiesz dlaczego widać Chińczyków  w kosmosie i dlaczego chińska flaga będzie na Marsie o jakieś 200 lat przed naszą ?
To proste majo. Bo oni nie mają takiego polskiego prezydenta za prezydenta jak my mamy i nie maja takiego polskiego premiera za premiera jak my mamy :-)

Dlatego jak ktos krzyczy"Niech żyją Wielkie Chiny" to sporo ludzi w to wierzy.
A jak w obecnej sytuacji ktoś krzyczy : "niech zyje wielka polska!!!" to znaczy, ze krzyczy majo :-)

Z podobnych powodów prezydent Wielkiej Rosji ma fajny sprzęt, a o sprzęcie dla polskiego prezydenta, który mam nadzieję zatknie flagę na Marsie przed Chińczykami (np. lecąc tam jednym ze smoków zapodanych przez pana premiera) mysli majo :-)

Pozdrawiam




lancaster

  • Gość
13-10-2010, 00:48
"np. lecąc tam jednym ze smoków zapodanych przez pana premiera"

Na dopalaczach. Nie pytaj smok czy premier, bo na smoku prezydent.

  • Gość
13-10-2010, 01:40
oki. ale pamietaj, ze oni sa wypadkowa ogolnego zesrania w tym kraju, ktore mozna strescic starym polskim zawolaniem - tu sie kurka wodna nic nie uda. nawet buraki cukrowe. zeby mentalnie poderwac ten kraj... nie, no nawet mrozek spierdolil stad, wiec to chyba niemozliwe. ten narod ma psychike ofiary. tak to jest jak nie wygrywa sie zadnej wojny od tylu stuleci.

http://www.audiolifestyle.blogspot.com