Audiohobby.pl

audiolifestyle.blogspot.com

majkel

  • 7476 / 5891
  • Ekspert
19-02-2010, 11:20
Nie wiem do końca co to jest blog, dlatego ciężko mi polemizować z dobrym samopoczuciem autora tej strony, że jego o audio jest najlepszy w Polsce. W każdym razie teksty na tej stronie są jedne z najbardziej nadętych jakie w życiu o audio czytałem włączając w to wszelkie wypociny komercyjne. Do tego audiolifestyle jest pretensjonalne w stopniu przekraczającym granice dobrego smaku. Poziom dowcipu jak z większości sitcomów, czyli tych nieśmiesznych.
Pierwsze parę zdań inwokacji przywołało mi skojarzenia pewnych osób, które szanuję lub szanowałem za autentycznie takie podejście jakie majo nakreślił, ale gdy w dalszej części tekstu autor sugeruje, iż ma na myśli siebie... no cóż, pogratulować skromności i dobrego samopoczucia.
Nazywanie idiotą osoby preferującej medium, które nie trzeszczy ani nie szumi jest dla mnie niegrzeczne i kompletnie niezrozumiałe. Dla fanów tego typu pretensji portal idealny. Miłej lektury.

  • Gość
24-02-2010, 00:33
dziekuje, ze zechciales spedzic kilka chwil na moim blogu. niektore twoje zarzuty rozumiem, niektore sa dla mnie zupelnie egzotyczne, ale to moze wynikac z faktu, ze pochodzimy z roznych szerokosci geograficznych. chce, zeby moj blog stal sie najbardziej opiniotworczym w kraju i... liczby wskazuja, ze juz jest! na pewno w ciagu niecalych trzech tygodni zdystansowal inne serwisy audio tego pokroju w polsce.
ps jeszcze raz dzieki wszystkim, ktorzy trafili do mnie na audiolifestyle.blogspot.com. jak wpadniecie jeszcze kiedys, cos tam dla was bedzie
majo

  • Gość
24-02-2010, 08:39
Dlaczego nowe zdanie zaczynasz z małej litery ?

Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

  • Gość
24-02-2010, 10:14
to charakterystyczne dla majo:-) po tym jest rozpoznawalny w pewnych kregach

  • Gość
24-02-2010, 10:33
polonistów ?

Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

Molibden

  • 1906 / 5894
  • Ekspert
25-02-2010, 02:32
>... liczby wskazuja, ze juz jest! na pewno w ciagu niecalych trzech tygodni zdystansowal inne serwisy audio tego pokroju w polsce.

Hahaahah! Zaśmiała się koza i zdechła!
W Polsce majo, w Polsce...
_________________________________
Było to na posiedzeniu Biura Politycznego. Tow. Gierek miał powiedzieć:
"Towarzyszu Szydlak przestańcie pitolić i nas oszukiwać! Chleba wczoraj po południu w Warszawie nie było. Chleb towarzysze to jest rzecz święta. Chleb musi być!"Imperialistyczny wróg kusi cię Coca-Colą!

  • Gość
02-03-2010, 21:37
zapanowal miesiac marzec, wiec i okladka magazynu jest inna niz lutowego. jak w to w magazynowej branzy - co miesiac inny motyw.

poza tym - najlepsze plyty lutego i genialna tapeta do sciagniecia.

ktos mi zarzucal, ze wpisy sa dwuwierszowe. prosze panstwa - nikogo nie chce nudzic, bede przysparzal pozytkow i zanim wysle post 100-wersowy, zawsze pukne sie glowa o klape pianina. pytaja mnie o recenzje - juz mowie: tylko w przypadkach wyjatkowych, przelomowych produktow. taka szykuje - blu-ray sony za niecale 700 zl. wynalazek jest przelomowy, gdyz jest tani, dobrzebrzmiacy, latwoobslugiwalny i... po prostu jest genialny dla tych, ktorzy szukaja dobrego zrodla do 5 tys. zlotych.

zapraszam.

audiolifestyle.blogspot.com

Molibden

  • 1906 / 5894
  • Ekspert
02-03-2010, 23:08
Blu-ryje będą jeszcze i po 300zł i po z 120zł, tak jak było z DVD.
A Ty mogłbyś pisać zgodnie z zasadami interpunkcji i polskimi znakami diakrytycznymi bo naprawdę czytać się odechciewa.
_________________________________
Było to na posiedzeniu Biura Politycznego. Tow. Gierek miał powiedzieć:
"Towarzyszu Szydlak przestańcie pitolić i nas oszukiwać! Chleba wczoraj po południu w Warszawie nie było. Chleb towarzysze to jest rzecz święta. Chleb musi być!"Imperialistyczny wróg kusi cię Coca-Colą!

  • Gość
03-03-2010, 23:20
Dobrze, obiecuję, że będę pisał po polsku. Tyle że dwa razy wolniej

  • Gość
10-03-2010, 23:03
Zapraszam na audiolifestyle.blogspot.com. Piszę o niezwykłej okazji, z której osobiście skorzystałem i sądzę, że sporo innych audiofilów, zwłaszcza niezbyt zamożnych i początkujących, również mogłoby odnieść pożytek
pzdr
maj

Gustaw

  • Gość
11-03-2010, 09:18
>> majo, 2010-03-10 23:03:05

Majo,

Czy z tym kondycjonerem Monstera nie stwierdziłeś spadku dynamiki i większego mulenia ?

asmagus

  • 4439 / 5440
  • Ekspert
11-03-2010, 10:26
"Zawsze miej przy sobie kilka złotych dla ulicznego grajka. To jest facet/kobieta, który często uświadamia ci, że brzmienie jego podłej gitarki lub skrzypiec jest lepsze niż twojego drogocennego systemu. W ten sposób może kiedyś zrozumiesz, że idealny dźwięk ze sprzętu to taka sama utopia jak marzenia o lotach do czarnych dziur, ale warto jej się oddać. "

"Jeśli osobista narzeczona mówi ci, że twój sprzęt po wymianie brzmi lepiej, to znaczy, ze możesz nadal bawić się swoim hobby."

"Jeśli po 30 sekundach odsłuchu wygrzanego sprzętu A i B nie potrafisz powiedzieć, czy lepszy jest A, czy B, to znaczy, ze jesteś albo głuchy, albo recenzent audio."

"Jeśli chcesz mieć dobry sprzęt, zobacz, jak wielka jest fabryka, w której jest on produkowany. Im większa, tym lepszy sprzęt. "

Buhahhaha... dawno sie tak nie śmiałem z tematyki audio

_____________
Wzmacniacz OTL -> WBA HPA-03 Reference z upgrade fabrycznym TANIO SPRZEDAM

  • Gość
11-03-2010, 13:36
gustaw, ja zauwazylem cos wrecz przeciwnego w swoim systemie. ale nie dam gwarancji, ze tak samo to urzadzenie bedzie dzialalo w kazdym innym.

  • Gość
11-03-2010, 20:25
ciekawa historia - zabaweczka ma wejscie z napisem hdtv. podlaczylem tam swoja bravie, spieta z analogowa sieciowka, i mam wrazenie, ze obraz poprawil sie o jakies 20-30 procent. nie jest wideofilem, ale to sie jednak rzuca w oczy. a, i wiem, ze to bardzo nieaudiofilskie laczyc system audio i video w jednym power center. ja tam nie zaluje.

  • Gość
17-03-2010, 20:27
no, prosze - z rzeczonego sklepu internetowego wymiotlo wszystkie listwokondycjonery monstera. zawsze mowilem, ze dobra cena i dobra jakosc to wiecej niz entuzjastyczna recenzja audiofilskich harekrysznowcow z roznych magazynow audio.