Audiohobby.pl

audiolifestyle.blogspot.com

lancaster

  • Gość
19-06-2010, 07:27
majo, to ze ja usypiam i nie bywam nie oznacza, ze każdy to odbiera w ten sposób.
Poza tym jeśli liczba odsłon rośnie a taki jest zadaje sie Twój cel to też OK.
Dla mnie jest monotonny sorry. Redagowany dość OK, ale jednostajnie. Nie czytuję zbyt wielu blogów, nie wiem czy np. Łukasz Fikus na swoim liczy ilości odsłon, ale www.lampizator.eu czyta się dobrze....pomimo że mój angielski jest słaby na tyle ze nei potrafię docenić finezji Łukasza(którą wszyscy chwalą)
Podaję jako przykład lektury niewymuszonej i kompetentnej..
U Ciebie to raczej informacja w majostajlu. Potraktuj to jako moją prywatną uwagę pt. co zrobic zeby lancaster nie bręczał i klikał :) (nie chodzi o treść, z czasem na pewno będzie przybywac)

Detektyw Kwass

  • 7851 / 5847
  • Ekspert
19-06-2010, 09:14
Lancaster, czepiasz się, bo oczekiwałbyś czegoś zupełnie innego. Chciałbyć żeby majo stranzystorował WE91 300B albo coś takiego.
Tymczasem zainteresowania majo kręcą się wokół designu urządzeń reprodukcyjnych , płyt z muzyką na serio (nie chciałem napisać poważną, bo zdaje się że nie tylko), audiofilskiej szajby, fajnych lasek i skandalicznych polskich cen.
Majo oczywiście jest żydem i za te wszystkie zajawki ze zdjęciami zgarnia niewyobrażalną wprost mamonę ale blog jest bardzo okay.

majkel

  • 7476 / 5886
  • Ekspert
19-06-2010, 10:18
>> majo, 2010-06-19 04:39:24
wodolejstwo!? monotonia!? przyjacielu, ja od marca mam prawie 300-procentowy wzrost klikalnosci.

Z 10 do 40? Zgadzam się z lancasterem, tyle że już pisałem - ten pretensjonalny ton i maniera wyluzowania wyglądająca raczej na naprężanie się w dziwnych pozach, psuje urok merytoryczny audiolifestyle. Mniej samouwielbienia - obojętne, czy autentycznego, czy prowokacyjnie udawanego - pomoże tej stronie. Zagadnienia fachowe, zwłaszcza z dziedziny muzyki, to dla mnie mocna strona audiolifestyle. Życzę autentycznych sukcesów.

  • Gość
21-06-2010, 19:53
dzieki, panowie. bardzo sie ciesze, ze moj projekt nie przechodzi obojetnie, a wy poswiecacie swoj czas na jego recenzowanie. to naprawde mile.

pewnie zauwazyliscie, ze z gruntu jest to program niszowy, nie podlegajacy komercji, celowo unikajacy tematow, ktore inni realizuja lepiej albo gorzej, a ja nigdy nie mialbym czelnosci (np. recenzje!).

wiecie juz, jaka muzyke lubie, wiecie, jakiego rodzaju audiofilow nie toleruje, wiecie, ze jestem tytanem pracowitosci (czytaj: te biedne chinskie dziewczyny bite za bledy ortograficzne). wiecie, ze to projekt oparty tylko i wylacznie na prywatnej inwencji, zerowych nakladach finansowych i poczuciu, ze rzeczy piekne czasami trzeba promowac na sile, ale nigdy dla wlasnego zysku.

zysk z mojego blog-magazynu wynosi do tej pory nieco ponad 5 euro.

mam nadzieje, ze niechec, nienawisc oraz innego odruchy wobec majo zlagodzi nius, ktorym chcialbym sie odwdzieczyc wszystkim, ktorzy jeszcze nie chca mnie zabic, ale sa tego bliscy.

http://audiolifestyle.blogspot.com/2010/06/dg-radio.html

pzdr i zycze wszystkiego dobrego!

ps lancaster, dzieki!

Ahmed

  • Gość
21-06-2010, 20:03
>> majo, 2010-06-21 19:53:31
majo zlagodzi nius, ktorym chcialbym sie odwdzieczyc wszystkim, ktorzy jeszcze nie chca mnie zabic, ale sa tego bliscy.

a już kupiłem detonator do ładunku przeznaczonego na Twojego bloga ale się jeszcze wstrzymam.

  • Gość
21-06-2010, 20:21
matko, ja kocham paniague i jego hiszpansko-arabskie projekty, a ty tu tak chcialbys mnie... no, za nic, prawda?

jacch

  • 675 / 5060
  • Ekspert
21-06-2010, 20:54
>dzieki, panowie. bardzo sie ciesze, ze moj projekt nie przechodzi obojetnie

Choćby człowiek nie chciał to i tak non stop się o niego potyka...dzięki tobie.

  • Gość
22-06-2010, 02:21
Ahmed, kurcze, przez ciebie ludzie mnie maja za nachala:-)

Ahmed

  • Gość
22-06-2010, 09:45
>> majo, 2010-06-22 02:21:12
Ahmed, kurcze, przez ciebie ludzie mnie maja za nachala:-)


i to na dwóch forach internetowych audio, w tym na jednym na którym się nie udzielam.

  • Gość
22-06-2010, 22:49
wbijam sie w pokutne szaty

Ahmed

  • Gość
22-06-2010, 22:52
Biczuj się, niewierny.

  • Gość
23-06-2010, 22:00
chodzilem caly dzien z kolczatka na udzie. cierpialem.

mam nadzieje, ze wy rowniez bedziecie cierpiec, ogladajac (najprawdopodobniej) najgorsze okladki plytowe swiata.

http://audiolifestyle.blogspot.com/2010/06/najgorsze-okadki-swiata.html

majkel

  • 7476 / 5886
  • Ekspert
23-06-2010, 22:40
Kiedyś była strona, gdzie tych okładek było znacznie więcej. Niestety link przepadł wraz z pocztą służbową u byłego pracodawcy.

szwagiero

  • 2239 / 5888
  • Ekspert
23-06-2010, 23:54
Jak dla mnie te słuchawki są rewelacyjne, nie wiem o co wam chodzi... serio! :)

Apropos bloga to podtytuł "Słuchawki douszne albo głuchota - wybór należy do ciebie" jest że tak powiem lekko bez sensu, ale cała reszta bardzo mi się podoba w dalszym ciągu.

  • Gość
24-06-2010, 00:56
ale paw. poprawilem. dzieki.