Audiohobby.pl

Krosownica.

Dudeck

  • 5101 / 5853
  • Ekspert
29-09-2009, 16:48
Krosownica w służbie audio .
Czy to się nada jako panaceum na dużą ilość urządzeń , których już nie ma za bardzo jak podłączyć i ciągle trzeba w tym celu przekładać kablami ?

marcow

  • 1045 / 5341
  • Ekspert
29-09-2009, 18:40
To jest trochę inna wersja mojego pytania o preamp, Od soboty nie mam wątpliwości ,że jest on potrzebny i niezbędny. dobry przedwzmacniacz wnosi dużo dobrego do systemu. Źródła cyfrowe podłączę do przetwornika DAC a analogi do pre i jest OK, tylko niestety nie jest to tanie! Dobry preamp,przetwornik plus kable to całkiem spora sumka.
marcow

Molibden

  • 1906 / 5888
  • Ekspert
30-09-2009, 00:36
Bez problemu można zrobić selektor 12-16 urządzeń i to będzie działać z posiadanym preampem bez żadnych kosmicznych sum.
_________________________________
Było to na posiedzeniu Biura Politycznego. Tow. Gierek miał powiedzieć:
"Towarzyszu Szydlak przestańcie pitolić i nas oszukiwać! Chleba wczoraj po południu w Warszawie nie było. Chleb towarzysze to jest rzecz święta. Chleb musi być!"Imperialistyczny wróg kusi cię Coca-Colą!

Filwoj

  • 383 / 5539
  • Zaawansowany użytkownik
15-10-2009, 21:22
molibden, a mógłbyś coś bliżej na ten temat ? Mam kilka(naście) kasetowców, 4 szpulowce, PC, gramofon (na razie jeden) i męczy mnie ciągłe decydowanie co podłączyć i którymi kablami, nie mówiąc o ich nieustannym wtykaniu i wyciąganiu...
Wojtek

Molibden

  • 1906 / 5888
  • Ekspert
15-10-2009, 22:13
Dwa lub trzy zestawy przekaźników, jeden wybiera wejście dla wzmacniacza, drugi wybiera wyjście sygnału, trzeci opcjonalnie może wybierać inne niż pierwszy wejście. Wszystko sterowane napięciem stałym podawanym z 2 lub 3 przełączników obrotowych o 12 pozycjach.
_________________________________
Było to na posiedzeniu Biura Politycznego. Tow. Gierek miał powiedzieć:
"Towarzyszu Szydlak przestańcie pitolić i nas oszukiwać! Chleba wczoraj po południu w Warszawie nie było. Chleb towarzysze to jest rzecz święta. Chleb musi być!"Imperialistyczny wróg kusi cię Coca-Colą!