Audiohobby.pl

Radio Express - 3 Dekady Muzyki

AWS 303

  • 854 / 5881
  • Ekspert
06-06-2009, 13:25
Może z rok temu, nudziło mi się, więc szukałem ciekawych stacji w radiu... No i tuner zatrzymał się na 92.30MHz...
Gadają po polsku - pomyślałem... No więc zostawiłem, żeby posłuchać... No i wieczorem wszystko było jasne... Oczywiście zapisałem tą stację do pamięci tunera - na kanał 1... W moim odczuciu jest to jedyna polska stacja radiowa, na której przez całą dobę można posłuchać normalnej muzyki. Nie usłyszymy tam "nowoczesnej" muzyki, usłyszymy za to prawdziwą muzykę z lat 60', 70', 80'. "Szafa Grająca" - w mało którym radiu można sobie "zamówić" piosenkę. "Gibki Cug" - pan Piotr Łapa tam sypie takimi tekstami, że każde inne radio wymięka (np. "...że ktoś kogoś ukatrupił, poobijoł, albo okrod..."). Jest jeszcze wiele ciekawych audycji, ale nie będę o nich pisał. Niestety jedyny nadajnik radia znajduje się w Tychach. A może i dobrze, bo ludzie z Warszawy niewiele zrozumieliby z "Gibkiego Cugu". Wychodzi na to, że czasami warto posiedzieć przy tunerze i pokręcić trochę gałką...

Zapraszam do wypowiedzi wszystkich, którzy mają przyjemność słuchać tej stacji...
http://www.radioexpress.pl/