Audiohobby.pl

Czego teraz słuchacie?

atmeg

  • 1202 / 4829
  • Ekspert
21-11-2017, 21:39
Coś niegra . Niegra  , fajny motyw na nicka "Niegra " .bardzo blisko NAGRA .
------------------
odsluchiwane na balaced tranzystorze :)cokolwiek moze to oznaczac ale oznacza nie w kij dmucha .tylko w ten tranzystor  i to z dwóch stron .
« Ostatnia zmiana: 21-11-2017, 21:42 wysłana przez atmeg »

ArSo1981

  • 181 / 4697
  • Aktywny użytkownik
22-11-2017, 23:38
Teterjo
Ja jako młody człowiek... przywołałeś mnie do tablicy... mogę tylko powiedzieć, że ta liczba w moim nicku to data mojego urodzenia i odnoszę się do zespołów i muzyki nie brnąc w zagmatwany czas przed datą moich urodzin. Czasy przed 1990 kojarzę głównie z kolejkami i lekcjami religii w salkach przy kościele. Nie próbuje na siłę jak nieJacy chwalić się nieswoimi dokonaniami gardząc ludźmi, których nie miałem możliwość poznać. A co wcześniej się działo... nie wiem, nie siedziałem w głowie wykonawców i nie byłem ich materacem.  Podoba mi się treść i muzyka...
A tak w ogóle:

lancaster

  • Gość
23-11-2017, 16:00

atmeg

  • 1202 / 4829
  • Ekspert
23-11-2017, 16:18



moze niezbyt audiofilskie ale bardzo fajny ,surowy rock i mega uniwersalny przekaz .zaskakujaco  historycznie aktualny .Widać jasno że Wolność nie jest dana na wieczność i cigle trzeba o nia walczyć ,z kim już nie napisze ale wiecie z kim .

atmeg

  • 1202 / 4829
  • Ekspert
23-11-2017, 16:25

nie moje klimaty ani muzycznie ani politycznie .niechce zmieniać Polski w kraj afrykanski .niech sobie dobrze zyja w Francji i Niemczech .
A co do polityki , polityka Niemiec zawsze konczyła sie wielka rzezią ludzi ale cześć o tym niepamieta .
---------------------
co by było jakbyśmy zrobili referendum  za przylączeniem naszego kraju do USA ?
Głupie? a może genialne ?
co do muzy nie najgorsza ,niezła .
------------------------------
inna wersja ,gorsza , ogłosić sie nowym izraelem .to znacznie truniejsza wersja bo wymagałaby wyjaśnienia wielu trudnych tematów .
-----------------------------------------
dlaczego o tym pisze ? przecież to oczywiste , bo niedamy sie Zniemczyć ani Zrusyfikowac .
Ta Wanda nadal niechce wyjść za Niemca , to nadal prawdziwie zyje a Ruscy to nie Polacy choć jezyk bliski .
----------------
tak sobie pozwoliłem na polityczne   rozważania .
-....................................
dawniej funkcjonował pewien specyficzny dowcip polityczny ,co mają zrobić Polacy ?   muszą wypowiedzieć wojne USA a nastepnie szybko sie poddać . Ten sens niewiele stracił na aktualności choć niewielu ludzi to rozumie .
nadchodza czasy gdzie unia europejska juz niejest czyms dobrym .nadchodza czasy gdzie bedzie trzeba sie jasno i bardzo wyraziscie opowiedzieć .
--------
ale napierdzielilem politycznie :) lancaster sorki ze padlo akurat pod twoja prezentacje muzy.
« Ostatnia zmiana: 23-11-2017, 17:16 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4829
  • Ekspert
23-11-2017, 17:44
uwielbiam tematy elektroniczno/brzmieniowe .tak sobie wyobrażam ze może dokoncze jakąś swoją konstrukcje w znaczeniu umieszczenia w jakimś pojemniku i puszcze w obieg po forum wsród ludzi mnie nienawidzacych .:)Aj nie poto żeby coś mi miłego napisali ,nie po to:).
-------------------------
« Ostatnia zmiana: 23-11-2017, 17:55 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4829
  • Ekspert
23-11-2017, 18:22

sorki za brak czarnych muslimow w teledysku.oraz za to ze nie jestem  fanatykiem obecnej władzy .
« Ostatnia zmiana: 23-11-2017, 18:24 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4829
  • Ekspert
23-11-2017, 18:31
też bardzo przepraszam że nieudało mi sie wkleić jakiegoś czarnego zwłaszcza muslima .
naprawde bym bardzo chcial zeby wzbogacił moja kulture i wyjasnil mi jak mam żyć.zwlascza slowami Niemieckich polityków .

też przepraszam za tak kiepski numer ,bez tego czarnego driajwu , tego czarnego filngu , no bo przecież to czarni sworzyli te muzyke .podobno . Tak twiedza jakieś srodowiska , ja tu muzyki z afryki nie słysze a ucha nadstawiam ostro .a i przepraszam że to nie polsko/ruskie diskopolo , no tak czasem mam że mi odbija i słucham czegoś innego .
----------------------------------
tu zdradze wszystkim pewną tajemnice którą cześć czuje . dotyczy polityki ale przedewszyskim  dotyczy człowieczenswa . niepodam skad mam to info ale jest absolutnie z pierwszej reki . najwieksze huje w europie to francuzi i ukraincy .natomiast najwiekszym narodem są Włosi .to info dostałem od starej osoby 30 lat temu i sprawdza sie .
« Ostatnia zmiana: 23-11-2017, 19:07 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4829
  • Ekspert
23-11-2017, 19:04

i znowu niema zadnego czarnego w wideo :)no bardzo przepraszam .a to podobno oni stworzyli taką muzyke .
ta sa tacy co tak twierdzą  , podobnie jak twierdza ze teorie aisteina to prawda :) a wiadomo ze to shit , znaczy gowno nie prawda .znaczy że czarni nie umieją grac , a umieją :) i to cajkiem nieżle .
« Ostatnia zmiana: 23-11-2017, 19:19 wysłana przez atmeg »

lancaster

  • Gość
23-11-2017, 19:19
atmeq, za bardzo sie wczuwasz w ramowke pewnej stacji, muzyka jest dowodem ze nawet na takiej antenie mozna uslyszec cos fajnego :-)
masz tu, znalazlem dla Ciebie inna wersje klipu, pasuje do celebryckiej ramowki jak
szpinak do galaretki truskawkowej, pewnie nie widzieli tego :-)



w klipie cała prawda cala dobe, niektórzy maja czlowieka głęboko jak nie ma lansu
a jak jest lans jeszcze glebiej włażą :-D

atmeg

  • 1202 / 4829
  • Ekspert
23-11-2017, 19:21
liczyłem że odpowiesz .poslucham.

atmeg

  • 1202 / 4829
  • Ekspert
23-11-2017, 19:35
lancaster , problem polega na tym iz nie jestem osobą mloda , nawet juz nie jestem osoba w wieku srednim .
i niedam sie zlapac naideologiczne teledyski ani hasla , ja poprostu wiem co jest grane , moze nie wszstko wiem ale wiele .
dobrze wiem iz importowanie uchodzcow to mega manipulacja polityczna majaca w zamiarze zyskac glosy w wyborach .nie uda im sie ,doprowadza do mega problemow jak wczesniej hitler .
a jesli juz pokazujesz biede to akurat u nas w polsce jest to wynik zaborczej i bezwzglednej polityki  anty społecznej .i to niejest u nas akurat jakiś bezdomy tylko mnustwo dzieci bez szans na posilek cieply ,niewiesz tego ?co ty mi tu pokazujesz ,to jakis szajs niepokazujacy to jak zyje czesc spoleczenstwa polskiego .
nieznosze PISU ale kurka wodna ,jest to pierwszy rzad który sie tym zajol ,niewiem czy z wyrachowania czy z uczuc ale pierwszy .Nie ucz mnie jak wyglada bieda bo wiem to .chyba ze chcesz mnie przekonac iz zeby zlikwidować biede trzeba sie zgermanizować , ja na to odpowiem ci - NIGDY .
niby co chcesz pokazać ,ze czarni sa biedni a potem ze biali sa biedni , pokaż jak z tego wyjsc ! za stary jestem na tego typy manipulacje .szanuje to miejsce ,ciebie jako szefa ,serio .ale swoje wiem..
np . wiem ze niemcy  spowodowały najgorsze co było i nadal nie wyciagneli z tego wnioskow .Wiem też że kolejny raz przegraja siebie i swoj kraj .Niemcy -niby prawie idealni ale z innej strony debile .Np. myślą że ruscy to ich sojusznicy :) debile .nie wiedza ze ruscy ich nienawidza jak wsciekle psy .tylko Polska stoi Ruskim na drodze do zniczenia Niemcow . Ja jestem zwolennikiem sojuszu z USA .Ty Lancaster pewnie sojuszu z Niemcami ale tego napewno niewiem .Lankaster jesteś biedny ? domyslam sie że niejesteś ,wiec nie wykożystuj biedy innych .
« Ostatnia zmiana: 23-11-2017, 20:02 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4829
  • Ekspert
23-11-2017, 20:03
przypomina mi siem pewny czlowiek ktory wysylal jakies zlotowki do afryki i gnoil swoich pracownikow zeby mu to siem zwrocilo.

atmeg

  • 1202 / 4829
  • Ekspert
23-11-2017, 20:15
wkategoriach iż trzeba z kimś na forum trzymać sztame  to nie trzymam z nikim .bo z kim ? z niemcami ? Z ruskimi ?
a trzymam ale tych tu jak na lekarstwo , trzymam z Amerykanami .Tylko i wylacznie obecność USA stabilizuje układ ,debile szwaby az sie pala do kolejnej wojny .
--------------
« Ostatnia zmiana: 23-11-2017, 20:20 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4829
  • Ekspert
23-11-2017, 20:36
skąd ta nienawiżć do USA obecna w eu mediach od jakiegoś czasu ?Przecież to USA zadbalo o odbudowe europy
i o dobrobyt spoleczenstwa w zachodniej eu ?zapomnieli o tym? a może po upadku układu Warszawskiego odrodzily sie faszystowskie zapedy Niemieckie teraz z Franca razem ?swoje wiem .I teledyski z biednymi czarnymi mi tego nie zamydlą nawet jak ktos potem je zmieni na teledyski z biednymi bialymi .nie te numery ze mna . :)