Audiohobby.pl

SONY MDR-V700DJ - czy to dobry wybór ?

Rafaell

  • 5033 / 5884
  • Ekspert
24-03-2009, 10:42
>> Sim1, 2009-03-24 10:34:06
O to że w Chinach duzo firm produkuje należy mieć pretensje tylko do tych firm. O to że "podróbki" mebli Chińskich dobrze sie sprzedają w Niemczech i wypieraja nasze,Włoskie Czeskie Oryginalne; należy mieć pretensje do wolnej konkurencji. Kto takiemu Swarzędzowi bronił produkować taniej?  teraz zamykają budę.

Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kryzysu nie ma, to tylko paru cwaniaczków sięga po naszą własność

                     

kopaczmopa

  • 786 / 5827
  • Ekspert
24-03-2009, 11:25
>>Nuży mnie to przekonywanie, jeśli byś zobatrzył trochę np. jak się robi matryce do wtryskarek, jak ciężko dobrać odpowiednie tworzywo o dobrych właściwościach to byś tyle nie pisał

jakbys kupil wczesniej sluchawki tego typu i potem porownal z oryginalami i zobaczyl i uslyszal roznice, tez bys tyle nie pisal.

Dla mnie szansa ze sa to oryginaly jest...ale mala.

Ze wiekszosc rzeczy jest robionych w Chinach to oczywistosc, tyle ze sa robione pod licencja - tak wiec chinski oryginal do chinskiej podrobki ma daleko.
Kazdy niech robi co uwaza, jesli mysli ktos ze zaoszcedzi kupujac tam to moim zdaniem jest w bledzie. tzn inaczej, ja bym tego nie kupil, ale kazdy sobie niech rzadzi, nie moje pieniadze. Mam doswiadczenie w tej kwestii, nie oznacza zze pewnosc rzecz jasna.


ciekawosc brzmienia

Rafaell

  • 5033 / 5884
  • Ekspert
24-03-2009, 14:09
Kurna nie pracuję w składzie celnym a tyle słuchawek tak jak inni mógłbym posłuchać


Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kryzysu nie ma, to tylko paru cwaniaczków sięga po naszą własność