Audiohobby.pl

NOWE FORUM - WWW.PIANO.FORUMPOLISH.COM

  • Gość
27-02-2009, 16:14
NOWE FORUM  - DLA ZDOLNYCH LUDZI  - ZAPRASZAM  WSZYSTKICH  NA NOWO  OTWARTE FORUM  
FORUM JEST DLA LUDZI Z PASJĄ , DLA MUZYKOW , GRAFIKOW , FOTOGRAFOW LUDZI PISZACYCH TEKSTY , LUDZI KOCHAJACYCH  GADZETY ELEKTRONICZNE I GRY UMYSLOWE , TAK TAK - UMYSLOWE  - TO FORUM MA BYC DLA LUDZI MYSLACYCH - JESLI KTOS MA PROBLEMY Z MYSLENIEM NIECH TAM WOGOLE NIE WCHODZI
FORUM JEST DWUJEZYCZNE , W PLANACH SA INNE WERSJE  JEZYKOWE , PRAGNIEMY ZAPRASZAC LUDZI Z ZAGRANICY ZEBY POZNALI NASZE OBYCZAJE TRADYCJE ORAZ  NASZE PASJE - POWIEM SZCZERZE NAWET TROLLE SA MILE WIDZIANI U NAS , NA NASZYM FORUM NIE MA BANOWANIA TAK JAK TO W WIELU "PIANISTYCZNO-MUZYCZNYCH" FORACH , U NAS USERZY NIE SA  DLA  MODERATOROW I ADMINOW ALE ODROTNIE , JA JAKO ZALOZYCIEL  MAM WIELE  NIEPRZYCHYLNYCH LUDZI NA FORACH Z POWODU  MOJEJ ORYGINALNOSCI  I WIELKIEJ POSIADANEJ WIEDZY W PISANIU POSTOW , WIELE RAZY BYLEM BANOWANY  I Z TEGO WZGLEDU ZALOZYLEM MIEJSCE GDZIE NIKT NIE BEDZIE BANOWAL  USERA BO WSTAL LEWĄ NOGĄ ALBO RZUCILA GO WLASNIE DZIEWCZYNA  , USER  TO SKARB KTOREGO TRZEBA SZANOWAC

TAK WIEC JESLI UWAZASZ SIEBIE  ZA CZLOWIEKA MYSLACEGO TO ZAPRASZAMY  


WWW.PIANO.FORUMPOLISH.COM

ADMINISTRATOR

Dudeck

  • 5101 / 5833
  • Ekspert
27-02-2009, 16:29
Nie wiem czy się nadam , to raczej forum dla ludzi skromnych :)

majkel

  • 7476 / 5865
  • Ekspert
27-02-2009, 16:48
DUDECK PISZ WIEKSZYMI LITERAMI BO NIC NIE WIDAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SORRY ZA BRAK OGONKOW, ALE I TAK MA BYC TEZ PO ANGIELSKU TO CO SIE BEDE. :P:P:P

tomant

  • 71 / 5811
  • Użytkownik
27-02-2009, 19:18
>Dudeck
Brawo ;).

http://audionote.pl

Rafaell

  • 5033 / 5862
  • Ekspert
27-02-2009, 19:25
Ja tylko widzę Że dziewczynka się garbi i na starość będzie ją bolał kręgosłup

miało być DUŻYMI

JA TYLKO WIDZĘ ŻE DZIEWCZYNKA SIĘ GARBI I NA STAROŚĆ BĘDZIE JA BOLAŁ KRĘGOSŁUP


Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kryzysu nie ma, to tylko paru cwaniaczków sięga po naszą własność

                     

Cornholio

  • 1117 / 5662
  • Ekspert
27-02-2009, 19:29
>JESLI KTOS MA PROBLEMY Z MYSLENIEM NIECH TAM WOGOLE NIE WCHODZI


Wydaje mi się, że po takiej "reklamie" zajrzą tam jedynie tacy, którym się wydaje, że nie mają problemu z myśleniem. (tzw. błoga nieświadomość ;)

szwagiero

  • 2239 / 5867
  • Ekspert
27-02-2009, 19:44
Rafaell a widziałeś porządnego pianistę, który się nie garbi? ;)

---------------------------------------
wyprzedaż kolekcji rosyjskich słuchawek orthodynamicznych - Echo TDS-16, Echo H16 oraz Elektronika TDS-5.

  • Gość
28-02-2009, 02:25
Poczytajcie posty na TYM FORUM Z DUŻYMI LITERAMI!!!!!
Koniecznie :))))))))))))))))
N-C

Rafaell

  • 5033 / 5862
  • Ekspert
28-02-2009, 10:38
>> szwagiero, 2009-02-27 19:44:17
Rafaell a widziałeś porządnego pianistę, który się nie garbi? ;)

Da radę rocznik rocznik 1958

Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kryzysu nie ma, to tylko paru cwaniaczków sięga po naszą własność

                     

  • Gość
01-03-2009, 00:04
DZieki za odpowiedzi malkontenci :)  
Zauwazylem ze w necie pisza  przewaznie  ludzie  ktorym sie nic nie podoba ...... ja chyba zrezygnuje z tego internetu :) Tutaj kazdy walczy i narzeka  ..... i obraza .........  lepiej isc do lasu albo na dyskłoteke :) albo do teatru czy pijalni piwa ... mysle ze w takiej zwyklej pijalni piwa jest lepszy poziom intelektualny  niz w internecie :)

I PRZEPRASZAM ZA TE MOJE DUZE LITERY :)  

Rafaell

  • 5033 / 5862
  • Ekspert
01-03-2009, 00:26
A my przepraszamy za uszczypliwości.

Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia i wydania dobrze zrealizowanej technicznie i na wysokim poziomie artystycznym płyty dla forumowych fanów dobrej muzyki-myślę że to też będzie w dalszych planach .


Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kryzysu nie ma, to tylko paru cwaniaczków sięga po naszą własność

                     

  • Gość
01-03-2009, 02:26
Niestety nie , raczej myslalem o taniej zywnosci sprzedawanej przez internet ,  ale dla Ciebie  to  raczej karma dla psów z tego co widzę :)

  • Gość
01-03-2009, 17:40
Tam, w tej pijalni z pewnością spotkasz ludzi myślących.

  • Gość
07-03-2009, 20:39
FORUM ZOSTALO PRZENIESIONE  NA  SERWER PRYWATNY ORAZ NA INNA DOMENE  

www.jazz-forum.pl

zapraszam

Alex

  • Gość
07-03-2009, 20:40
noto fajnie  bo  przynajmniej Ciebie tam nie zobacze :) lol