Audiohobby.pl

audioqest

  • Gość
06-12-2008, 00:20
chciałem się dowiedzieć, czy opyla się kupić te kable do mojej starej wieży Radmora i kolumn  własnej roboty. kolumny są ładne bo mi szwagier zrobił, a on jest mistrzem stolarstwa. wszystko mam ładne tylko nie mam żadnych porządnych kabli.

  • Gość
06-12-2008, 00:34
i nikt mi nie pomoże? no, tak to jest, jak się do administrowania dopuszcza chorych psychicznie, to potem wszyscy co się znają nie chcą pisać... ale przecież z tą chorobą admina to tylko plotki są, i ja tak do końca w to nie wierze. no to wracajcie i piszcie!

  • Gość
06-12-2008, 00:43
bejca jest ładna, pomarańczowa, i później przejechana lakierem. na początku lakier śmierdział rozpuszczalnikiem, ale później wywietrzało. zwrotnicę robiłem sam, bo zapamiętałem schemat z jakiejś gazety o krótkofalówkach, a krótkofalarstwo jest moim drugim hobby.

Adamo D

  • 194 / 5828
  • Aktywny użytkownik
06-12-2008, 01:15
z audioqestami uważaj - często pojawiają się podróbki z honkongu po 500 - 600 zł na allegro - np. gibraltar które w honkongu kosztują ok 30 funtów...

  • Gość
06-12-2008, 09:03
tak, wszędzie oszukują i trzeba - uważać!

a kabel już sobie wybrałem - Volcano. bo on jest z czarnym, ale ma trochę czerwonego i będzie mi pasować pod kolor.

najwięcej kręcę sibiradio. :)