Audiohobby.pl

Jaki CD do Stax SR-404

Tama

  • 5 / 5631
  • Nowy użytkownik
02-11-2008, 17:26
Witam.

W ostatnim czasie szarpnąłem się na zakup słuchawek elektrostatycznych Staxa o numerku 404 z lampą 006t.
Postanowiłęm jeszcze  zafundować sobie do nich porządne źródło.Problem w tym że dotychczas bardzej interesowały mnie słuchawki więc z innym sprzętem stereo nie mam już takiego doświadczenia.Mieszkam w blokach w małym mieszkaniu więc jak na chwilę obecną zakup kolumn odpada.Myśle że bardzej opłaca się kupić dobry odtwarzacz CD a potem ewentualnie wzmacniacz kolumny gramofon.

Nie jestem wybredny jeżeli chodzi o rodzaj muzyki i podchodzi mi praktycznie wszystko - głównie klasyka,rock,jazz, i też dawka  power metalu.Nie chcę bawić się w dźwięk przestrzenny i inne tego typu cuda.To ma być sprzęt do słuchania muzyki.Mile widziane ze złączem XLR.

Mój budźet to 4500-5000 złotych ewentualnie +500zł jeżeli coś będzie godne uwagi,albo z drugiej ręki.

Liczę  więc na Wasze dobre rady.

MK

PS.Chciałbym wybrać się w teren na odsłuch sprzętu ale dotychczas nie natrafiłem na miejsce gdzie można komfortowo takowy osłuchać albo wypożyczyć na terenie Łodzi. Jeżeli jest takie to b. prosiłbym o namiary.