Audiohobby.pl

Klub milosnikow Studio16hertz

lancaster

  • Gość
05-04-2008, 12:25
hehe....ale przy odgrodach bym ich nie stawiał :) ....postawiłem kiedyś flagowca 16Hz i zatonął :))))
....nie jest to w sumie wstyd, bo OB sa znakomite w większosci przypadkw, a sam flagowiec IMHO mocno dyskusyny.
Bierzcie poprawkę na to, ze to moje prywatne zdanie na temat.

stmaniak

  • 42 / 5900
  • Użytkownik
05-04-2008, 13:41
no własnie, mam 2,5 way na MH 18wh i odkad staneły mimo do porównan nie chce mnie sie słuchac moich. na czym odgrody ??
« Ostatnia zmiana: 01-01-1970, 01:00 wysłana przez zhornik »

lancaster

  • Gość
05-04-2008, 13:50
Na Sabach greencone+alphar były zdaje sie te konkretnie ktre porównywaliśmy....wlasciciel credo zaczał sie rozgladaćpo tym porównaniu za....no wiadomo :)
Różnica byla naprawdę spora - w każdym aspekcie....poza moze samym natezeniem basu(woofer moglby byc efektywniejszy)
....swoja droga wcale bym sie nie zdziwił gdyby te Mimo postawione przy credo wypadły zwyczajnie leiej....pomijajć gabaryty basu....21 cm scan speak to ta vifa jednak nie jest....ale cała reszta myślę bez problemu.

Sim1

  • 1829 / 5861
  • Ekspert
13-05-2008, 01:09
Ja mam również MIMO i bardzo sprawnie je napędzia wzmacniacz C.E.C.-a. Jedyna uwaga, że jest minimalny poziom głośniości (na szczęście całkiem nisko) poniżej którego grają słabo. Wynika to pewnie ze stłumienia głośników by wyrównać pasmo i pozbyć się sybilantów. Jeśli natomiast słucha się ich powyżej tego progu to grają na prawdę super. Trochę mi przypominają słuchawki Fostex-a - bez przepychu na skrajach pasma ale potrafią naprawdę pięknie równo zagrać pomiędzy. Wydaje mi się, że dobrze im robi ciepło grający wzmacniacz.

Pozdrawiam