Audiohobby.pl

TEAC A-H300

Shakhal

  • 617 / 5580
  • Ekspert
14-02-2022, 00:40
Co byście doradzili do tego zestawu, bo zielony w tym jestem. Chciałbym małe monitorki aby cicho sobie grały czasami, ale nie wiem czego szukać nawet jeśli chodzi o specyfikacje. Skompletowałem sobie ten vintage zestaw, bo bardzo mi się design podoba.

Power output: 35 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 5Hz to 80kHz

Total harmonic distortion: 0.03%

Input sensitivity: 2.6mV (MM), 180mV (line)

Signal to noise ratio: 70dB (MM), 95dB (line)

Channel separation: 70dB (line)

Speaker load impedance: 215Ω (minimum)

pień

  • 2228 / 1024
  • Ekspert
14-02-2022, 23:14
he - nikt się nie odzywa.
   Ja tam się nie znam to się odezwę :) 
     
Bardzo fajny ten zestawik masz.   Nie miałem A-H 300 chociaż ostatnio o mały włos nie kupiłem-  nie wiem jak gra ten wzmacniaczyk ale podobno (tak piszą o nim)   że jest niezły :)
   Jakieś małe monitorki-  ze starych nic nie powiem bo mało co wiem.   Miałem kiedyś Yamahy -  kultowe podobno-  zapomniałem jak im tam z numerkami było ale d...  mi one nie urwały.   Nie mój gust > dźwiękowy.
  Potem żadnych nie kupowałem bo sam sobie robiłem co tanio wcale nie wychodziło ale przynajmniej mi się podobało >dźwiękowo.
   Tak się w ostatnich dniach złożyło że moja siostra kupiła sobie kolumienki.  Bardzo ładne :)   bieluśkie  ale podobno są też czarne i
muszę powiedzieć że grają ładnie- nawet bardzo ładnie.
 Grają u niej podłączone do jeszcze mniejszego wzmacniaczyka- chociaż jest to żywiołowy wzmacniacz klasy D  (tylko mały i nikt się po nim nie spodziewa że to taki wariat)   -  SMSL  SA-cośtam  chyba SA 50

o kurna ale pierniczę;
    To są Bowers & Wilkins 607 S2
  :) 
   Kupiła je bo u mnie zobaczyła B&W   ale takie większe i jej się te literki zaczeły kojarzyć z tym że to fajnie gra.
   Dała za nówki coś pod 300 euro w jakiejś promocji- czy też jakiś rabat był.   Ale chyba dużo droższe normalnie nie są.

Grają ładnie-   mnie się spodobały.   Myślę że bardzo fajnie by się zgrały z tym A-H
   (ale pamiętaj że ja się nie znam i jak możesz posłuchać przed zakupem to to zrób )
« Ostatnia zmiana: 14-02-2022, 23:23 wysłana przez pień »

Shakhal

  • 617 / 5580
  • Ekspert
15-02-2022, 22:52
Dziękuję, poczytam sobie o nich. Generalnie nie słucham na głośnikach, ale jak kiedyś będę miał ochotę, to bezy coś z tego już wyszło przyzwoitego.
Taki mały niepozorny vintage a klasa dorównuje swoim dwa razy większym odpowiednikom z tamtych czasów i to jego urokliwa cecha ;)

Shakhal

  • 617 / 5580
  • Ekspert
15-02-2022, 22:53
A-H 500 itp chyba różniły się mocą jedynie, wiec mi to nie potrzebne.

Słucham radia BBC i naprawdę dobrze to gra, radio oczywiście do Bryston podłączone, ale jest fajnie, choć nie na wszystkich stacjach. Amp dla wyglądu jedynie ;)
« Ostatnia zmiana: 15-02-2022, 22:56 wysłana przez Shakhal »

Shakhal

  • 617 / 5580
  • Ekspert
19-02-2022, 16:06
Pojechałem jedynie obejrzeć czy maja jakieś mela monitorki, no i się skonczylo jak widać, zona wyjechała, to trzeba korzystać z okazji zakupów  ;)

pień

  • 2228 / 1024
  • Ekspert
19-02-2022, 21:58
:)
Fajne
  A co będzie gdy żona wróci?

Shakhal

  • 617 / 5580
  • Ekspert
20-02-2022, 02:32
Cos wymyślę, ze tanio używane znalazłem ;)

Podłączyłem wzmacniacz do DAC i słuchałem dziś cały dzień Qobuz wysokiej rozdzielczości pliki i naprawdę fajnie było.