Audiohobby.pl

Kasety magnetofonowe

Thundermarkhell

  • 1 / 942
  • Nowy użytkownik
19-09-2021, 18:47
Typ:
sprzedam
Rodzaj:
inne
Cena:
od 4 zł
Stan używanych kaset oceniam w większości przypadków jako bardzo dobry – możliwe są lekkie otarcia na bokach kaset, powstałe w wyniku normalnego użytkowania (włożenie i wyjęcie kasety z kieszeni magnetofonu), niektóre opakowania mogą posiadać małe ryski lub pęknięcia oraz zmatowienia.
Zestaw składa się w większości przypadków z kasety, opakowania, wkładki i naklejek (wszystko oryginalne) – dodatkowo mogę również wysłać dla zainteresowanych opis zawartości muzycznej wykonany na oddzielnych wkładkach.
W większości przypadków kasety, opakowania, wkładki i naklejki nie noszą żadnych śladów ingerencji: zabezpieczenia w kasecie nie są wyłamane, powierzchnia kaset, wkładki i naklejki wchodzące w skład zestawu nie są zapisane – jeżeli jakaś kaseta nosi ślady ingerencji, lub jest w wizualnie gorszym stanie, informuję o tym kupującego przed finalizacją transakcji.
Każda kaseta została nagrana tylko raz w celu archiwizacji audio oryginalnych płyt CD pochodzących
z mojej prywatnej kolekcji, lub w późniejszym okresie plików mp3 lub FLAC.
Gatunek muzyczny, który dominuje w 99,9 % nagrań na kasetach to „metal”.
Mam również na sprzedaż kasety nowe, zafoliowane, nieużywane oraz oryginalne kasety audio z albumami zespołów grających muzykę rock/metal.
W załączniku spis kaset.
« Ostatnia zmiana: 19-09-2021, 19:59 wysłana przez Thundermarkhell »